Nişanlısının Sadakatini Ölçmek İçin Onu Ayartacak Kişiye 15 bin Pound Vermeyi Düşünen Bir Garip Milyoner

-

Nişanlısının sadakatini ölçmek için parayla birisini tutmak biraz tartışmaya açık bir konu sanki.🤔

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/millionair...

Birinin sizinle siz olduğunuz için birlikte olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Unilad'in yaptığı habere göre bir milyoner bunu öğrenebilmek için değişik bir yola başvuruyor.

Nişanlısının onunla gerçekten onu sevdiği için mi yoksa parası için mi birlikte olduğunu anlamak için onu ayartacak kişiye 15 bin pound teklif edeceğini söylüyor.

Milyonerin tek istediği güzel görünümlü bir adam bulup aradığı cevaba ulaşabilmek. Bunun için de Londra merkezli bir siteye ilan veriyor ve şüphelerini giderebilmek için bir 'ayartıcı' arıyor.

Güven eksikliği her ne kadar evliliğe giden yolda ciddi anlamda tehlikeli bir işaret olsa da, isimsiz milyoner bundan önce para için çok uğraştığını bu yüzden de ilişkisinin de bu yönde ilerlemesinden korktuğunu söylüyor.

Gelin, nişanlısının yaptığı evlilik sözleşmesini reddediyor ve birkaç haftadır nişanlı olmalarına rağmen düğünü bir an önce yapma konusunda oldukça acele ediyor.

Tartışması oldukça zor bir konu: adam evleneceği kadına koşulsuz güvenmeli ancak bazı soru işaretleri ve şüpheler olduğu da aşikar. Direkt olarak sorsa da istediği cevabı alamayabilir.

Anonim milyonerin başvurduğu yol oldukça tartışılsa da, yaptığı seçimin doğru mu yanlış mı olduğunu bilemiyoruz. 

Seçilecek kişilerin tek yapması gereken gelini ayartmaya çalışmak.

Milyonerin teklifini kazanabilecek kişi flört konusunda oldukça başarılı olmalı, iyi görünümlü ve ağzı iyi laf yapmalı.

Adaylar rollerine sürekli olarak çalışacak ve alıştırma yapacak. Bu sürecin ne kadar süreceği ise belirtilmiyor. 

Eğer gelinimiz date'e hemen istekli olursa süreç kısa sürebilir ancak temennimiz eşine ve sevgisine sadık kalması yönünde.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oksan_sokcikar

türkiyeye gelsin otogarda sikerler :D hele işin ucunda para varsa kombo

gzd1

pembe dizi gibi olmuş

poison-ivy

bu herif kadına dümen yapıp aşırı yakışıklı, ağzı iyi laf yapan ve belki de zengin rolünde bir adamı kadının önüne atacak. kadın redderse melek ama yemi yutarsa şeytan olacak. adamın kendi etrafında bu tarz rol yapan kadınlar muhtemelen boldur. peki adam yemi yutarsa ne olacak? şeytan bir kadın tarafındna baştan çıkartılmış, ufak bir kaçamak(!) yaşamış masum(!) bir adam mı yoksa şeytan bir kadın tarafından kandırılmış, masum(!) pişman(!) bir adam mı? her iki durumda da kendini aldatan birisi değil de kandırılmış birisi sıfatında göreceğine, adamın keyfinin yerinde olacağına ve bu tarz yaklaşan bir kadını reddetmeyeceğine eminim. ama kadının bunu reddetmesini bekliyor. :D

khiladi

bu zenginler de nereye para harcayacaklarını şaşırıyorlar valla

bykzlt

Milyonerim kendimi garantiye alırken ezerim :) Şüpheye yol açan doneleri olan zaten bu yola gitmez. Kaybetme korkusu şüphe ve güvensizlikle başlayan tükenme süreci. Duygusal yoksunluk derler bana göre üçlü ötenazi. Kadının boşanma partisi hayalleri gerçekleşmeden yüksek ihtimal ilişki biter.

Görüş Bildir