Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

MART Ayında Burcunuzu Neler Bekliyor? Yıldızlar sizin için neler söylüyor?

-

VENÜS Retrosu MART ayına damgasını vuracak...

Başak burcunda meydana gelecek dolunay ve Koç burcunda yaşanacak Venüs retrosu MART ayının en önemli gezegen hareketleri. Gökyüzünün size olan genel etkilerini takip etmek için öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzun videosunu da mutlaka izlemelisiniz...

1. KOÇ Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

Sevgili KOÇ Burçları iş ve mesleki alanda bazı hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Para ve maddi kavramlarda dikkatli hareket etmelisiniz...

2. BOĞA Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

BOĞA burçları MART ayı aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular öne çıkıyor. Sosyal yaşamınızda canlanma var.

3. İKİZLER Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

İKİZLER burçları MART ayında ev, yuva ve aile gibi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Kariyerde yeni kararlar alabilir, taşınabilirsiniz.

4. YENGEÇ Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

YENGEÇ burçları MART ayında bol bol seyahat edebilirsiniz. Eğtğm ve ticari konularda bazı hedeflerinize ulaşmanız mümkün.

5. ASLAN Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

ASLAN burçları MART ayında para düşünüp para konuşacaksınız. Maddi alanda döüşümler olabilir. Paranızı dengeli harcamalısınız...

6. BAŞAK Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

BAŞAK burçları MART ayında yaşamınızla ilgili önemli kararlar verebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde kadersel değişimler olabilir.

7. TERAZİ Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

TERAZİ burçları gezegeniniz Venüs MART ayında retro olacak. Güzellik ve estetik ile ilgili konularda önemli girişimleri biraz erteleyin. İlişkiler ve sosyal yaşamda nostaljik sürprizler olabilir.

8. AKREP Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

AKREP burçları MART ayında üzerinde çalıştığınız bir proje artık sonuçlanabilir. Arkadaş ilişkilerinizde gözden geçirmeler yapabilirsiniz. Herkese güvenmeyin ve sırlarınızı vermeyin.

9. YAY Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

YAY burçları MART ayında kariyer sorumluluklarınız artabilir. Görevlerinizi ihmal etmeyin. Çalışmalarınızın karşılığını artık alabilirsiniz.

10. OĞLAK Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

OĞLAK burçları MART ayında yurtdışı ile bağlantılı konularda kısmetlisiniz. İş, eğitim ve seyahat amaçlı yurtdışına çıkabilirsiniz. Evde bazı tadilatlar olabilir.

11. KOVA Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

KOVA burçları MART ayında maddi konularda beklentileriniz karşılanabilir. Para işlerinde güvenli hareket edin fazla riske girmeyin.

12. BALIK Burcu MART 2017 Astroloji ve Burç Yorumu

BALIK burçları MART ayında evlilik, ortaklık gibi ciddi ilişkilerde önemli kararlar alabilir, kadersel dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir