Görüş Bildir
Haberler
Meclis'te 'Dokunulmazlık' Mesaisi Sürecek

Meclis'te 'Dokunulmazlık' Mesaisi Sürecek

ATKN
15.05.2016 - 19:20 Son Güncelleme: 15.05.2016 - 22:24

Meclis, bu hafta hakkında dosyası olan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin anayasa değişiklikliği teklifi için mesai yapacak. Teklifin TBMM Genel Kurulundaki birinci tur görüşmeleri 17 Mayıs Salı günü, ikinci tur görüşmeleri ise 20 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Teklifin TBMM Genel Kurulundaki birinci tur görüşmeleri 17 Mayıs Salı günü, ikinci tur görüşmeleri ise 20 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek. Genel Kurul, salı günü saat 15.00'de, cuma günü ise saat 10.00'da toplanacak.

HDP'nin Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş hakkında verdiği gensoru önergesinin gündeme alınıp alınmayacağına dair görüşmeler ise salı günü yapılacak.

Komisyonlar

Komisyonlar

TBMM'deki ihtisas ve araştırma komisyonları da gündemlerindeki konuları görüşecek.

Çocuk İstismarını Önleme Araştırma Komisyonu, 18 Mayıs Çarşamba günü, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Sözüer'in de aralarında bulunduğu akademisyenleri dinlemeye devam edecek.

TBMM Dilekçe Komisyonu, gündemindeki konuları görüşmek için 18 Mayıs günü toplanacak.

AA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
3
3
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
kartacali

milletin gazını almaktan öteye gidemeyecek!!! yarin hdp de pkk destek verenlerin tutuklanacağını felan zannediyorsanız cidden sizin bu ülkeden vs den haberin... Devamını Gör