Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mutlaka İzlemeniz Gereken 10 Animasyon Kesiti

-

Öncelikle bu videoları spoiler yemeniz için değil, kesitleri görüp animasyonların tamamını izlemeye teşvik etmek için yayımlamış bulunmaktayım.  

İzlerken sizin de benim gibi eğlenebilmeniz dileklerimle...

1. Coraline

Coraline adlı animasyondan alınmış bir kesittir. Harika bir animasyon başlangıcı olmakla beraber görsel açıdan da oldukça beğenebileceğiniz bir videodur.

2. Coraline

Yine bir Coraline kesitidir. Üst komşusunun sirk gösterisini arkadaşıyla beraber izleyen bir Coraline sahnesidir.

3. Coraline

Coraline'ın diğer babası (Other Father) ona bu eğlenceli şarkıyı yazmıştır. Piyano çalıyor gibi görünse de piyano onu çalmaktadır.

4. Corpse Bride

Muhteşem ''soundtrack''leri ile Corpse Bride, yine bir animasyon kategorisinin konusudur. Victor ve Ölü Gelinimizin muhteşem uyumunu bir kez daha kanıtlamaktadır.

5. Corpse Bride

Bir düğün hazırlığı ne kadar eğlenceli olabilir ki? Bu hazırlığı eğlenceli yapan dişi örümcekler midir yoksa denizci iskeletler mi?

6. Mary ve Max

İntihar öncesi şarkısı durumundadır.  Böylesine genç yaşta Mary neler yaşamış olabilir?

7. Wall-E

Terk edilmiş dünyanın temiz kalpli temizlikçisi ilk defa aşık olur. Ve aşık olduğu robotu yanından hiç ayırmaz.

8. Chicken Run

Bir turtanın yapımı ancak bu kadar riskli ve zor olabilirdi. ''Eğer kendinizi Bayan Tweedy'nin turta makinesinde bulmak istemiyorsanız uslu bir tavuk olun'' konulu bir kesittir.

9. Up (Yukarı Bak)

Herkesin mutlaka bir yerlerde gördüğü bu şirin kesit, ihtiyar Carl'ın karısı Ellie ile geçirdiği vakitleri konu almaktadır. Ne kadar hüzünlü görünse de güzel vakit geçirmenin değerli olduğu konusunu, izleyen herkese aktarabilmektedir

10. The Incredibles - 100 Mile Dash

İnanılmaz ailenin inanılmaz çocuğu Dash, bitmek bilmeyen bir koşuşturmacanın içerisindedir. Ablası da işin içine girince yine izlenesi bir kesit ortaya çıkıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taejeonmin

wall-e favorim

lna

Wall-E ♥♥♥

yagmurainy

Çoğunluğunu izlediğim için kendimi şu an havalı biri gibi hissediyorum veeeee geçti

beggsy_pepsi

ahahah :)

fatih-caner-olguncan

Ben hepsini izlemiştim

Görüş Bildir