Milli Damat Kaya Çilingiroğlu'nun Gençliğinden Yaşlılığına Kadar Yaşadığı İlişkileri ve Bomba Etkisi Yaratan Skandalları

267PAYLAŞIM

Ferit demekte haklılar sanki. 🙃

Sporcu kimliğinden çok bir magazin figürü haline gelen 55 yaşındaki Kaya Çilingiroğlu'nun isminin karıştığı bazı skandalları ya da daldan dala konarak yaşadığı gönül ilişkilerini bilir misiniz?

Bilmeyenler şöyle yamacımıza toplaşsın da bazı olayları tarihin tozlu sayfalarından çıkarıp sizlere anlatalım.

Kaya Çilingiroğlu'nun ilişkileriyle ilgili ilk yazılıp çizildiği dönem taa 1982'ye dayanıyor. Henüz 17 yaşındayken Ahu Tuğba'yla yaşadığı aşk nedeniyle gazetecilerin sürekli takibinde.

Çilingiroğlu, bir gün Ahu Tuğba'yla fotoğrafını çeken gazeteci Bediz Doğan'ı fena halde dövüp çenesini kırdığı için yargılanmış ve cezaevine girmiş. Reşit olmadığı için 1 ay kaldıktan sonra serbest bırakılmış.

Kavgalarından ve olaylarından dolayı Saint Michel'den atıldığını da belirtelim. Daha sonra Yıldız Lisesi'ni de tıp fakültesini kazandığı için derslerinde başarısız olduğu halde babasının gücüyle bir şekilde bitirmiş. 

eskigaste.com

Bir de tam tarihini bilmemekle birlikte Türkan Şoray'ın kardeşi Nazan Şoray'la da çapkın Kaya beyin aşk yaşadığını söyleyelim.

Henüz 23 yaşındayken de "Kötü bir anı, adını hatırlamıyorum" dediği Ayşem Saraçoğlu'yla ilk evliliğini yapmış ve 1990 senesinde boşanmıştı. 😂

Saraçoğlu'ndan boşandıktan sonra da 4 yıllık bir flört döneminin ardından Hülya Avşar hamile kalınca 2. evliliğini yapmıştı. Böylece artık milli damat olarak daha çok ilgimizi çekmişti. Attığı her adım olay olmaya başlamıştı.

Böylelikle Türkiye'nin en güzel kadınını defalarca aldattığını duyar olmuştuk. Boşanmalarına neden olan şey de aldatmaydı.

Yine günlerden bir gün mercimeği fırına verdiği sırada magazincilerin kucağına düşmüş ve muhabirlerin "Ferrari'yi yeni mi aldınız?" sorusuna "Siz Feraye'yi nerden tanıyorsunuz?" cevabını vermesiyle Hülya Avşar'ı aldattığı ortaya çıkmıştı.

Bu skandaldan sonra da Hülya Avşar'la 2005 yılında boşanmıştı ve 2009 yılında da bebek bekleyen Feraye Tanyolaç ile 3. evliliğini yapmıştı.

Hülya Avşar'la boşandıktan sonra birbirlerine düşman olmayan ikili bir gün aynı odada kaldıkları sırada Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar'ın horlama sesini kaydetmiş ve gazetecilere dinletmişti. Bu davranışından dolayı da epey eleştirilmişti.

Feraye Tanyolaç ile birlikteyken de Antalya'da Sinem Erülgen'le samimi bir şekilde görüntülenmişti. Bu görüntülerle birlikte bu isim gündem olmuştu. Ama asıl şaşırtan olay bu değil.

Feraye Tanyolaç ile birlikteyken de Antalya'da Sinem Erülgen'le samimi bir şekilde görüntülenmişti. Bu görüntülerle birlikte bu isim gündem olmuştu. Ama asıl şaşırtan olay bu değil.
Feraye Tanyolaç ile birlikteyken de Antalya'da Sinem Erülgen'le samimi bir şekilde görüntülenmişti. Bu görüntülerle birlikte bu isim gündem olmuştu. Ama asıl şaşırtan olay bu değil.

Sinem Erülgen'i hatırlarsınız belki. Sahilde Erkan Petekkaya'yla öpüşürken yakalanmıştı.

Bu görüntülerden sonra magazin kanallarında Sinem Erülgen'in bir erkekten şiddet gördüğü anlar yayınlanmıştı. Meğerse Erülgen'e şiddet uygulayan kişi Feraye Tanyolaç'ın eski sevgilisiymiş.

Gelelim asıl skandala! 2002 senesinde Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ile evliyken tecavüz iddiasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Q Gils Grubu üyelerinden Reyhan Gökdeniz, Çilingiroğlu’nun kendisine zorla tecavüz ettiğini iddia etmiş ve davacı olmuştu.

Suç duyurusunun ardından savcılığa ifade vermeye giden Çilingiroğlu, eve gittiğini fakat tecavüz olayının yaşanmadığını, iftiraya uğradığını ve tamamen reklam amaçlı olduğunu söylemişti. Bu ifadenin ardından magazin basını Çilingiroğlu'nu sahiplenmişti.

"Cumartesi günü 23.00 sıralarında beni aradı. Kendisini iyice tanıttıktan sonra hatırlayabildim. Bara davet etti. Gidemeyeceğimi söyleyince evine çağırdı. 24.00 sıralarında evine gittim. Üzerinde dekolte bir giysi vardı. Bir süre oturduktan sonra soyunup yatak odasına geçti. Beni de davet etti, cinsel ilişkiye girdik."

Yaşananların ardından Reyhan Gökdeniz'in katıldığı bir programda sunucu, önceden bir tanıtımda iç çamaşırı olmadan dans ettiğini, mini eteklerle tv programlarına çıktığını söyleyerek kadını suçlamıştı.

Neyse, bir süre sonra Kaya Çilingiroğlu hukuken aklanmıştı. Hülya Avşar da "Olayı gözümde büyütmüyorum. Utanç duymasına gerek yok" diyerek eşini affetmişti.

gecmisgazete.com

Gençliğinden yaşlılığına kadar birçok ilişkiye ve olaya imza atan Kaya Çilingiroğlu'nun geçmişini kısaca bi taradık, bulabildiklerimizi sizlere aktardık. Yorumlarda buluşalım o zaman!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enverani

Eveeet ne kadar güzel anlatıyor değil mi arkadaşlar. Onla birlikte oldu bunla birlikte oldu onu aldattı buna tecavüz etti. ötekini sikti berikini yarım bıraktı. Sunum tarzına bakın. Bu ülkede "Ahlak" başta olmak üzere düzelmediği sürece burnumuz boktan çıkmaz.

cem-ktlu

itin teki ya kaya ç.

uyusuk

Sayfanın köşesinde ortasında içeriklerin arasında yukarıda yanda her yerde reklam yeter....

bakkal-murtaza

Durduk yere neden böyle bi içerik, çok mu önemli yada ne gerek vardı. BOŞ içerik kotamıza yazık.

erci-e

"Aşk yaşadı" ne yahu, şuna sikmediği kalmadı desenize :D

Görüş Bildir