Görüş Bildir

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: 'Türkiye'yi Korumaya Hazırız'

Haberler
> NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: 'Türkiye'yi Korumaya Hazırız'

Türkiye'yi Korumaya Hazırız

Suriye'deki gelişmeleri değerlendirmek üzere Ankara'ya gelen NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg , 'Türkiye dahil bütün üye ülkeleri korumaya hazırız' dedi.

NTV'nin haberine göre, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Türkiye'ye geldi. Suriye'de yaşanan gelişmelere değinen Stoltenberg, 'İttifak Türkiye dahil bütün üye ülkeleri korumaya hazırdır' dedi.

Bu yönde çalışmaların devam ettiğini kaydeden Genel Sekreter, 'Türkiye bundan 2 yıl önce Patriot hava savunma sistemlerinin konuşlandırılması için talepte bulunmuştu. İttifak sınırdaki gelişmeleri çok yakından takip ediyor. Ancak Ankara'dan henüz sınır güvenliğini artırmaya yönelik olarak resmi bir talep gelmedi' diye konuştu.

Stoltenberg'in Türkiye'deki temasları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Başbakan Ahmet Davutoğlu ve diğer üst düzey yetkililerle görüşmesi bekleniyor.

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in görüşmelerinde Suriye başta olmak üzere bölgesel gelişmelerin ele alınacağı belirtiliyor.

T24

Kaynak: http://t24.com.tr/haber/nato-genel-se...

Stoltenberg Türkiye'ye Geldi

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Türkiye'ye geldi.

Özel uçakla Ankara'ya gelen Stoltenberg'in Türkiye'deki temasları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve diğer üst düzey yetkililerle görüşmesi bekleniyor.

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in görüşmelerinde Suriye başta olmak üzere bölgesel gelişmelerin ele alınacağı belirtiliyor.

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
itsasin

her fırsatta batıya ajan suçlaması yapıp her sıkıştığında batının altına yatan basiretsiz becerizsizliklere akp dış politikası denir.