Millie Bobby Brown'un 15 Yaşında Yaptıklarından Bahsedip "Peki Siz O Yaşlarda Ne Yapıyordunuz?" Sorusuna Gelen Eğlenceli Yanıtlar

-

Twitter'da bir kullanıcı takipçilerine genç aktris Millie Bobby Brown'dan yola çıkarak onların 15 yaşlarında ne yaptıklarını sordu. Ortaya eğlenceli yanıtlar çıktı.

Millie Bobby Brown Netflix'in iddialı yapımlarından Stranger Things dizisindeki oyunculuğuyla tüm dünyanın ilgisini üzerine çekti.

Aldığı ödüllerin yanında Instagram'da da 30 milyon takipçi sayısını aştı.

Twitter'dan fenoMert isimli bir kullanıcı da Brown'un başarılarını hatırlatarak şöyle bir soru sordu.

via fenoMert

1. Gelen yanıtlara bakalım...

ilker jk

2. 

büşra

3. 

müco

4. 

5. 

bahar

pinky

6. 

dükkansız esnaf

7. 

büşra

8. 

richie p!ch

9. 

fırat aras

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
veli-durak

-Sesini açamayacağımız filmleri izleyip Almancayı geliştiriyorduk :)))

evangeline

15 yaşındaki birine bu kadar sorumluluk yüklemek bence doğru bir şey değil be. bırakın da çocukluğunu yaşasın ve her şey göründüğü gibi değildir tabiki bu da var ve ben bu kızınn yerinde olmak istemezdim tabiki.

birinci-tekil-birey

1985 yılı... Derslerime çalışıyor, Lise futbol takımında oynuyor, müzik(beste yapmaya çalışmak), tiyatro ve edebiyat ile uğraşıyordum (Edebiyat derken çeşitli konularda hikayeler, makaleler vs yazıyordum). Sonuç: Oğlum bırak ders çalış üniversite oku cart curt.... :(

gecetanricasi

Bu kızın diğer küçük yaşta meşhur olan Disney yıldızları -Miley,Bella- gibi çöküşler yaşamamasını diliyorum. Oyunculuğunu beğeniyorum fakat kızın 30 yaşında gibi giyinip davranması hoş değil, gençliği her zaman onu 10 kat iyi gösterir zaten.

huzzambeste

kızı 30 yaşındaki gibi giydirip objeleştirmek, daha ergenliğe adım atmışken, cildi oturmamışken, kendini tanımıyorken, milyonlara reklam edilen, makyajsız muhtemelen tertemiz bir cildi varken yüzünde tonlarca makyaj olması, oyunculuğu harikayken harcanması ve daha liste uzar, gider. 15 yaşında bir çocuğun bu şekilde objeleşmesi ve hayatı çok hızlı yaşaması harika bir şeymiş gibi davranılması kötü bir şey. ayrıca 15 yaşında çocukluğumuzu yaşıyorduk,ben kitap yazmaya başlamış, yayınevleriyle görüşmeye başlamıştım ki bu bile fazlaydı bana, çocuktum çünkü. olması gerektiği gibi.

Görüş Bildir