Modern Muzip Yalanlar! İzlemelere ve Gülmelere Doyamadığımız Dizi: İşler Güçler

-

Ekranların en sevilen komedi dizilerinden biri olmayı başarmış, oyuncuları ve oyunculuklarıyla asla unutulmayacak, bulunan her fırsatta tekrar izlenecek dizi: İşler Güçler!

* İçeriğimizde yer veremediğimiz bütün oyuncu ve karakterler için üzgünüz. Hepiniz çok güzelsiniz! 😍

Bu güzel jenerik eşliğinde başlayalım!

1. Ne kadar da tatlı, bir o kadar farklı: Ahmet Kural!

Nasıl anlatılır ki 😍

Başrol oynadığı günlerin özlemini çeken Ahmet, unutulduğunu düşündüğü için herkese sitem ediyordu. Esprili, yakışıklı ve aşk dolu bir adamı oynaması hiç de zor olmamıştı.

2. Ne kadar da pişkin, hayata ilişkin: Murat Cemcir!

Sempatikliğin vücut bulmuş hali 😍

Kendisini terk eden sevgilisiyle birlikte çalışmak ne kadar zor olsa da, oyunculuğun gerektirdiği her şeyi yapmaya hazır bir cengaverdi! Tam mam!

3. Ne kadar da değişik, bir o kadar ilginç: Sadi Celil Cengiz!

Bu ne tatlılık ya 😍

Gümrük memurluğunu oyuncu olmak için bırakmış, ailevi ve parasal mevzulardan muzdarip, kadınların ilgisini çektiği için arkadaşlarının bu duruma bir türlü anlam veremediği karakterdi. Ne de güzeldi!

Sakalı tipsizdi ama 😅

4. Askere gitmemek için 11 litre su içen, zayıflamamak için yürümemeyi tercih eden, hayatı 200 dolara endeksli Salih abi!

''Yediğime içtiğime çok dikkat ediyorum efendim. Yağlı ve hamur işi ağırlıklı bir beslenme programım var. üç beyazın üçü de fix, hiç eksik etmem. Genellikle geceleri yatmadan önce yerim efendim. Yeşillik ve ev yemeği asla ağzıma sürmem. Çok zorda kalmadıkça yürümem. Hayatımda hiç koşmadım. Kalori yakmaktan özellikle kaçınıyorum.''

5. Halk adamı, gariplikler ustası, ne dediğini ancak altyazılar sayesinde anlayabildiğimiz Onur!

6. Güzeller güzeli doktor, Ahmet'in hayran olduğu ancak ilk bölümlerde kendisine "kardeşim gibisin" diyerek bizi üzmüş, sonradan sevgilisi olmuş olan Feride!

7. Oyunculuk anılarını sıklıkla anlatan, "Eski oyunculardan kim kaldı?" sorusuna cevap, frak giyim tarzına hayran olduğumuz Rüstem Abi!

8. Gördüğü kadınları puanlandıran, yalakalıkta bir numara, Salih Abi'yle girdiği diyaloglarla güldüren Vedat!

9. Önceleri bir markette kasiyerlik yaparken bu hayattan bıkmış, efsane ayarında konuşmasıyla rolü kapmış kişilik Ecevit!

10. Sadi'nin kardeşi, atanamamış nihilist, hazır cevap Zehra!

11. Murat'ı sürekli yarı yolda bırakıp bir güzel faydalanan güzel Aşkın!

12. Cimriler cimrisi, pintilik abidesi, "Efendinim ben senin!" repliğine aşina oluşumuzun sebebi Yapımcı Hakkı!

13. Çok parası olup mutsuz olan, aslen tekstilci ama yapımcı, cebinde taşıdığı çorapları yeni tanıştığı insanlara nezaketen hediye eden Şenol Baytar!

''İhaleye nasılsa taşerona yıkarım diye giren muteahhit gibiyim hakkı. Tecrübem yok, alet edevatım yok, bir tek ihale komisyonunda akrabam var gibi hissediyorum Hakkı. Halledelim şu işi taşeronlarını öpeyim nolur la!''

14. "Mark Zuckerberg'in zückememiş hali, taca çıkmış Nikola Tesla!", her sahnesinde gülme garantili Cavit!

15. Sadi takıntılı, tutkulu, psikopat ve ilginçlik abidesi, korku filmi potansiyelli Hale!

Sonraları Sadi'nin peşini bıraktı tabi 😕

16. Çokokremi tüpünden yemeyi seven, birkaç bin galoş karşılığında yapımda rolü kapmış (çünkü galoştan daha çok sevdiği bir şey yoktur) Antrenman koçu Münir!

''Kilo verebildiniz mi gızlar? Ekmeği kesin olur.''

Anlatmaya kelimeler yetmez!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
batuhan-soyler1

havar komşular havar ahmedimi patates etmişler 😂😂ulan 41 bölüm cekilip bırakılırmı su dizi bee kardes payı daha kısa sürdü normalde tv izlemem izledigim iki guzel diziydi bee

muhammed-balik

Böyle efsaneler bitiyo da , televizyonlardaki saçma sapan aşk , dram dizileri bi bitmyo :( .

hicret-yilmaz

bence en efsane dizimiz işler güçler abi. diğerleri gibi şişirme değil. öyle sikindirik osurmalı sıçmalı esprileri yok. dizide edilen küfürlerin bile diğer hanzovari filmlere göre kalite farkı everest kadardı kimse inkar edemez.

erlik

Bize; enişte baldızı pıtlatmadan, zengin oğlan fakir kıza damran komran yapmadan, olayların sündürülmeden fıtfıt ilerleyebildiği dizelerin yapılabildiğini gösterdi. Aslında dizi fazla hayatın içindendi. Adamların yaptığı o kadar sıradan ve akla yatkın şeylerdi ki sanırım ondan çok sevildi. Malum dizilerin çoğunda alayı yönetim kurulu üyesi yada afilli bir kariyer sahibi. Ama fakirler fasfakir.

klinikpsikolog

TLC her gece 2 bölüm veriyor. severdim hala sa severim fıtı fıtı. ama 2012 dizisi olduğunu hatırlayınca şoka girdim resmen yaşlandık be.

Görüş Bildir