Ne Kadar İyi Kopya Çektiğini Söylüyoruz!

-

Her öğrenci ufak da olsa kopya çekmiştir. Bakalım sen ne kadar iyi kopya çekiyorsun?

Haydi teste.

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Zaman yönetimini puanla desek?

En az
En fazla

4. Stres anında ne tepki verirsin?

Soğukkanlılığımı korurum.
Çok panik yaparım ben!
Soğukkanlılığımı korumaya çalışsam da vücudum beni ele verir.

5. Peki insanlarla ilişkin nasıldır?

Çoğu insan beni sever.
İnsanlar beni pek sevmez.
Yakın olduğum insanlarla çok iyiyimdir ama dışarıdan soğuk olduğum söylenir.
İnsanlarla ilişki kurmuyorum!

6. Teknolojiyi ne kadar iyi kullandığını puanla desek?

En az
En fazla

7. Son olarak arkadaşının senden kopya çekip senden daha yüksek not aldığı oldu mu?

Kopya çekmekte dünya markasısın!

Sen bu konuda ordinaryüs seviyesinde bir insansın. Kendine o kadar güveniyorsun ki kopya konusunda, sınavlara çalışmıyorsun bile. Sadece ne sınavı olduğunu öğrenip işe koyuluyorsun. Sınav başladıktan sonra herkes boncuk boncuk terlerken sen en iyi olduğun işi yapıyorsun. İnsanlar sana hayretle bakıyorlar. İçlerinden bazıları sana gıcık olmuyor da değil. O yüzden bu işi yaparken dikkat çekmemeye çalış. Zaten sen işini çok iyi bilirsin de biz yine de seni uyaralım. Kopyayı kim buldu deseler cevap veremeyiz belki ama en iyi kopya çeken kim diye sorsalar cevabımız net: SENSİN!

Kopya yazarken öğreniyorsun!

Sen aslında çok zeki bir insansın ama aklın dersler dışında her yerde. Ders çalışmamak için bin bir türlü bahane üretiyorsun. Ders çalışmak sana çok sıkıcı geliyor. Sen heyecan ve aksiyon meraklısı bir insansın bu yüzden ders çalışmak sana göre değil. Her sınavdan önce ders çalışmayıp kopya çekmeye karar veriyorsun. Tam istediğin gibi aksiyon ve macera dolu bir olay. Ama kopya hazırlarken yazdığın şeyler zaten aklına giriyor ve dolaylı yoldan sınava çalışmış oluyorsun. Sınava girerken de kopyalarını yanında götürüyorsun. Unuttuğun kısımları bakmak için. Ve sınavda gayet başarılı oluyorsun.

Kopya çeksen yakalanırsın!

Sen kopya çekmeyi bırak karıncayı bile incitemezsin. Bu işi dünyada son yapacak kişisin. Kopya çekmek için gereken özelliklerden hiçbiri yok sende. Sınav esnasında arkadaşından silgi istesen bile panik yapıp gözetmenleri kuşkulandırıyorsun sen! En iyisi sen kopya çekmeyi hiç deneme. Efendi gibi dersini çalış. Sınavdan yüksek almaya bak. Kopya çekmek riskli bir iştir ve cesaret ister. Cesur bir insansın ama bu konuda risk almayı kesinlikle düşünmezsin sen!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur2443

Doğru kopya çekmekte dünya markasıyım en korkulan hocadan kopya çekip yakalanmıyodum 😂😂

fchinaski

Hayatim boyunca nadiren kopya cekmisligim vardir. Ben o öne oturan 9 numara miyop çocuğum, sınav zamanı hatırlanan; normalde sevilmeyen

solucanligubre

kopya yazarken ogreniyormusum😂 lisede kopyanin kralini cekerdim ozledim gozyasim pit 😢

colors-renkler

kopya ceksen yakalanırsın!

merve_ceylan184

Kopya yazarken öğreniyormuşum.Tembellik yapıp sınavlara çalışmasam bike hayatımda 4-5 den fazla kopya çekmedim.Bir kere niye kopya yazmakla uğraşayım?

Görüş Bildir