Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Testle Arkadaşının Düğününe Kombin Hazırlıyoruz!

316PAYLAŞIM

En yakın arkadaşın evleniyor, peki ya sen düğününe nasıl giderdin? Hadi, kombinini seç bakalım.

1. Öncelikle arkadaşının düğünü nerede olacak?

2. Aşağıdaki renklerden hangisi seni temsil ediyor?

3. Kıyafetlerden hangisini daha çok beğendin?

4. En yakın arkadaşının düğününde ne hissedeceksin?

Açılın ben gelinin sistasıyım!
Durun onu da ben yaparım! Arabayı bile ben kullanırım!
Çiçek tutmak benim görevim. Ancak çiçek tutarken ortaya çıkarım.
Ayakkabının altına en büyük benim ismim yazılacak!
En çok ben ağlarım. Canım arkadaşımla eskisi gibi takılmalar bitti.
En çok ben dans edeceğim, herkes bana baksın!

5. Saç modelin nasıl olur?

6. Ayakkabımızı seçelim, hangisi daha çok hoşuna gitti?

7. En çok hangi şarkıda oynarsın?

Ankaranın Bağları
A Be Kaynana
I Like To Move It
Ben Seni Severim, Çok Seni Severim
Abim Damat Oluyor
Zeytin Yağlı Yiyemem Amaaan

Gelin Neyi Seçerse Onu Giyeceksin!

Arkadaşının en mutlu gününde yanında olmasını istediği tek kişi sensin. O, düğün gününü çok önemsiyor ve aynı heyecanı senden de bekliyor. Eskiden beri planladığınız birbirinizin nedimesi olma hayalini gerçekleştireceksiniz. Fakat arkadaşının senden büyük bir ricası var: ''Benim istediğim kıyafeti giyer misin?'' Durum böyle olunca da, arkadaşını kırmayarak onun seçtiği nedime kıyafetini giyeceksin. Bu kutlu günde önemli olan onun mutlu olması, senin nasıl göründüğün değil. Ona çok değer veriyorsun. Bu yüzden de istediği her şeyi yaparsın. Şimdi sıra bütün gece ''Ankara'nın Bağları'' oynamakta.

En Sade Sen Olacaksın!

Arkadaşının en mutlu gününde yanında olacaksın. Fakat sade bir tarzın olduğu için onun istediği gibi abartılı şeyler giymeyeceksin. Senden abartılı bir saç modeli yaptırmanı ve asla giyemeyeceğin bir elbise giymeni isteyecek. Sen ise bunu yapamayacağını söyleyeceksin. Çünkü sana göre önemli olan senin nasıl göründüğünden çok, düğünde ne kadar eğleneceğiniz. Haklı olabilirsin, fakat o da senden biraz önem vermeni isteyecek. Hadi onu mutlu et ve en azından o yüksek topuklu ayakkabıları giy. Hem gecenin sonunda göreceksin ki, gelin ayakkabısının altında ismi silinen ilk kişi sen olacaksın. Sıra sende tatlım!

Sen Durumu Gelinden Fazla Abartmışsın!

Tatlım anladık en yakın arkadaşının düğünü de, sence de biraz abartmadın mı? Evet, en mutlu gününüz ve kendinin de pek evleneceğine ihtimal vermiyorsun. Ama yine de biraz abartmış gibisin. Gelinden daha çok göz önündesin. Bu arkadaşının pek hoşuna gitmese de seni iyi tanıdığı için pek sesini çıkartmayacak. Sen de, onun düğünü olduğu için onu gölgede bırakacak şeylerden uzak mı dursan sanki? İçindeki heyecan ondan daha fazla. Onun evleneceğine aslında çok üzülüyorsun, fakat o gün nasıl güzel göbek atacağını düşünmekten de vazgeçmiyorsun. Haklısın, en yakın arkadaşların düğünü zor olur. Çünkü kendinde fazla sorumluluk hissedersin. O, sen yanında olduğu için çok mutlu zaten. :)

Mütevazı Bir Kıyafet Tercih Edeceksin!

