Onedio Falcılık Hizmetleri Sunar: Kahve Falına Bakıyoruz!

1.1bPAYLAŞIM

Senin için kabarmışlardan, uzun yollardan ve ay bu fala bakılmazlardan sıkıldınız mı?

O halde buyrunuz. 

Onedio müneccimlik hizmetiyle aradığınız fal ayağınıza geldi!

1. Kahveni içtin, falını kapattın! Hadi hayırlısı... Fincanı açtığında genellikle telve dibe çöküyor mu?

Çöküyor.
Yarısına çökmüş oluyor.
Pek çökmüyor.
Dibi hep ferah oluyor.
Ay ne bileyim!

2. Fincanın iç çevresi nasıl gözüküyor?

Genellikle karanlık oluyor.
Çok şey varmış gibi gözüküyor.
Çoğunlukla temiz oluyor.
Yarısı temiz yarısı karanlık oluyor.
Nasıl desem, böyle bi' acayip.

3. Fincanın iç çevresi veya dibinde büyük gözcükler bulunuyor mu?

Yok hiç görmedim.
Çok nadiren oluyor.
Ara sıra çıkıyor sanki ya.
Ay hep var!
Hiç hatırlamıyorum vallahi!

4. Falında en çok hangi şekillerle karşılaşıyorsun?

Hayvan şekilleriyle.
Kayıktan mutfak robotuna, aklına ne gelirse...
Kalplerle falan.
Fantastik yaratıklar var hep.
Ne idiği belirsiz şeylerle.

Falını yorumlamaya başladık! Son bir adım kaldı...

5. Son olarak tabaktaki kahve tabakası ne kalınlıkta oluyor?

Genellikle tabak temiz oluyor.
Yuvarlak şeklinde bir tabaka oluyor.
Çok yoğun oluyor, hiç anlaşılmıyor.
Kalın olmuyor da dağılmış şekiller oluyor.
Bilemiyorum...

Koşturmacalardan yorulmuşsun besbelli...

Tatlım, verdiğin cevaplar biraz karışık ve yoğun bir dönemden geçtiğinin ilk habercisi!

Son dönemde başın çok sıkışık, uğraşman gereken bir sürü şey olmuş. Aslına bakarsan kimi zaman elde avuçta somut bir şey de olmamış lakin sürekli oradan oraya koşturup durmuşsun. Ama merak etme bu dönem bitti sayılır artık rahatlama ve tatil vakti.

Tatilini iyi değerlendirmeni öneririm zira hiç farkına varmadığın bedensel ve zihinsel bir yoğunluk üzerine dağ gibi çökmüş. Hareketli değil de daha durağan bir tatil seçmen senin için daha hayırlı olacak gibi görünüyor. 

Genel olarak ilişkilerinde de birtakım pürüzlenmeler var ancak birçoğu da tamamen senin evhamın. Lütfen kafanda bir şeyleri büyütüp kendine gereksiz yere yüklenme. 

Senin hayatın bu yaz sonuyla bambaşka bir rüzgâr kazanacak. Her zaman için en hayırlısını dilemeyi asla unutma! 💋

Kara kedi gireceğine aramıza...

Verdiğin cevaplar senin sıkıntılı bir ilişki döneminden geçtiğinin ilk habercisi güzelciğim!

Duygusal ilişkin ve arkadaş çevrende ciddi problemler yaşadığın bir dönem geçirmişsin gibi görünüyor. Fakat yavaştan bu sıkıntıları atmaya başlayacaksın. Herkesi bir elekten geçirme ihtiyacı duyuyorsun zira artık insanlar sana tabiri caizse gerçek yüzlerini göstermeye başlamışlar. 

Yalnız şöyle bir noktaya değinmek gerek! Tüm bu kırgınlıklar içerisinde yanılgıya düştüğün biri var. O birazcık senin bu döneminden nasibini almış gibi görünüyor. Böyle bir tepede oturmuş senin yolunu gözlüyor, aklının bir köşesinde de aranıza bir kara kedi girdiği düşüncesi. O kişinin gönlünü ferahlatmalısın tatlım. 

Son olarak bu dönem yüklü harcamalardan kaçınsan biraz iyi olur zira geçmişten bir borç ortaya çıkmış, yakında haberin olacak. Ama sonrasında maddi anlamda ciddi toparlanmalar var, içini ferah tut yani! 

Her zaman için en hayırlısını dilemeyi asla unutma! 💋

Gönül eğlenmek ister...

Şekerim, verdiğin cevaplar için için sıkıntılar yaşadığının ilk habercisi olmuş, bakalım başka neler var!

