Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hepimizin Aşina Olduğu, Lisede Karşılaşabileceğiniz 12 Tip

-

Lisenin İlk Gününde ve Lise Hayatınız Boyunca Karşılaşacağınız Tipler

Lise yılları yaşanırken berbat fakat bittikten sonra çok güzel gelen yıllardır. Tabii o yıllarda dalga geçilen dayak yiyen tip olmadıysanız...

1. Asosyal ve Yalnız Takılmayı Seven Tip

Günümüzde yalnız takılmak havalı hale geldi. Çoğu kişi yalnız takılıp havalı olmaya çalışırken bazıları gerçekten yalnızdır.

2. Sürekli Çılgınlık Yapan Tip

Dersleri sallamayıp hayatını eğlenceye adamış tiptir. Korkusuzdur ve sınıfındaki diğer erkekleri kendi tarafına çekmeye çalışır.

3. Her Sene Sınıfta Kalan Tip

Derslerle hiç alakadar olmayıp hafifmeşrep takılan tiplerdir. Başarılı olamadıkları için çoğunlukla "Dedem öldü hocam" bahanesini kullanırlar amma velakin dedeleri öleli 10 yıl olmuştur :)

4. Bütün Tenefüslerde Telefonla Takılan Tip

Ortamla pek alâkadar olmayan tiplerdir. Tüm dertleri oyunlarda seviye atlamaktır. Onun gibi telefonla takılan tipler ile arkadaşlık kurabilirler bu yüzden 1 veya 2 arkadaşları olur.

5. İlk Günden Herkesle Kanka Olmaya Çalışan Tip

Yalnız takılmaya çalışan tipler tarafından sevilmezler. Biraz saflardır bu yüzden iyi insanlardır ancak diğerleri tarafından kullanılmaya çalışılır. Sahip çıkılması gerekilen tiptir.

6. Umutsuz Aşık Olan Tip

Her daim kederli olan tiptir. Bir şeyler yapabileceğini düşünüyordur fakat tek yapması gereken gidip içini açmaktır. İşte bunu yapamaz!

7. Sürekli Uyuyan Tip

Tüm günü uyuyarak geçirirler. Onlara akşam kaçta yattığını sorduğunuzda 11 derler fakat tüm gün uyuduğunu gördüğünüz için pek inandırıcı gelmez. Sürekli şakalar yapılacak tiptir.

8. Kurallara Karşı Geldiğini Sanan Tip

Her dakika başı sigara içtiğini göstermeye çalışıp havalı olduğunu sanan tiptir. Liseye yeni geçeceklere tavsiye uzak durun.

9. Her Şeye Karışan Tip

Çoğunluk tarafından nefret edilen tiptir. Yanınızdan gitmesi için dua ettirecek en sonunda kibarlığı bırakıp yanınızdan kovacağınız kişilerdir.

10. Ünlü Kişilere Aşık Olan Tip

Erkek kısmı tarafından pek sevilmeyen tiptir. Kendilerini bir şeylere çok inandırırlar ancak lise bittikten sonra yaptıkları için pişman olan kişilerdir

11. Her Fırsatta Yabancı Kızların Güzelliğinden Bahseden Tip

Erkeklerin büyük çoğunluğu tarafından onay alan fakat kızlar tarafından pek sevilmeyen tiptir.

12. Her Fırsatta Yabancı Erkeklerin Yakışılılığından Bahseden Tip

Kızların büyük çoğunluğu tarafından onay alan fakat erkekler tarafından pek sevilmeyen tiptir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir