Müge Anlı'nın "Bu Güne Kadar Duyduğum En Vahşi Şey" Dediği Korkunç Olay

324PAYLAŞIM

Duyduklarıma ve kadının rahatlığına inanamıyorum!

Son günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2016 yılında kaybolan ve kendisinden 4 yıldır haber alınamayan Kerem Durur'un dosyası araştırılıyor. Dosyanın derinine inildikçe de ortaya yeni bilgiler çıkıyor, aile bireyleri de birbirlerini suçluyor.

Herkes birbirini suçlarken baş şüphelilerden biri olan Kerem Durur'un o dönemki eşi Resime Dönmez hakkında herkesin ağzını açık bırakan bazı iddialar ortaya atıldı ve böylelikle de sır perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı.

Kocasını öldürmekle suçlanan Resime Dönmez, Kerem Durur ile başka bir erkekle evliyken bir ilişki yaşamaya başlamış.

Evliyken Kerem Durur ile cinsel bir birliktelik yaşamış ve bu birliktelikten de bir çocuk dünyaya getirmiş. Fakat bu çocuğun Kerem Durur'dan olduğu bilinmiyormuş.

Ve iddiaya göre durumun öğrenilmemesi için de Resime Dönmez Kerem Durur'dan olan bu bebeği ne yazık ki tandırda vahşi bir şekilde yakmış.

"Bugüne kadar programda duyduğum en vahşi şey" sözleriyle şaşkınlığını dile getiren Müge Anlı bu iddiaları kendisine sorunca Resime Dönmez de kabul etmedi ve bebeğin yandığı sırada evde olmadığını belirtti.

Ayrıca bunların yanı sıra Resime Dönmez'in de bir çocuğunun boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Bu vahşet sosyal medyanın da gündemindeydi

Kerem Durur olayıyla ilgili bu içeriğe de bakabilirsiniz;

Müge Anlı'da 24 Yıl Ceza Alıp Bütün İndirimlerden Yararlanarak Çıktığını İtiraf Eden Adam Herkesin Ağzını Açık Bıraktı! - onedio.com
Müge Anlı'da 24 Yıl Ceza Alıp Bütün İndirimlerden Yararlanarak Çıktığını İtiraf Eden Adam Herkesin Ağzını Açık Bıraktı! - onedio.com

Bu konudaki düşünceleriniz neler yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gamzeben

Ailede neredeyse hemen herkesin cezaevi geçmişi var. Hatta çocuklardan birinin 24 yıl yatarı var tahliye olmuş. Kadının ne dediği anlaşılmıyor zaten. Bu tandır olayı da Müge Anlı kadını çok sıkıştırdığında konuyu değiştirmek için ağzından çıkan geçmiş bir olay. Bu programlar toplum ahlakını bozmuyor, aksine küçük yerlerde hasıraltı edilen çoğu ahlaksız şeyi göz önüne getirdiği için bazı kişileri rahatsız ediyor.

baver-asana

evden çıkmayın virüs için demiyorum

begonvila

Sabah gördüm bunu, ben bu bedeni boşuna büyütmedim :)))) leşsiniz aQ. Salın şunları artık kiminle isterlerse iyice sevişip rahtalasınlar yoksa sülaleyi yakacaklar.

Gizli Kullanıcı

Game of türbans.

kalemine

ne alaka ya bazen cidden yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz.

muhammed-gungor1

Keşke batının ahlaksızlığını alsaydık bu türbanlı bacımız ne yapıyor aq

Görüş Bildir