Görüş Bildir

Milli Piyango Büyük İkramiye Hangi İle Çıktı? Büyük İkramiye Hangi Bilete Çıktı?

Anasayfa > Güncel

Heyecanla beklenen 2022 yılına girdiğimiz şu dakikalarda Milli Piyango İdaresi'nin yaptığı son çekilişin detayları merak ediliyor. Her yıl olduğu gibi bugünde Milli Piyango yılbaşı özel çekilişleri yapıldı. Kazandıran numaralar talihlileriyle buluşurken son yapılan büyük ikramiye çekilişi ise büyük heyecan yarattı. 120 milyon liralık büyük ikramiye bir kişiye çıkarken ikramiyenin hangi ile ve bilete çıktığı merak ediliyor. Peki Milli Piyango yılbaşı çekilişi hangi ile çıktı? Büyük ikramiye hangi bilete çıktı? Büyük İkramiye çekiliş sonuçları ve detayları haberimizde...

Milli Piyango Büyük İkramiye Çekilişi

Milli Piyango Büyük İkramiye Çekilişi

Bu yıl Milli Piyango İdaresi tarafından yayımlanan sonuçlara göre 120 milyon liralık ikramiye sahiplerini buldu. 17:00'de başlayan ve gün boyu devam eden çekiliş sona erdi. En son saat 23:00'de çekilen büyük ikramiye çekilişi kazandıran numalaraları ise “9,8,7,6,0,6,6” numaralı bilete çıktı. Büyük ikramiyeyi tutturan talihli kişi 120 milyonluk büyük ikramiyenin sahibi oldu.

Büyük İkramiye Hangi İle ve Bilete Çıktı?

Büyük İkramiye Hangi İle ve Bilete Çıktı?

31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde 120 milyon liralık büyük ikramiyenin “9876066” numaralı çeyrek bilete isabet etmesinin ardından gözler biletin satıldığı il ve ilçeye çevrildi. İzmir Konak’tan bir kişiye büyük ikramiye isabet etti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?