Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nasıl Bir Evlenme Teklifi Alacaksın?

503PAYLAŞIM

Herkes evlenme teklifinin kusursuz ve unutulmaz olmasını ister. Bakalım senin evlenme teklifin nasıl gerçekleşecek?

1. Kaç çocuğun olsun istiyorsun?

1 tane
2 - 4 arası
5 - yukarısı
Hiç olsun istemiyorum

2. Gün içinde kendini gergin hissettiğin oluyor mu?

Evet bazı saat aralıkları çok gergin oluyorum.
Her gün değil, bazı günler.
Öyle bir günü yok ayda 1 2 kez falan olabiliyor
Ben gerilmiyorum

3. Düğünün nerede olmalı?

4. Sevgilinle yapacağın en güzel tatil hangisi olurdu?

5. Evleneceğin kişinin sana kuracağı en anlamlı cümle ne olmalı?

Birlikte olmayı hak etmeyen milyonlarca insan yan yanayken, ben neden hala senden ayrı nefes alıyorum?
Sen ve ben, Köfte ve patates gibiyiz.
Birbirimiz için yanlış kişiler olduğumuzu söyleme. Biz başka hiç kimse için doğru kişiler değiliz.
Birlikte değilsek, hayatın ne değeri olabilir ki?

6. Evlenme teklifinin kimin ettiğinin bir önemi var mı?

Hayır bir önemi yok, kalpler bir olsun.
Evet var, kesinlikle erkek tarafı etmeli.
Bilmiyorum tartışılır iki tarafta olabilir.
Evlenme teklifi bile saçma bence.

7. Sevgilin milyonda bir yakalanan bir hastalığa yakalansa onunla evlenir miydin?

Evet evlenirdim.
Hayır evlenmezdim.
Mantıklı olan neyse o kararı ortak vermeye çalışırız.
Bilmiyorum.

8. Sevgiline ne kadar tahammül edebilirsin?

3 gün aynı çorabı giyebilir.
Bulaşık yıkamayabilir.
Uyumsuz renkler giyebilir.
Aramalarına 3 saat sonra dönebilir.

9. Evlilik ne üzerine kurulmalı?

Pilav üzeri tavuğun
Mantık
Çocuk
Saygı ve sevginin

Sular içerisinde evlenme teklifi alacaksın!

Bir sahil veya denizde, belli olmaz ama sen sular içerisinde evlenme teklifi alacaksın. Hayatının en anlamlı günlerinden birisi olacak ve teklif eden taraf fazla masraf harcamayacak. Harika bir gün olacak ve bu teklif tarzı sana çok çılgın gelecek. Kabul eder misin, etmez misin onu biz bilemeyiz. Eğleneceğine ve hayatının en unutulmaz anı olacağına eminiz. Birlikte mutlu olmaya bakın.

Billboardlardan okuyacaksın!

Senin alacağın teklif gerçekten ilginç olacak. Sen yolda giderken billboarddan  okuyacaksın. İlk anlamayacaksın fakat sonra isimlerin tanıdık gelmesi ve yandan çıkan bir çiçekle çok şaşıracaksın. Kimin teklif ettiğinin bir önemi yok. Önemli olan kalplerin bir olması. Sevgilinin bu garip teklifi sende tarifi imkansız duygular oluşturacak ve birkaç dakika afallayacaksın, tökezleyeceksin. Mutluluklar dileriz.

Sen tuvalette evlenme teklifi alacaksın!

''İnsan tuvalette rahatsız edilir mi be kardeşim?' diyeceksin. Sonra gelecek teklifle göz yaşlarını tutamayacaksın. Tabi durumun garipliğiyle hafif bir utanç da  olacak. Sevdiğin kişinin nerede ne zaman bu soruyu sorduğunun senin için bir önemi olmayacak. Mutluluğun nerede ve ne zaman başlayacağı, geleceği belli olmuyor. Buradan bunu anlamış bulunuyoruz. Çok mutlu olun.

Gökyüzünde evlilik teklifi alacaksın!

Evlilik teklifini gökyüzünde alacaksın. Seni göğün en üstündeyken yakalayacak ve kaçamayacaksın. Seni seviyor ve bunun planını uzun zamandır yapıyor olacak. Unutulmaz ve nefes kesen bir an olacak. İleride belki çocuklarınıza büyük bir heyecanla anlatılacak bu teklifi çok düşünmene gerek kalmayacak. Güzel çılgın bir teklifle senin karşına çıkan bu kişi hayatın boyunca seni hep böyle şaşırtacak. Mutluluklar dileriz.

Tribünde evlenme teklifi alacaksın!

O kadar sloganın arasında senin ismini haykıracak bir takım taraftarı tarafından televizyondan öğreneceksin evlenme teklifi aldığını. Bizce çok romantik olmayan bu teklifi iyi değerlendirmen gerekiyor. Hayatın bu şekilde tribünden eşini aramakla geçebilir. Tabii değişik bir teklif fakat biraz zor gibi duruyor. Tribünden benimle evlenir misin demek senin gözlerini doldurmasına sebep olsa da bu ilişkide hangi tarafın evlenme teklif edeceği ortada. Mutluluklar dileriz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Gökyüzünde evlilik teklifi alacaksın! Evlilik teklifini gökyüzünde alacaksın. Seni göğün en üstündeyken yakalayacak ve kaçamayacaksın. Seni seviyor ve bunun planını uzun zamandır yapıyor olacak. Unutulmaz ve nefes kesen bir an olacak. İleride belki çocuklarınıza büyük bir heyecanla anlatılacak bu teklifi çok düşünmene gerek kalmayacak. Güzel çılgın bir teklifle senin karşına çıkan bu kişi hayatın boyunca seni hep böyle şaşırtacak. Mutluluklar dileriz.:)eyv..

wherearetheavocados

Billboardlardan okuyacaksın! Billboardlardan okuyacaksın! Senin alacağın teklif gerçekten ilginç olacak. Sen yolda giderken billboarddan okuyacaksın. İlk anlamayacaksın fakat sonra isimlerin tanıdık gelmesi ve yandan çıkan bir çiçekle çok şaşıracaksın. Kimin teklif ettiğinin bir önemi yok. Önemli olan kalplerin bir olması. Sevgilinin bu garip teklifi sende tarifi imkansız duygular oluşturacak ve birkaç dakika afallayacaksın, tökezleyeceksin. Mutluluklar dileriz.

yunus.1yesilmengmail.com

Billboardlardan okuyacaksın! Ulan herkes sular içinde alıyor :D Bize niye bilboard

merykar

merykar

Görüş Bildir