O Ses Türkiye’de Tüm Jürinin Döndüğü Etkileyici Performanslar

523PAYLAŞIM

O Ses Türkiye’de bir yarışmacıya tüm jürilerin dönmesi pek sık rastlanan bir durum değil. İşte bu yüzden bizce bu sesleri bir daha hatırlamakta fayda var. İşte karşınızda tüm jüriyi hayran bırakan etkili performanslar. Gelin, hep birlikte bu müthiş sesleri daha yakından tanıyalım.

1. Zülfü Asadzade

Yarışmadan İki gün önce 22 yaşına basan Zülfü Asadzade tok, güçlü sesiyle “Ay Gız” parçasını seslendirmiş ve jüri üyelerinin beğenisini kazanmıştı. Bakü’de kendi grubunun solistliğini yapan Zülfü, Hadise, Murat Boz ve Sibel Can’ın karşı konulması zor tekliflerine karşın seçimini Gökhan ve Hakan’dan yana yaptı.

2. Deniz Merve Özince

İzmir’de Windsurf eğitmenliği yapan 23 yaşındaki Deniz Merve Özince’nin ”La Vie En Rose” performansı dört dörtlüktü. Deniz Merve’nin ablası Derya Meltem Özince, ikinci sezonda Hadise’nin takımında yer almıştı ve kendi sezonunda da nişanlısı “La Bohéme” Emre, Sibel Can’ın takımında yer alıyordu. Deniz Merve nişanlısıyla aynı takımda olmaktansa tercihini Murat Boz’dan yana yapmıştı.

3. Engin Deniz Uzun

İstanbul’da konservatuar öğrencisi olan Engin Deniz Uzun “Ervah-ı Ezelden” türküsüyle hisli bir performans sergilemiş ve jüri üyelerinin beğenisini kazanmıştı. Engin yarışmaya Gökhan ve Hakan ile devam etmeyi tercih etmişti.

4. Yaşar Gümüş

Müzik öğretmenliğinin yanı sıra 17 yıldır sahne alan, kendi söz ve bestelerini yazan Yaşar Gümüş “Al Ömrümü” parçasını seslendirmiş ve izleyenlerden büyük bir alkış toplamıştı. Dört jüri üyesini de döndürmeyi başaran Yaşar’ın tercihi Gökhan ve Hakan kardeşler oldu.

5. Orkan Atak

2 tane Hip-Hop albümü olan Orkan Atak “You Can’t See Me” parçasıyla stüdyodaki izleyenlere keyifli anlar yaşatmış ve Hadise’nin takımına girmişti.

6. Sadegh Azmand

25 yaşındaki İranlı Sadegh Azmand, O Ses Türkiye’ye İzmir’den katılmıştı. Güçlü sesiyle “Ey Aşekah” parçasını seslendiren Sadegh jüri üyelerini oldukça etkilemişti. Karar anında tercihini ise Gökhan ve Hakan’dan yana yapmıştı.

7. Seçkin Top

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 21 yaşındaki Seçkin Top “The Prayer” parçasını seslendirmişti. Güçlü ses tonu ve onu kullanış tarzıyla jüri üyelerini adeta büyüleyen Seçkin, Murat Boz’un takımında yer almıştı.

8. Dilan Baran

Müzik Teknolojileri bölümünde okurken, okulunu dondurup bir prodüksiyon şirketinde çalışmaya başlayan Dilan Baran “Kimse Bilmez” şarkısını seslendirmişti. Tüm jüri üyelerinin dönmesine sebep olan Dilan, Murat Boz’un takımında yer almıştı.

9. Fatih Taşdelen

Büyük bir Neşet Ertaş hayranı olan Fatih Taşdelen, “Kurusa Fidan” parçasıyla dört jüri üyesinin beğenisini kazanmıştı. Türk sanat müziğini ve bağlama çalmayı seven Neşet, Sibel Can’ın takımında olmayı tercih etmişti.

10. Sevil Memetova

Aslen Kırımlı olan Sevil Memetova, jürinin tabiriyle “I’m Outta Love” parçasını en iyi söyleyen yarışmacı olmakla kalmamış, aynı zamanda Hadise ile düet de yapmıştı. Sevil güçlü düetlerinin ardından Hadise’nin takımında yer almıştı.

Bonus: Bu müthiş sesler, bu sene O Ses Türkiye’ye renk kattılar. Türkiye’nin en ünlü seslerinin karşısında, O Ses Türkiye sahnesinde şarkı söyleme şansı yakaladılar. Siz de bu şansı yakalamak ister misiniz? Hem de Murat Boz’la birlikte!

O zaman şimdi TV8 Yan Ekran uygulamasını açın ve Turuncu Mikrofon sekmesindeki Murat Boz’la Düet bölümüne girin. Orada Murat Boz’un şarkı söylediği, 360 videoyu izleyin ve altyazılı bölümleri söyleyin, sesinizi kaydedin ve uygulama üzerinden jüriye gönderin. Murat Boz’la 360 düet videosuna sahip olun. Unutmayın, videosunu gönderenler arasından 1 kişi de O Ses Türkiye sahnesinde Murat Boz’la düet yapma şansına sahip olacak, bu fırsatı kaçırmayın.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

ilk video 15 dk ben onu 45 dkya anca izledim player über iyi!!!

muhammed-yusuf-oruc

xkz/v,;f.f

Görüş Bildir