Londra'da Kıskançlık Krizine Girerek Eski Sevgilisini 36 Defa Bıçaklayan Kadına 20 Yıl Hapis Cezası Verildi!

52PAYLAŞIM

Eski sevgilisini kıskanan kadın, sinirini cinayet işleyerek çıkarttı. Adamı takıntı haline getiren kadın, genç adamı 36 defa bıçaklayarak öldürdü. Detayları sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

25 yaşındaki Hasna Begum, Bangladeşli Müslüman bir aileden geliyor. Alkol kullanması veya erkeklerle ilişki yaşaması hoş karşılanmıyordu.

Ama çalışırken tanıştığı 23 yaşındaki İtalyan Pietro Sanna ile beraber olmaya başladılar. İlk etapta ilişki gayet yolunda gidiyordu. Herhangi bir sorunları yoktu. Pietro'nun evinde gizli gizli görüşüyorlardı. Uzun süre devam eden ilişkinin ardından ayrılmışlardı. Aradan geçen kısa bir zamandan sonra yeniden görüşmeye başladılar.

Begum, Pietro'nun Tinder uygulamasından tanıştığı bir kadının eski erkek arkadaşını Instagram'da takip etmeye başladığını fark etti.

Giulia Consonni adlı kadına tehdit mesajları atmaya başladı. Bir süre sonra eski sevgilisinin evine gidip geldikçe bir paket prezervatifin boşaldığını fark etti. Ayrıca kendisine yazılmadığı gayet açık olan mesajlar görmeye başladı. Kıskançlıktan kendine hakim olamayan genç kadın, 23 Haziran günü eski erkek arkadaşının evine gitti. Sarı bir peruk ve siyah deri eldivenler takarak gittiği evden adeta kaçarak çıktı. Üç gün sonrasında Pietro'nun cesedi bulundu.

Genç adam 36 kere bıçaklanarak vahşi bir şekilde öldürülmüştü. Komşuların verdiği ifadeye göre, Begum eve girdiğinde gürültüler başlamıştı.

Biraz zaman geçtikten sonra Pietro'nun 'Ölüyorum, ölüyorum!' diye bağırdığı duyulmuştu. Begum'un ifadesine göre de Pietro kendisini ilişkileri hakkında konuşmak için eve çağırmış, sonrasında da elinde bir bıçakla saldırmıştı. Ama Begum, Pietro'nun elinden bıçağı almayı başarmıştı. Genç kadın Pietro'nun evinden çıkarken, adamın cep telefonunu da yanına almıştı. Bütün sosyal medya hesaplarını silerek, Instagram'daki kullanıcı adını değiştirmişti. Olay mahallinden iki bıçak kayıp görünüyordu. Mahkemede bunlar da konuşuldu.

Hakim konuyla ilgili açıklamada bulundu. Pietro'nun ailesi ise perişan halde.

Hakim olayın hem Pietro'nun ailesine hem de genç kadının ailesine büyük bir yıkım olduğunu, bütün cinayetlerin mantıksız olduğunu ama bunun hem mantıksız hem de trajik olduğunu belirtti. Ayrıca kadının cinayet sırasındaki rahat tavırlarının ve cinayet öncesindeki kızgın tavırlarının da Pietro'ya olan takıntısını gösterdiğini ekledi. Saldırı sırasında genç kadının parmağında oluşan kesikle, cinayet mahallinde bulunan bulgular eşleşti.

Hakim, Hasna Begum'e müebbet hapis cezası verdi.

Bunun yanı sıra şartlı tahliyesinin düşünülmesinden önce de en az 20 yıl hapis cezası çekmesi kararı çıktı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hipergrafi

Bu takıntılı aşk meselelerinde tahmin edilenin aksine kadın daha tehlikeli. Erkeklerin cinayet işlediği vakalar daha sık olsa da onlar ne kadar aşkımdan desede işin özünde zedelenen egosu yüzünden kadına zarar veriyor 'Beni nasıl terkeder/aldatır ya? gebertirim onu' meselesi. Ancak takıntılı aşk ezici ço coğunlukla kadınlarda vardır. Onlar samimi şekilde 'O benim! benden başkasına dokunamaz' şeklinde özetlenecek sebeplerden zarar verir karşı tarafa. Buradaki adamda karşısındaki bir kadın olduğu icin bu kadar zarar verebileceğini tahmin edememiş. Ancak erotomaniye kapılmış bi kadın ciddi anlamda tehlikelidir. Alt tarafı kadın ya ne yapacak deyip küçümsemeyin.

penguen-geri-dondu

ben elimi keserim diye elime bıçak almaya korkuyorum kadına bak ne yapıyor manyak ya manyak

ozzggee

Ben sevgili bulamıyorum kadın 36 yerinden bıçaklamış, pes!!!

melikesist

kesinlikle takıntılı bi ruh hastası.

hilal-sahin6

36 kere bıçaklamak nedir ya ? Resmen doğramış çocuğu psikopat :(

Görüş Bildir