Görüş Bildir
Haberler
Midesine Güvenmeyen Gelmesin! Önce Bebeğini Doğuran Sonra Plasentasını Yiyen 13 Ünlü Anne

etiket Midesine Güvenmeyen Gelmesin! Önce Bebeğini Doğuran Sonra Plasentasını Yiyen 13 Ünlü Anne

cokiyiya
16.09.2016 - 00:09

Yine çok ilginç bir konuyla karşınızdayız. Tom Cruise'un yaptığı bir şaka sonrası popüler olan plasenta yeme durumu ünlüler dünyasında aldı başını gitti. Plasentasını minik haplara dönüştürerek alanlar mı dersiniz, sıvılaştırıp içeceğine katanlar mı...

Karşınızda, önce bebeğini doğuran sonra plasentasını yiyen ünlü anneler... 👇

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. January Jones

1. January Jones

2011 yılında dünyaya getirdiği oğlu Xander Dane'in plasentasını kapsülleştiren January, bu hapların enerjisini fazlasıyla arttırdığına yemin ediyor.

2. Alicia Silverstone

2. Alicia Silverstone

Amerikalı oyuncu Silverstone da 2011 yılında dünyaya getirdiği oğlu Bear Blu'nun plasentasını haplara dönüştürmüştü. Oyuncu hapları kullanmaya başladıktan sonraki günlerde o kadar mutlu görünüyormuş ki eşi Christopher, bu haplara mutlu haplar demeye başlamış

3. Holly Madison

3. Holly Madison

Playboy Tavşanı Holly de plasentasını hap şeklinde yiyen ünlülerden...  2013 yılında dünyaya getirdiği kızı Rainbow Aurora'nın plasentasını haplara dönüştürerek kullanmış ve bunun haberini şahsi blogundan takipçileriyle paylaşmıştı.

4. Kailyn Lowry

4. Kailyn Lowry

Kendi plasentalarını yiyen ünlü annelerin izinden giden bir isim de Kailyn Lowry!

2013 yılında henüz 21 yaşındayken, ikinci oğlunu dünyaya getiren genç anne, plasentasını kurutup günlük kapsüllere çevirtti. Kailyn, bu hapları kullandıktan sonra daha iyi uyuduğunu dile getirmişti.

5. Kim Zolciak

5. Kim Zolciak

Amerikan televizyonlarının tanınan yüzü Kim Zolciak, 2013 yılında dünyaya getirdiği ikiz bebeklerinin plasentasını farklı bir şekilde mideye indirdi! 

İkizlere doğum yaptıktan sonra Kim ilk iş olarak plasentasını sıvılaştırdı. Sıvı plasentasından eşi ve kendisine birer smoothie hazırlattı. Çift, bu soğuk içeceği afiyetle midelerine indirdi. 🙊

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Natasha Hamilton

6. Natasha Hamilton

Atomic Kitten müzik grubunun güzel şarkıcısı da plasentasını doğumdan sonra hap olarak tüketen ünlülerden...

2014 yılında ilk kızı Ella'yı kucağına alan 3 erkek çocuk sahibi Natasha, kendi plasentasını yemekle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu;

Plasentayı parçalayıp yeseydim, hasta biri gibi hissederdim. Ama bunlar hapa dönüştürüldü ve bana sadece 175 pounda patladı. Hayatımda harcadığım en iyi para.

7. Mayim Bialik

7. Mayim Bialik

The Big Bang Theory'nin Amy'si de plasentanın gücüne inanan ünlü annelerden...

Plasentasını kapsül şeklinde yedikten sonra blogundan memelilerin kendi plasentalarını yemesinin onlar için iyi olduğunu yazan Mayim, bunu daha önce yapan ve tepki gören annelere destek çıktı.

8. Gaby Hoffmann

8. Gaby Hoffmann

Girls dizisinden Caroline olarak izlediğimiz Gaby Hoffmann da plasentayı farklı bir şekilde mideye indirmeyi tercih eden ünlülerden...

2015 yılında dünyaya getirdiği kızının plasentasını donmuş çilek, muz ve yaban mersini ile mikserden geçiren Gaby, hazırladığı bu karışımı 3 hafta sonra yedi.

9. Kourtney Kardashian

9. Kourtney Kardashian

Her ne kadar kız kardeşi Kim, plasenta yemek konusundaki açıklamarıyla gündemden düşmese de Kardashianlarda kendi plasentasını yiyen ilk kişi Kourtney oldu. 3. çocuğunu dünyaya getirdikten sonra plasentasını haplara çevirmenin hayatını değiştiren bir şey olduğunu söyleyen Kourtney, plasenta yemenin adeta hayranı! Ee ne diyelim afiyet olsun.

10. Kim Kardashian

10. Kim Kardashian

Her konuda olduğu gibi bu konuda da adı sıkça telaffuz edilen bir isim Kim Kardashian!

2015 yılında oğlu Saint West'i dünyaya getiren Kim Kardashian, doğum sonrası depresyonunu atmak ve enerjiyi arttırmak amacıyla plasentasını yediğini dünya aleme duyurdu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Magdalena Roze

11. Magdalena Roze

Kim Kardashian'ın izinden giden Magdalena Rose, kapsülleştirilmiş plasenta yediğini kendi adıyla yayınladığı blogundan paylaştı. Plasentaların demir açısından zengin olduğunu, temel hormonları barındırdığını, süt yaptığını, stresi azalttığını, enerji verdiğini ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğini söyledi.

12. Coleen Rooney

12. Coleen Rooney

Ünlü futbolcu Wayne Rooney'nin eşi ve televizyon sunucusu olan Coleen de plasentasını haplara dönüştürerek kullanmayı tercih eden ünlü annelerden...

2016 yılında dünyaya getirdiği oğlu Kit'in plasentasını hap olarak almaya başlayan Coleen, enerjisini arttıran bu hapların metalik bir tadı olduğunu söyledi.

13. Blac Chyna

13. Blac Chyna

Kardashian'lara gelin olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Blac Chyna da bugün dünyaya getirdiği bebeğinin plasentasını yiyerek tam bir Kardashian olduğunu kanıtladı. İkinci bebeğini dünyaya getiren Chyna, plasenta yemenin sağlıklı bir şey olduğunu söyledi.

Peki sen, plasentasını yiyen bu ünlü anneler ile ilgili ne düşünüyorsun?

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
965
590
283
154
96
90
54
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?