Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Lady Gaga'nın Bir Sanatçıdan Çok Daha Öte Olduğunu Kanıtlayan 20 Sözü

463PAYLAŞIM

Lady Gaga'nın sıradışı tarzını bilmeyen yoktur. Bir çok insan onu  sadece dış görünüşüne göre yargılasa da, Gaga'nın yaşam tarzına ve benimsediği şeylere baktığınızda hiçte göründüğü gibi korkunç bir insan olmadığını anlıyorsunuz. İşte onun ağzından çıkmış olan birbirinden güzel 20 sözü..

1. "İnsanların bana sürekli olarak 'hayır' demesi beni sadece daha güçlü bir insan yaptı."

2. "Ben, güzel bikinisiyle bütün magazin dergilerine kapak olmuş sakin pop şarkıcısı olmakla ilgilenmiyorum...

Ben daha çok hayranlarımın kendilerini sevmelerine yardım etmek, ön yargıyı reddetmelerine yardım etmek ve toplumun istediği gibi değil kendi istedikleri gibi düşünmelerini öğretmekle ilgileniyorum."

3. "İnsanların benim hakkımda, yaptığım şeyler hakkında ya da söylediğim şeyler hakkında ne düşündükleri umrumda bile değil...

Çünkü belki onlar zorbalığa uğramıyorlar, belki bizim büyüdüğümüz gibi büyümüyorlar, belki hiç mücadele etmek zorunda kalmıyorlar ya da belki onlar; acı olmadan ilerlemenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlar!''

4. "Bana gülüyorsunuz çünkü ben farklıyım, bende size gülüyorum çünkü siz hepiniz aynısınız."

5. "Hadi gerçekten bir şeyleri değiştirelim.. Bir sonraki nesilde daha az depresyon, daha az intihar vakası, daha az üzüntü ve çok daha fazla cesaret olsun."

6. "Keşke hepinizi beni onardığınız gibi onarabilsem. Benim kırık bir kalbim vardı ve siz onu onardınız. Sizi gerçekten çok derinden seviyorum."

7. "Lisede üzerime çok gelirlerdi, benden çok daha zayıf olan kızlar üzerime gelirdi. Bu yüzden kendimi çok kötü hissederdim...

Ama şunu söylemek isterim ki bir gün hepiniz sahneye çıkıp daha önce üzerinize gelen herkesin önüne dikilecek, şarkı söyleyip dans edeceksiniz."

8. "Bu gece, sizin 'Wow, o mükemmel' demeniz için burada değilim. Bu gece buradan ayrılırken 'Wow, ben mükemmelim!' demenizi istiyorum."

9. "Ben sadece kendimi bir ucube gibi hissettim...

Sanırım söylemek istediğim şey hayranlarımı kurtarmak istiyorum, onların korkularını serbest bırakmak istiyorum ve onlara dünyada kendi yerlerini yaratabileceklerini hissettirmek istiyorum.''

10. "İnsanlar 'Lady Gaga gerçekten yorgun, onun dinlenmeye ihtiyacı var' dediklerinde sadece barlarda şarkılarıma kimsenin eşlik etmediği zamanları düşünüyorum."

11. "Kimseyi yargılamayın, aynı zamanda kimseye güvenmeyin."

12. "Kendimi dahi olarak görmüyorum. Sadece herkesin gizlediği duyguları özgürce yaşayabilme konusunda biraz inatçıyım."

13. "Benim o makyajı neden yaptığımı bilmek ister misiniz ?

Ben bunu garip olmak için yapmadım. İnsanlar muhtemelen 'Oh, o sadece garip olmak için bunu yapıyor' diye düşünüyordur. Bunu yaptım çünkü dünyanın benim güzelliğimi tanımlamasını sevmiyorum, ben kendi güzelliğimi tanımlamak istiyorum. Yüzümdeki boyaları beğendiğimi biliyorsam, saçımı seviyorsam ve sen bunun yanlış olduğunu söylüyorsan sen böyle doğmamışsın demektir."

14. "Bütün dünya sana sırtını dönse bile, sen yinede kendine sahipsin."

15. "İnsanlar uzun süreli bir ömrünüz olmadığını düşündüklerinde sizi seviyorlar, sizden kurtulamayacaklarını anladıklarında ise sizden nefret ediyorlar."

16. "Duracağım, istifa edeceğim bu piyasada kendim olmak dışında bir şey yaparsam emekli olacağım. O lanet tabut kapatılana kadar, kendim olacağım."

17. "Görünüşe göre insanlar beni bir ucube olarak adlandırıyor. Bunun anlamı aşağılayıcı bir şey mi? Ben öyle görmüyorum."

18. "Dünyayı nasıl rahatsız ettiğimle hatırlanmak istiyorum."

19. "Ben herkesin hayır dediği o kızım. Parmaklarını sallayıp anlamadım dedikleriyim."

20. "İnsanlar benim hakkımda bazen "O çok güzel" bazense "O berbat" diye düşünüyor. Bir çok insanın yaptığım şeyleri anlamadıklarını ve bilmediklerini düşünüyorum. Ama ne olduğunu biliyor musun? Ben bununla gayet iyiyim."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hazal-venus

Slay. Mother Monster. LM FOREVER!

Görüş Bildir