Olabilecek en mütevazı kıyafeti seçeceksin. Fazla önde olmayan, fakat ister istemez herkesin dikkatini çeken bir tarzın var. Düğünde de aynı duruma devam edeceksin. Herkes güzelliğine hayran kalacak ve seni konuşacak. Gelinin en yakın arkadaşı olma görevini en güzel şekilde yerine getireceksin. Arkadaşını gölgede bırakacak davranışlardan uzak duruyorsun. Bu, onu gerçekten en mutlu gününde daha da mutlu ediyor. Senin gibi bir arkadaşı olduğu için de ayrıca mutlu. :) Yıllardır bugünü hayal ettiniz ve o gün geldiğinde ise seni en güzel şekilde yanında buldu. Çiçeği tutma sırası artık sende. Hadi bakalım diğer yaza da seni evlendiriyoruz.

Birbirinize Çok Benzeyen Bir Kombin Olacak!

Normal hayatta nasıl aynı giyinmeyi seviyorsanız bugün de yine birbirine benzer kıyafetler tercih edeceksiniz. Benzer renkler ya da benzer desenler de olabilir. :) Bu durum aranızda rekabeti değil, aksine birbirinize olan arkadaşlık duygusunu daha da yansıtacak. Birbirinizi çok seviyorsunuz ve herkes sizin birbirinize ne kadar benzediğinizi söylüyor. Onun düğününde hangi şarkılara dans edeceğinize kadar karar verdiniz. Her şey tamam ve beraber gittiğiniz kuaförde saçınıza kadar aynı olmak istediğinizi söyleyeceksiniz. Düğünde gelinin en yakın arkadaşı değil, kız kardeşi olacaksın. Hadi bakalım darısı senin başına.

O Kadar Silik Olacaksın Ki Kimse Seni Tanımayacak!

Zaten hayatın boyunca düğünlerden hoşlanmadın, en yakın arkadaşının düğünü de senin için çok zor bir görevi başarmak gibi olacak. Bilgisayar oyununun en zor bölümü gibi düşün. O, yanında en çok seni görmek isteyecek fakat sen kuytu köşelere kaçacaksın. Bütün gece seninle dans etmek istediği için ismini anons edip seni piste çağırabilir bile. Sen onun en yakın arkadaşısın ve o gün onu mutlu etmek zorundasın! Dans etmeyi bilmediğini düşünüyorsun fakat kendini müziğe kaptır. Belki bir gün kendi düğününde de işe yarar. :)

En Gözde Sen Olacaksın!

Tarzınla bütün davetlileri şaşırtacaksın. Giyeceğin kıyafetten en yakın arkadaşının haberi yok ve bu kıyafeti sadece onun düğününde giyebilirdin. Seni tebrik ederim, çünkü farkını harika bir şekilde ortaya koydun. Senden de bu beklenirdi. Arkadaşının ağzı açık kalacak ve senin ne kadar çılgın birisi olduğunu düşünecek. Enerjine ve deli dolu danslarına herkes bayılacak. Çünkü en yakın arkadaşın evleniyor, nasıl sakin kalabilirsin ki? Bugünü iple çekiyorsunuz. İkiniz içinde yeni bir hayatın başlangıcı olacak ve sen çiçeği kimseye bırakmayacaksın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jk_97_busu_99

O Kadar Silik Olacaksın Ki Kimse Seni Tanımayacak! En yakın ARKADAŞIMIN düğününde mi? ASLA

ozge-robyn

Mütevazı Bir Kıyafet Tercih Edeceksin!

duststar

Mütevazı Bir Kıyafet Tercih Edeceksin!

naz-nogay

gelin neyi seçerse onu giyeceksin öyle mi diss like 👎

sikrabil

Eger kıyafettı ayakkabıydı seceneklerını bır erkek secseydı bıle bu kadar ıgrenclerını secemezdı kac yılında kaldın sen acaba edıtor ?

Görüş Bildir