Küçük ama seni derinden etkileyen birçok derdin biriktiği bir kış geçirmişsin. Ama merak etme artık yaz geldi, güneş açma zamanı! Karanlıkları adeta def ediyorsun. Lakin bu karanlıkları def ederken yapman gereken bazı şeyler var. Sen ekseriyetle başkalarının derdine derinden ortak olup kendi derdini içinde saklayan birisin; lütfen artık bundan vazgeç. Çünkü kendi yükünün üzerine yük bindirmenin alemi yok. Elbette, dost derdi dinlemek kıymetli ama her şey sınırında.

Bu yaz kendinle ilgilenerek geçer. Beraber gülüp eğlenebileceğin insanlarla görüş, gez toz, büyüleyici kitaplar oku ve bambaşka diyarlara gideceğin filmler izle. Kendine yatırım yap bu yaz zira önümüzdeki sonbahar ve kış senin için epey hızlı olacak. Kapında aşk çıkmış bizden demesi...

Aile büyükleri arasında da ihmal ettiğin ve senin yolunu gözleyen biri var. Hayatına müdahale etmemek için seni çok zorlamıyor ancak senin desteğine ihtiyacı var gibi. Onların da gönlünü hoş tutmak lazım, öyle değil mi?

Her zaman için en hayırlısını dilemeyi asla unutma! 💋

Kalabalıklardan bir aşk geliyor...

Verdiğin cevaplar seni hızlı bir yazın beklediğinin ilk habercisi tatlım!

Kışın belki biraz dingin geçmiş ama yazın bunun aksi olacak gibi. Yakın bir zamanda sevdiğin birinden bir davet haberi alacaksın. Bu bir düğün olabilir zira kalabalıklar içerisinde çok mutlu ve neşeli görünüyorsun. Öte yandan başında hale, üzerinde ışıklar geziyor. Dikkatleri üzerine çekeceksin girdiğin bu ortamda.

Ama bu ortamın güzelliği bambaşka! Başka bir mutluluğa ortak olmak için gittiğin yerde sana da yeni bir mutluluk doğacak. Aşk var, aşk! Orada belki de hayatını birleştireceğin kişiyle tanışacaksın diyebilirim. Hadi hayırlısı...

Elbette aşk çok güzel ancak işi de unutmama lazım. Bu yazın hızlı geçecek demiştim, çalışmaya biraz daha ağırlık verip özen gösterirsen her şey daha harika olacak. Heyecanlı ve bir o kadar da dolu bir yaz seni bekliyor.

Her zaman için en hayırlısını dilemeyi asla unutma! 💋

Bir yangının külünü...

Şekerciğim, verdiğin cevaplar son dönemde kafanın birazcık karışık olduğunun ilk habercisi! Hadi bakalım...

Sen şu hayatta bir türlü geçmişten sıyrılamıyorsun. Önce bunu kabullenip daha sonra yola devam etmek lazım. Bu yazı bir dönem olarak düşün, artık bir dönemi kapatman gerekiyor. Yaşadıklarını daha fazla yanında taşıyamazsın!

Bu yaz geçmiş ilişkilerden, dostluklardan haberler alacaksın. Daha önce deneyip de bir yolda beraber ilerleyemediğiniz eski bir aşk kapına dayanacak benden demesi! Sana farklı gözükecek ama şunu unutma; insanlar pek değişmez. Araya özlem girince tekrar karşılaşmalar farklı gözükür. Tavsiye diyorsan, bu yola pek girme. Bundan sonra önüne bak. Geleceğinde daha kısmetli ilişkilerin olacak. O yangının külünü yeniden yakma senin anlayacağın.

Geçmişten gelenler bitti mi, bitmedi! Belki yıllardır görüşmediğin bir dostun veya akraban da kapına dayanacak. Yalnız onunki biraz çıkar ilişkisi gibi görünüyor. Borç veya bir şeylere kefil olmanı isteyebilir, amaaaan hiç o toplara girme! 

Senin şimdi temizlik zamanın. Seni yoran, üzen, kıran her şeyi şöyle bir temizle ve at. Sonrası güzel olacak.

Her zaman için en hayırlısını dilemeyi asla unutma! 💋

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cadi-cafe-izmir

Adres: Konak, 897. Sk. No: 21, 35000 Konak/İzmir - Whatsapp: 0 505 329 00 89 - İzmir'de en iyi falcı - Fal - Kahve Falı - Tarot - Su Falı - Yıldızname - Kurşun Döktürme - Falcı - İzmir

yigit-kavak

senin cooper gibi eşref saatini sikeyim amına kodumun ıspartalası he senin yapıcağın içeriğin derinliklerine tıpa sokayım alagavat seni

prensesmadelien

oha tam tamına doğru çıktı

beyzaledger

dediklerin hepsi doğru vallaha şu aşkta tutsa başka bir şey istmem

kusursuzlugunkusuru

Koşturmacalardan yorulmuşsun besbelli... Ben yoruldum. Söyle senin gücün var mı hala?

Görüş Bildir