Görüş Bildir

Niyazi Gül Dörtnala 8 Mayıs'ta Sinemalarda

Haberler
> Niyazi Gül Dörtnala 8 Mayıs'ta Sinemalarda

Ata Demirer'in çok sevilen tiplemelerinden biri olan veteriner hekim Niyazi Gül karakterinin ilk filmi 'Niyazi Gül Dörtnala' 8 Mayıs cuma günü gösterime giriyor. Filmde Demirer'e, Demet Akbağ eşlik ediyor.

Ata Demirer'in 'Eyvah Eyvah' serisinde de çalıştığı Hakan Algül'ün yönetmenliğinde gerçekleşen filmde ayrıca, Şebnem Bozoklu, Levent Ülgen, Kevork Malikhyan ve Ayşenil Şamlıoğlu da rol alıyor. Hikayesini Ata Demirer'in yazdığı filmin senaryosu ise Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz ve Cihan Ceylan'a ait.

Filmin konusu

Filmin konusu

Veteriner Hekim Profesör Niyazi Gül, kendince sakin bir hayat sürmektedir. Bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini arar. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verip bir de Niyazi'nin hayvanlara güç veren formülünü duyunca işler karışır. Bir anda heyecan dolu olayların ortasına düşen Niyazi, formülün eksik maddesini ararken sürpriz maceralarla karşılaşacaktır.

Niyazi Gül Dörtnala - Fragman

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Valla ben fragmanını beğendim, zaten eski programlarından da seyretmiştim Sakin Amca'nın bu tiyatral versiyonu olan Veteriner hekim Niyazi Gül'ü. Hoşuma g... Devamını Gör