O Neden Siz Olmayasınız ki? Japon Milyarder Yasuko Maezawa, Onunla Birlikte Ay'a Gidecek Gerçek Aşkını Arıyor!

626PAYLAŞIM

Öyle bir gün gelecek ki, hayatının aşkıyla uzaya turist olarak gideceksin deseler bir tarafımızla hunharca gülerdik ama iş ciddiye binmiş bile haberimiz yok!

Kaynak: https://mz.abema.tv/en.html

Efendim, gün geçmiyor ki ilginç bir haberle karşılaşmayalım! Yine hayretlerimize hayret katacak ve medeni cesaretinden dolayı da takdir etmeden geçemeyeceğimiz birinden bahsedeceğiz sizlere…

Japonya’nın en büyük online alışveriş sitesi olan, eskilerin Zozotown’ı yenilerin Start Today’inin kurucusu, sanat sepet işlerine bir kalemde dünyanın parasını yatırmaktan zerre gocunmayan ve de geleceğin ilk uzay turisti olacak olan Japon milyarder Yusaku Maezawa adını ilk kez duymuyorsunuz.

Kendisi zaman zaman Twitter profilinden dağıttığı paralarla, fakir halkın gönüllerini hoş eylemekle bilinir. Hatta daha önce şöyle bir hareketine şahit olmuşluğumuz var.

Paranın İnsanı Mutlu Edip Etmediğini Görmek İçin Takipçilerine 9 Milyon Dolar Dağıtacağını Duyuran Japon Milyarder - onedio.com
Paranın İnsanı Mutlu Edip Etmediğini Görmek İçin Takipçilerine 9 Milyon Dolar Dağıtacağını Duyuran Japon Milyarder - onedio.com

"Ölümlü dünya yav, napıcaz kefenin içine mi sokucaz bu kadar parayı? Verelim fakire fukaraya, yazık sevinsin azıcık garibanlar." diyerek dünya malında gözünün olmadığını çok kez gösterdi Maezawa. Böyle de bir koca yürekli işte kendisi!

Ayrıca geri kalan malını mülkünü de sanata, bilime hibe etmekten asla gocunmuyor. Elon Musk'ın 2023'te Ay'a göndereceği ilk 'özel misafir' Maezawa.

Neyse buraya kadar kendisinin alametifarikalarından yeterince bahsetmiş olduk, siz konunun özünü anladınız. Gelelim, Maezawa’yı tam da bu satırlara taşımamızın asıl sebebine…

Efendim, Maezawa diyor ki; ben gelmişim şurada 44 yaşıma, artık unumu eleyip eleğimi de duvara asacağım asmasına ama bana bir hayat arkadaşı, bir yol arkadaşı lazım.

Sevmek sevilmek bu adamın da hakkı değil mi? (Hem şu sevimliliğe bir bakar mısınız!)

İşte o da öyle düşündüğü için tıpkı bir Esra Erol edasıyla şöyle bir duyuruda bulunmuş: 20 yaş ve üstü, zeki ve pozitif, dünya barışına inanan, hayattan keyif almayı bilen ve en çok da uzaya gitmeye hevesli hanımlarla hasbihal edip hayat arkadaşımı ve Ay'a birlikte yolculuk edeceğim partnerimi seçeceğim!

Peki, bu iş nasıl olacak?

Bu kişiler önce iş başvurusunda bulunur gibi başvurularını yapacak, sonra adayların arasından ilk eleme yapılacak, bu elemeden sonra da Yusaku Maezawa ile bir 'date'e çıkılacak ve en sonunda 'nihai karar' verilecek.

Yani Maezawa öyle Ezhel gibi lafta Ay'a götürmüyor, 'gel uzaya gidek' dendiğinde anında SpaceX'in kapısında bitiveriyor!

Son başvuru tarihi 17 Ocak 2020, başvuru değerlendirmeleri 25-26 Ocak arasında olacak. Randevular ise şubat ve martta!

E kendinize güveniyorsanız, bir başvurun deriz. Sonuçta insanın gerçek saadeti nerede bulacağı belli mi olur? Bir bakmışsınız, birden şans sizden yana olmuş; kendinizi önce Japon kırsalında sonra da hoop Ay'da bulmuşsunuz, sonra da keyifli keyifli kokteylinizi yudumluyorsunuz, yanınızda da biricik hayat arkadaşınız Yusaku Maezawa var! Neden olmasın?

Başvuru için lazım olan linki de şöööyle bırakıyoruz, saadetinize bir nebze de olsa katkımız olursa ne mutlu bize...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
king-in-the-east

matsumoto napıyosun amk.. 20'ye kadar indiysen sen uzayda sevişecek birini arıyosun.. belli bir yaşa kadar o istedigin zeka, pozitiflik, dünya barışı kafası gibi şeyleri bulamazsın, fikirleri hayata bakışları tam oturmamış oluyor insanların.. uzayda bi trip atıverir kafayı yersin.. kaçacak yer de yok..

bulutlusevgi

Şeymaaaa kooşş kız yeni milyoner bulduk sana XD

husniyeyaman

Başvurdum

voskhodsolntsa

ucundan yakışıklı olsan başvururdum da... para bir yere kadar kardesim

corpse-bride

adam herseye doymus eglence arıyor kendıne ne dıyeyım milyarder olunca boyle oluyor demek kı eglenmeye bol vaktın oluyor

Görüş Bildir