Görüş Bildir
Haberler
MasterChef İbrahim Kimdir? MasterChef İbrahim Cingözler Nereli ve Kaç Yaşında?

MasterChef İbrahim Kimdir? MasterChef İbrahim Cingözler Nereli ve Kaç Yaşında?

12 Eylül 2021 MasterChef Türkiye yarışmasında elenen kişi İbrahim Cingözler oldu. TV8 kanalı izleyicisi ise yarışmacı hakkında bilgi almak için arayışa geçti. Peki, MasterChef İbrahim kimdir, MasterChef İbrahim Cingözler kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

MasterChef'in 12 Eylül tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Yeni sezon heyecanına hız kesmeden devam eden MasterChef Türkiye'nin 12 Eylül akşamı ekranlara gelen 65. bölümünde Danilo, Somer ve Mehmet Şef'in istedikleri yemekleri yapmaya çalışan yarışmacılardan biri MasterChef'e  İbrahim Cingözler veda etti. Peki, MasterChef  İbrahim Cingözler kimdir, MasterChef  İbrahim Cingözler nereli ve kaç yaşında?

MASTERCHEF İBRAHİM CİNGÖZLER KİMDİR?

Aslen Adanalı olan İbrahim Cingözler 25 yaşında ve yarışmaya Bodrum’dan katılıyor. Bir arkadaşının yoğun ısrarı üzerine MasterChef’e katılmış. Üniversiteye kadar Adana’da yaşantısını sürdürmüştür. Çok farklı mutfaklarda çalışan yarışmacı Adana’da da üç yıl boyunca çalışmıştır ve yörenin neredeyse tüm yemeklerine hakimdir.

İyi bir şef olduğunu ancak yarışma sayesinde daha iyi bir şef olabileceğine inandığını belirtmiştir. Diğer yarışmacı arkadaşlarının bol şansa ihtiyacı olduğunu ve şampiyon olmak istediğini belirtmiştir.

Yarışmaya Bodrum’un yöresel ürünleriyle hazırladığı ‘Egeden’ isimli yemekle katılan İbrahim eleştiriye açık olduğunu söyledi. Bodrum’da bir işletmede çalışan İbrahim, Marmaris, Türkbükü ve Torba’da gibi çok sayıda yerde çalışmıştır.

Yarışmada mutlaka başarılı olacağını ifade eden İbrahim şampiyonluk kupasını Adana’ya götüreceğini söyledi.

İbrahim Cingözler yarışmadan önce Danilo Şef’le Adana’da bir festival etkinliğinde karşılaşmıştır. Mutfakta hızlı olduğunu belirten yarışmacı ilk elemelerde yaptığı yemeği daha önce üç defa yapmayı denemiş.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın