Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Merkür Gerilemesini Boşverin! Anında Keyfimizi Yerine Getirecek 12 Burçlu Mutfak Eşyaları

-

"Merkür geriliyormuş ben bu hafta tatile çıkamam!

Sen ikizler misin? Ayyy ben toprak grubu ile daha iyi anlaşıyorum ama...

Burcum oğlak ama yükselenim terazi o yüzden dengeliyorum kendimi." demelere çok alıştık!

Madem burçlarımızı bu kadar içselleştiriyoruz o zaman biz de mutfağımız da aynen böyle burç dolup taşsın istedik!

1. Koç burçları ile oturumu açıyoruz.

Genellikle öncü ve lider ruhlu olduklarından onları memnun etmek pek kolay değildir ancak zafere sıfırdan ulaşmaktan haz alan Koçların bu fiyakalı bardağı beğeneceklerine eminiz!

2. Süreklilik arayan Boğaları böyle alalım.

Boğa için dostluk ve koruyuculuk her şeyden önde gelir. Bu durumda paylaşmayı da seven boğa burçları bu kaşık takımı tam size göre!

3. Bir öyleyim bir böyle diyen İkizlere geliyor bu bardak!

İkizler burcu her ne kadar çift karakterli ve dengesiz diye algılansa da aslında olaylara farklı şekilde bakabilme yeteneği onlara ayakları yere sağlam basan dengeli bir duruş veriyor. E o duruşun eline de bu güzel kahve fincanı çok iyi gider!

4. Sıra şimdi de minnoş Yengeçlerde.

Yengeç insanları duygusallıkları ile bilinirler. Yengeç'in duygusal oluşunun sebebi diğer insanlardan beslenmesidir. Hal böyle olunca bolca insan gören yengeçlere bu tatlı kahve altlıklarını uygun gördük.

5. Aslanlar kükremeden bi şu tarafa alabilir miyiz?

Enerjisini Güneş'ten alan Aslan bu enerjiyi diğerlerine de ışık halinde yayar. Biz de onlara enerjilerini daha fazla harcamamaları için aslan başlı bir ceviz kıracağı bulduk.

6. Başak her zaman en titiz ve en hırslı olandır.

Başak, başarı yolunda bile "ben oldum" demez, her zaman kendini gerçekçi değerlendirir ve daha iyisini nasıl yapabileceğine bakar. Bu nedenle dur durak bilmeyen Başaklara çalışırken yanlarında taşıyabilecekleri bir bardak getirdik!

7. Terazisini denge tutabilenler buyurun, buradan alalım...

Terazi kötü günlerde sizin dengenizi sağlamanıza yardım eder, sağlam duruşu ve olgun tavrıyla adeta elinizden tutar ve düşmenize izin vermez. Hal böyle olunca içki masasında aranan isimdir ve kendi içkilerini bu matara ile taşıyabilirler.

8. Bakmayın Akreplerin sert mizacına, kabuklarının altında çok da minnoş yürekliler.

Akreplerin ne zekasından ne de iyi kalbinden şüphe edin. Acımasız durabilirler ancak kahvenizi daha almadan size süt ikram edecek kadar da düşüncelidirler.

9. Yaylar burdaysa eğlenceye hazırız demektir!

Herkesin Yay'ın yaşam sevincinden, özgüveninden öğreneceği çok şey vardır. Yaylar her zaman sosyalliği simgeler, e bize de onların eline yakışacak bir su/şarap bardağı vermek düşer.

10. Ve gelelim disiplin imparatoru Oğlaklara.

İsmini aldığı hayvan türü gibi kararlı ve emin adımlarla yürüyen Oğlaklar düzeni korumayı seviyorlar bu nedenle biz de onların üstü başı kirlenmesin diye onlara bu önlükleri alalım dedik!

11. Kova dur durak bilmiyor ama bir tabak yemek onları durdurabilir.

Deniz dalgası kadar anlaşılmaz, deniz kadar derin, deniz kadar engin, deniz suyu kadar milyon bileşenden oluşan bir burç olan Kovaya bu tatlı tabağı verip biraz yavaşlatalım istedik!

12. Balıklara hemen duygusal deyip geçmeyin, çok daha derinlerde yaşıyorlar!

Balık burcu kendi simgesinde de anlatıldığı gibi diğer insanlarla bir köprü kurmadan yaşayamaz. Durum böyle olunca biz de bu havalı yemek tahtasıyla sevdiklerine bir şeyler pişirip, tüm köprüleri kurabilir diye düşündük!

Onedio Yemek içeriklerini Facebook'ta takip etmeyi unutmayın!

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bayan-kahkaha

mutfak önlüğü :D

Görüş Bildir