Nişanlısı Tarafından Aldatıldıktan Sonra 80 Bin TL Harcayarak Şişme Bebek Görünümüne Kavuşan Kadın

10PAYLAŞIM

Aldatılmanın acısı başkadır. Aldatılan kadın da erkek de kendisini daha iyi hissetmek için bir şeyler yapmak ister. Ama Metro'dan sizler için derlediğimiz haberimizdeki bu kadın biraz aşırıya kaçmış doğrusu...

Kaynak: https://metro.co.uk/2018/08/23/mum-spend...

31 yaşındaki iki çocuk annesi Cindy Moore, nişanlısının kendisini aldattığını öğrenince 80.000 lira harcayarak kendisini şişme bebeklere benzetmeye karar verdi.

Mükemmel görünüşüne kavuşmak için göğüs büyütme operasyonu geçti. Bir ay içerisinde üç kere dudak dolgusu yaptırdı. Saç ekletti. Harcadığı paraya rağmen görünüşünden hala memnun değil ve yeniden bıçak altına yatmak istiyor. 

''Başka bir göğüs operasyonu ve karın sıkılaştırma operasyonu düşünüyorum. Cildimden yana şanslıyım, botoksa ihtiyacım yok."

Cindy 19 yaşından bu yana bu görünüşten hoşlandığını söyledi. O zamandan beri bol makyaj yaparak ve saçlarının rengini açarak görünüşünde değişiklik yaratmaya çalışıyor.

Ama iki çocuk babası nişanlısının başka bir kadınla aşk yaşaması Cindy'i harekete geçiren şey olmuş. Yaklaşık 32 kilo vermiş, haftanın yedi günü spora ve sıkı bir diyete başlamış. Ama bu radikal değişimi bile ona yeterli gelmemiş. 

"Geçen yıl nişanlımdan ayrıldığımda aynada kendime baktım ve bunu yapmaya karar verdim. Bu nedenle sıkı çalıştım, karbonhidrata son verdim ve hızla kilo vermeye başladım."

Aşırı görünüşlü erkekleri ve kadınları çok daha doğal bir görünüşe kavuşturmak üzerine dayalı bir programa katıldı. Ama Cindy üzerinde tam tersi bir etki yarattı.

"Sanırım programın amacı beni doğal görünüşümle daha iyi göstermekti. Ama bende tam tersi etki yarattı. Tek düşünebildiğim gidecek daha çok yolum olduğuydu."

Şu an yeni görünüşü ile sosyal medyanın dikkatini çeken Cindy'nin Instagram'da 40.000 takipçisi var. Ve hala ayda üç seans olmak üzere dudak dolgusu yaptırmaya gidiyor.

Cindy eskiden yaklaşık 100 arkadaşını olduğunu, şimdi ise Facebook'taki 5.000 arkadaşı ve 3.000 takipçisi ile neredeyse aile gibi olduklarını belirtti. Şimdi ayda kendisine 25 pound ödeyen takipçilerine ateşli fotoğraflarını satıyor. Bazı yorumlarının da kendisini rahatsız ettiğini, ilginin bu türlüsünden hoşlanmadığını da ekledi. Artık bu yorumlardan rahatsız olduğu için partiye gitmemeyi tercih ediyor.

'İnsanlar benim bir şişme bebek değil de insan olduğumu fark etmiyorlar.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mistikschaeffer

Sen kendine bunları yaparsan senin insan olduğunu farkedemeyiz tabi

neslihan-nisan

yazik kadin kafayi yemis

penguen-geri-dondu

bunu beğenen var mı gerçekten

smybhh

adam ayrıldığına pişman olmamıştır

deen-tharkuho

Ee sevgilisi terk edince kafayı yedi tabii ki

Görüş Bildir