Görüş Bildir
Haberler
Ne Kadar Dengesiz Bir İnsansın?

etiket Ne Kadar Dengesiz Bir İnsansın?

Aslında her insanın içinde dengesizlik hali vardır. Bu çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir. Bakalım sen ne kadar dengesizsin? Öğrenmek için;

Haydi teste! 

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Evettt, eğer hazırsan başlıyoruz! Söyle bakalım, daha önce hiç ağlarken bir anda kahkaha attığın oldu mu?

4. Pekiii şu anda kafana esse ve şehir değişikliği yapmak istesen yapar mıydın?

5. Seni zorlayacak bir soru geliyor! Ya ömrün boyunca kimseye aşık olmayacaksın ya da her aşk hikayenin sonu kötü bitecek. Hangisini seçerdin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Immm... Söyle bakalım, üniversite sınavını kaçıncı girişinde kazandın?

7. Birine kızdığında veya kırıldığında bunu tavırlarınla belli eder misin yoksa anlamasını mı beklersin?

8. Evet, son soruya geldik... Problemlerini genelde kendi başına mı çözersin yoksa yakınlarına danışarak mı?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Senin gibi deli dolu ve dengesiz birini görmedik!

Valla senin gibi deli dolu ve bir o kadar da dengesiz birini görmedik. Zaman zaman nasıl davranacağını kestiremiyorsun. Çünkü içten içe duygu ve mantık çelişkisi yaşıyorsun. Bazen duygularınla bazen de mantığınla hareket ediyorsun. Ama bu belirsizlik hali büyük bir dengesizliğe sürüklüyor. Aynı zamanda seni yoruyor da diyebiliriz. Çünkü hayatını ani kararlar üzerine kurmaya devam ediyorsun. Bazen aldığın kararların sonucunda pişman oluyorsun bazen de memnun kalıyorsun. Fakat konumuz bu değil aslında. Senin bu dengesizliğinin sebebi içsel olarak yaşadığın karmaşanın sonucudur. Kafanda bazı şeyleri çözüme kavuşturamamanın vermiş olduğu bir dengesizlik var. Bu aslında sadece sana özel değil. Her insan biraz olsun dengesizdir. Bunu farklı şekilde dışa vururlar ya da vurmazlar. Sen gerek insan ilişkilerinde gerek kendi düşüncelerinde çoğu zaman dengesizce hareket ediyorsun. Aslında bazen bu durum hoşuna gidiyor. Çünkü planlı şeylerden ziyade aniden gelişen olayların seni daha mutlu ettiğini düşünüyorsun. Elbette doğrudur fakat içsel olarak yaşadığın bu çelişkileri çözüme kavuşturmalısın. Çünkü hayatının bir noktasında pişman olacağın bir durum olabilir. He bu arada arkadaşların arasında çok eğlenceli bir karaktersin. Bunda aslında dengesizliğinin de payı var. Çünkü samimisin ve ani bir kararla ortamın havasını değiştirip şenlendirebiliyorsun. Her ne kadar eğlenceli görünsen de içindeki dengesiz duygulara çözüm bulmalısın.

Arada bir dengesizliğin tutmuyor değil!

www.kariyer.net

Normalde dengesiz insanlardan uzak durmak gerektiğini düşünen birisin ama zaman zaman senin de dengesizliğin tutmuyor değil. Arada bir boşluğa düşer gibi hissediyorsun. Kafanda karmaşık duygular beliriyor ve ne yapacağını kestiremiyorsun. İşte böyle zamanlarda dengesiz tavırlar sergileyebiliyorsun. Hatta etrafındaki insanlar da senin bu dengesizliğinin farkında olup söylüyorlar. Zaten kimse tam anlamıyla dengeli değildir. Gerek yaşadığımız olaylar, gerek kafamızdaki karmaşık düşünceler bizi dengesiz bir hale sokabiliyor. Ama şimdi doğruya doğru ara sıra kendin bilerek de böyle davranabiliyorsun. Çünkü her şeyi planlı ve kararında yapmak da bir noktadan sonra zor oluyor. Böyle zamanalarda her şeyi salıyor, içinden geldiği gibi davranıyorsun. Dengesiz tavırların işte burada ortaya çıkıyor. :) Bazen bir istediğin bir şeyi sonrasında istemiyorsun. Bir ortamda bir fikri savunuyorsun ama sonrasında tam tersini söyleyebiliyorsun. İşte tüm bunlar içinden çıkamadığın durumların dışavurumu olabilir. Ama sen dengeli halinle de dengesiz halinle de mükemmelsin. İnsanlar seninle vakit geçirmeyi çok keyifli buluyor.

Tutarlı, dengeli ve net bir insansın!

Sen o kadar tutarlı o kadar dengeli bir insansın ki hayatını hep belirlediğin planlar üzerinde yaşıyorsun. Dengesizliğe veya belirsizliğe karşı hiç tahammülün yok açıkcası. Etrafında böyle insanlar da barındırmak istemiyorsun. Dengesiz bir insan seni gerçekten yoruyor. Ne zaman ne istediğini bilemiyorsun mesela ve senin gibi denge sahibi bir insan için oldukça can sıkıcı bir durum oluyor. Sen daima planları olan, her zaman önceden belirlediğin kriterlere uymaya özen gösteren bir insansın. Gerek davranışlarında gerek düşüncelerinde kararlı bir yapın var. Eğer bir karar alıyorsan o senin için bitmiştir Hiçbir şekilde değiştirmezsin ve aldığın karara sonuna kadar uyum sağlarsın. Ne bir başkası seni fikrinden caydırabilir ne de kendin. İşte böyle bir insansın. Bu durum senin ne kadar dengeli bir insan olduğunun kanıtı diyebiliriz. Senin kadar planlı programlı olan bir insan hiç görmedik. Net bir insasın ve bu karakterin insanlara ayrı bir güven veriyor. O yüzden etrafındaki insanlar seninle birlikte vakit geçirmeyi seviyorlar. Sana rahatça sırlarını anlatabiliyor, paylaşabiliyorlar. Gerçekten özenilesi bir insansın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
399
167
141
37
21
16
12
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?