Görüş Bildir

etiket Ne Tür Bir Öpücüsün?

Haberler
> Test
> Ne Tür Bir Öpücüsün?

Dünya üzerinde birbirinden farklı öpüşme şekli var. Hepsinin de ilettiği farklı bir duygu durumu var. 

Bakalım, sen bu teste göre hangi öpücü oluyorsun? Hazırsan; 

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, daha önce hiç ilk buluşmada öpüştüğün oldu mu?

4. Pekii hoşlandığın kişinin en çok neyine dikkat edersin?

5. " İlişkinin olmazsa olmazı .........................dir/dır."

6. Bu dizi çiftlerinden hangisi senin favorin?

7. Hoşlandığın kişinin dikkatini çekmek için sinsi sinsi tavırlar sergilediğin oldu mu?

8. Son olarak, ne kadar flörtöz bir insan olduğunu sorsak kendine 5 üzerinden kaç verirdin?

"Ver Bir Alt Dudak Öpücük"

"Ver Bir Alt Dudak Öpücük"

Sen 'Ver bir alt dudak' öpücüsüsün! Bu öpücük türünü benimseyen insanla hayatlarında her zaman seçicidirler. Kendi belirledikleri alanın dışına çıkmaktan çok hoşlanmazlar. Anlayacağınız gelenekçi bir yapıya sahiptirler. Bu durum ilişkilerine de yansır. Ayrıca aşklarını derinlemesine yaşarlar. Tutku insanıdırlar ve bunu yaşatmaya bayılırlar.

"Vakum Öpücük"

"Vakum Öpücük"

Sen 'vakum' öpücüsüsün! Bu öpücük şekli iki tarafın da epey yüksek performans sergilemesiyle olur. Tutkulu ve ihtiraslı bir öpüşme şeklidir. Sende bu eforu sarf edecek performans var gibi duruyor. Bu öpüşmeden sonra iki taraf da yorgun düşebilir. Aman dikkat öpüşeceğiz derken halsiz düşme... :)

"Eskimo Öpücük"

"Eskimo Öpücük"

Sen tam bir 'Eskimo' öpücüsüsün! Bu öpücük türü genelde sevgililerinin birbirlerine olan sevgilerini göstermesiyle oluşur. Tam olarak öpüşme olmaz ama o anki duygularını ifade eder. Hatta soğuk ülkelerde dudaklar donmasın diye yapılmaya başlandığı söylenir.

"Vampir Öpücük"

"Vampir Öpücük"

Sen tam bir 'Vampir' öpücüsüsün! Genelde bu öpücük şeklinde karşı tarafın boynundan öpülür. Tehlikeli bir öpücük şeklidir. Bu öpücük şeklini kullanan insanlar genelde daha flörtöz bir karaktere sahiptir. Uzun ilişkilerin insanı değildir. Aşk hayatları da oldukça hızlıdır...

"Fransız Öpücük"

"Fransız Öpücük"

Sen tam bir 'Fransız' öpücüsüsün! Genelde çiftlerde sıklıkla rastlanan bu öpücük şekli iki tarafın da duygularını yoğun bir şekilde hissetmesiyle gerçekleşir. Oldukça şehvetli bir öpücük şeklidir. İçlerindeki duygunun taşmasıyla oluşan alevli bir öpücüktür. Tehlikelidir...

"Kilit Öpücük"

"Kilit Öpücük"

Sen tam bir 'Kilit' öpücüsüsün! Bu öpücük şeklinde iki taraf da birbirlerini hiç görmemişçesine öperler. Her ne kadar birbirlerinden kopmaya çalışsa da kopamadıkları bir öpücük şeklidir. İnanılmaz bir öpüşme şeklidir. Fazla efor sarf edilmesine neden olur. Aman dikkat et!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
415
153
145
93
41
35
22
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?