Görüş Bildir
Haberler
Metal Fermuar Nedir? Modelleri Nelerdir?

Metal Fermuar Nedir? Modelleri Nelerdir?

Fermuar Com
21.03.2017 - 15:01

Metal Fermuar Nedir? Modelleri Nelerdir?

Fermuar satış sitesi olarak hizmet vermekte olan firmamız özellikle hazır giyim sektörünün ve diğer farklı sektörlerin temel ihtiyaçları arasında yer alan fermuar çeşitlerine yönelik uygun fiyatlar ile toptan fermuar satışı gerçekleştirmektedir. Oldukça geniş yelpazede fermuar çeşitlerine sahip olan firmamız, fermuar sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek çözümler sunmaktadır. Fermuar.com üzerinden toptan fermuar satışı yapan firmamızın ürünleri arasında yer alan modellerden biride metal fermuar çeşitleridir.

Metal fermuar, dişleri farklı metal ham maddelerinden üretilen ve kullanım alanı yaygın olan bir fermuar çeşididir. Metal fermuarlar içerisinde pirinç metal fermuar, pirinç oksit metal fermuar, pirinç kalay metal fermuar, alpaka metal fermuar, alpaka nikel oksit metal fermuar, bakır metal fermuar ve alüminyum metal fermuar seçenekleri yer almaktadır.Metal fermuar tipleri diş genişliğine göre farklılık göstermektedir. TİP 2 metal fermuar 3.50-3.60 mm, TİP 4 metal fermuar 4.45-4.55 mm, TİP 5 metal fermuar 5.80-6.00 mm, TİP 8 metal fermuar 8.10-8.20 mm ve TİP 10 metal fermuar 8.50-8.60 mm genişliğine sahiptir. Metal fermuarlar özellikle taş ve asit yıkamaya karşı dayanıklı bir yapıdadır. Bu özelliği doğrultusunda metal fermuarlar Jean sektöründe, deri sektöründe, spor giyimde ve benzeri alanlarda tercih edilmektedir.

Kendi içerisinde temelde üç ana kategoriye ayrılan fermuar modelleri arasında dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar çeşitleri yer almaktadır. Dipli fermuar modelleri ise kendi içerisinde dipli tek kürsörlü fermuar, dipli çift kürsörlü fermuar olmak üzere iki farklı çeşitte yer almaktadır. Tüm bu fermuar çeşitleri modelleri metal fermuarlar içinde üretilmektedir. Toptan fermuar alımında, metal fermuar çeşitleri arasında yer alan dipli metal fermuar, separe metal fermuar ve kombi metal fermuar modelleri arasından ihtiyacınız olan fermuar çeşitlerini online fermuar satış sitemizden satın alabilirsiniz. Fermuar.com online fermuar satış sitesinde metal fermuar modellerine ait M4 dipli fermuar, M5 dipli fermuar, M8 dipli fermuar, M4 separe fermuar, M5 separe fermuar, M8 separe fermuar, M5 kombi fermuar ve M8 kombi fermuar çeşitlerini toptan fermuar satışında indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın