Görüş Bildir
Haberler
Kutsi Kimdir? Kutsi Kaç Yaşında ve Nereli?

Kutsi Kimdir? Kutsi Kaç Yaşında ve Nereli?

Müge Kakşi
16.07.2021 - 21:00

Bu akşam Star Tv'de Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı izleyicilerin karşısına çıktı. Programın sunuculuğunu ünlü sanatçı Volkan Konak yaparken her hafta birbirinden değerli sanatçılar konuk ediliyor. Oldukça ilgi gören Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı konukları da bir o kadar merak ediliyor. Bu konuklardan biri başarılı sanatçı Kutsi. Peki Kutsi kimdir? Kutsi kaç yaşında ve nereli? Kutsi hayatı ve detayları haberimizde sizlerle...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Kutsi Kimdir? Kutsi Kaç Yaşına?

Kutsi Kimdir? Kutsi Kaç Yaşına?

Kutsi 16 Mart 1973 yılında Malatya'da dünyaya geldi. Anne adı Hatice, baba adı Şinasi'dir. Lise yıllarında yakın çevresinin 'sesin güzel' uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü 'Aşk Payını Aldı'yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından 'Sana Ne' albümünü çıkarttı.

Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Anadolu Lisesi'ni bitirmiştir. Mimarlığı yarıda bırakmıştır.

Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar'la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi'nin 24.09.2009 tarihinde kızı 'Ceylin Ada' dünyaya geldi.

Cengiz Kurtoğlu'nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde 'Duvardaki Resmin' şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir.

Kutsi Kariyeri

Kutsi Kariyeri

Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar'ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine '3 Aralık 2010' tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.

Profesyonel müzisyenlik kariyeri olan Kutsi 5 albüm çıkarmış ve hep hit parçalarıyla çok konuşulmuştur. 'Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, Olay Olacak Aşkımız, Hediyem Olsun, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Konuşmayacağım, Aşk Celladı, Helal Etmiyorum, Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal, Son Mektup, Bambaşka, Haram Olsun, Soran Yok' albümlerinin istatistiği bunu kanıtlamaktadır. Huzur Sokağı isimli dizide 'Bilal' karakterini canlandırmıştır.

Sanatçının yeni albümü 'Bilmem Anlatabildim Mi' 18 Mart 2013 tarihinde çıkmıştır. 2015 yılında Show TV'de başlayan 'Beyaz Yalan' adlı dizide Demir Güner karakterini canlandırmıştır. Yeni dizisinde Kutsi'ye Deniz Baysal eşlik ediyordu. Dizi düşük reytingler yüzünden yayından kaldırıldı.22 Ekim 2016 tarihinde Fox TV'de yayına başlayan 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde Mirat Deniz karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde rol almıştır.

Kutsi Şarkıları ve Rol Adlığı Yapımlar

Kutsi Şarkıları ve Rol Adlığı Yapımlar

Albümleri:

 • 2000 – Aşk Payını Aldı

 • 2005 – Sana Ne

 • 2006 – Kördüğüm (Petek Dinçöz ile)

 • 2007 – Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor

 • 2008 – Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim

 • 2010 – Bambaşka

 • 2013 – Bilmem Anlatabildim mi?

 • 2014 – Yaz Günü

 • 2016 – Aşıklar Şehri

Kutsi’nin rol aldığı diziler ve filmler:

 • 2019 – Benim Adım Melek (Halil) (TV Dizisi)

 • 2016 – Kalbimdeki Deniz (Mirat) (TV Dizisi)

 • 2015 – Zilin Sesi (Tarkan) (Sinema Filmi)

 • 2015 – Beyaz Yalan (Demir) (TV Dizisi)

 • 2012 – Huzur Sokağı (Bilal) (TV Dizisi)

 • 2009 – Kahramanlar (Ahmet) (TV Dizisi)

 • 2007 – Doktorlar (Levent) (TV Dizisi)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın