Ne Kadar Odunsun?

-

İlişkilerindeki davranışlarına göre ne kadar odunsun? Yapman gereken sadece 8 soruyu cevaplamak!

Hazırsan teste başlayalım!

1. Haydi başlayalım! Sevgilinizle ilişkinizin nereye gittiği hakkında konuşmaya başladınız. İlk ne söylersin?

Bilemiyorum, kendi kendine gidiyor işte.
Çok da mesele değil, yaşıyoruz işte.
İkimiz de mutluysak böyle devam etsin.
Güzel vakit geçirip birbirimizi kırmayalım o bana yeter.

2. Seni partnerinde en çok çeken şey genelde ne oluyor?

3. Sevgiline/eşine en son ne zaman hediye aldın?

4. Hangi durumda sevgilinden ayrılmayı düşünebilirsin?

Sevgilin daha önceden kavgalı olduğun biriyle arkadaş olmuş. Sevgilini uyardın ama hala o kişiyle iletişimini sürdürüyor.
Sevgilin bazı arkadaşlarından hoşlanmıyor ve onlarla iletişimi kesmeni istiyor. Bundan dolayı ciddi problem yaratıyor.
Sevgilin bir başkasıyla birlikte olduğunu sana söyleyip özür diledi, bir daha olmayacağını söyledi.
Sevgilin bir casus program aracılığıyla sosyal medya şifrelerini öğrenip tüm hesaplarındaki yazışmalarını okumuş.

5. İlk buluşmada sence konuşmaktan en uzak durulması gereken konu hangisi?

6. İlişkilerinde hangi çizgi film karakteri gibisin?

Red Kit
Kabasakal
Mickey Mouse
Barni Moloztaş

7. Sevgilin/eşin doğum gününü unuttu diyelim. Nasıl bir tepki verirdin?

Uzun süre konuşmaz tavır koyardım.
İnsanlık hali. Unutmuş olabilir.
Doğum günümün olduğunu ima ederdim.
Gerçekten sinirlenirdim.

8. Son olarak ilişkilerin giriş, gelişme ve sonucu hakkındaki senaryolardan hangisi sana daha uygun?

Sen dünyanın en odun insanısın!

Verdiğin cevaplara göre sen bu dünyaya gelmiş en odun insan! Sen, hiç şüphesiz bir odunsun. Odunluk içine işlemiş. Mutlu sonlara, çiçeğe böceğe, kelebeklere inanmıyorsun. Çünkü sen, bu dünyada bu kadar sorun, sıkıntı varken yapmacık hareketler olarak adlandırdığın hareketleri kendini kandırmak olarak görüyorsun. Sen kötü değilsin kesinlikle biraz oluruna bırakanlardan ve çok düşünmeyenlerdensin. Mutluluğu bu şekilde buluyorsun ve bu şekilde devam etmek de senin tercihin. Kim ne derse desin mutlu olduğun yolda ilerle! Sen de böyle birisin işte, seni de böyle seviyoruz!

Odunluk senin kanında var!

Verdiğin cevaplara göre odunluk senin kanında var! Yani odunluk senin sonradan edindiğin değil, doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en odun insanı değilsin belki, ama odunluk senin içine işlemiş. Bu konuda bir markasın. Sınırlarını zorlayanlardansın sen. Kimin ne düşündüğünün senin için hiçbir önemi yok, onları umursamıyorsun bile. Romantiklik, kuşlar, börtüler, böcekler falan senin yanından geçemez. Geçseler de tanımazsın zaten. Canın sağ olsun ya. Hem bazıları yalandan romantik görüneceğim diye yapay yapay hareketlere girişiyor. Sen bunu yapmıyorsun en azından. Doğalsın yani. Daha güzeli var mı bu hayatta?

Kararında odunsun!

Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki odunluk konusunda da tam kararındasın. Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki odunluk konusunda da tam kararındasın. Her zaman hafif romantikliğin var fakat aynı oranda odunluğun da var. Seni iyi tanıyan partnerin sendeki bu dengeyi rahatça görüyor. Aslında her ikisinden de bulundurmak hayat açısından çok daha yararlıdır. Aşırıya kaçmayı engeller. En güzeli de bu değil mi zaten?

Odunlukla uzaktan yakından alakan yok!

big.vn

Senin kanında bir gram bile odunluk yok. Yani senin odun olmakla uzaktan alakan yok. Verdiğin yanıtlara göre romantiğin önde gidenisin. Tutkulu, duygusal, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun.  Konuşmaya başladığında dudağından dökülen kelimelere partnerin hayranlıkla bakıyor. Sevdiğin kişiyi etkilememe gibi bir ihtimalin yok. Seni bir bulan bir daha bırakmamak için uğraşır, uğraşıyor da. Düşünceli, nazik, kibar... Ne kadar etkileyici özellik varsa sende toplanmış. İnsanlarda öyle bir iz bırakıyorsun ki ömürleri boyunca kalplerine kazınıyorsun. Senin gibi biriyle bir kez yola çıkanın seni unutması mümkün değil!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onurcan-ikiz

Kararında odunsun! Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki odunluk konusunda da tam kararındasın. Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki odunluk konusunda da tam kararındasın. Her zaman hafif romantikliğin var fakat aynı oranda odunluğun da var. Seni iyi tanıyan partnerin sendeki bu dengeyi rahatça görüyor. Aslında her ikisinden de bulundurmak hayat açısından çok daha yararlıdır. Aşırıya kaçmayı engeller. En güzeli de bu değil mi zaten?

bohhy

"Odunlukla uzaktan yakından alakan yok." İyi de işte millet odun seviyor. Odun değilsen "arkadaş olarak görüyorum." kankalarda inecek var.

rmsv4j

Kararında odunum tamam şimdi sevgili bulmak kaldı :']

konusantarihv2

Senin kanında bir gram bile odunluk yok. teşekkürler onedio. yalnız o paragraftaki övgü dolu sözleri bana değil potansiyel sevgililerime söyleyeceksin.

poseidon633

Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki odunluk konusunda da tam kararındasın

Görüş Bildir