Koronavirüs Nedeniyle 6 Aydır Kapalı Olan ve Borç Batağında Yüzdüklerini Söyleyen Nargile Kafe Sahipleri İsyan Ediyor

141PAYLAŞIM

Açılsalar bi' dert açılmasalar ayrı dert vallahi...

Bildiğiniz gibi koronavirüs tedbirleri kapsamında aylar önce kapatılan bazı işletmeler bir süre önce açılmaya başladı. Tabii bu mekanlar açılsa da uzun süre kapalı olmaları nedeniyle maddi olarak olumsuz etkilendi.

Açılan mekanların çoğu şu süreçte toparlanmaya, eski durumlarına dönmeye çalışıyor.

Pandemiden en fazla etkilenenler arasında düğün sektörü de vardı ve hem evlenecek olan insanlar hem de salon işletmecileri bir süre sonra faaliyete geçemeyince isyan bayrağını kaldırmıştı.

Geçtiğimiz ay da düğün salonu işletmecileri de sonunda muradlarına erdi. Şu an her yerde sözde sosyal mesafe kurallarına uyarak çatur çutur düğünler yapılıyor.

Koronavirüs Nedeniyle Sürekli Düğünlerini Erteleyerek Hem Maddi Hem de Manevi Çöküntü Yaşayan İnsanların İsyanları - onedio.com
Koronavirüs Nedeniyle Sürekli Düğünlerini Erteleyerek Hem Maddi Hem de Manevi Çöküntü Yaşayan İnsanların İsyanları - onedio.com

Düğün salonlarından sonra şimdi de 6 aydır kapalı olan nargile kafe sahipleri isyan ediyor.

İnsanlar, #nargilecafelerbatıyor etiketiyle maddi olarak zorluk çektiklerini, bir an önce kafelerin açılmasını gerektiğini söyleyerek yetkililerden yardım istiyor.

Bu isteğe karşı çıkan insanlar da vardı elbette. Hangi tedbir alınırsa alınsın yoğun duman nedeniyle bu kafelerin tehlikeli olacağı da düşünülüyor.

Sizin bu konudaki düşünceniz nedir? Sizce her yer açılmışken, nargile kafeler de açılabilir mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bombilibom

sikinci kel teyyo hazretleri tütün içki kumarı lanetledi ve yasak getirdi. Bea bıra menduhar siz kimsiniz ki padişahımız sikinci kel teyyonun kararına başkaldırır, isyan edersiniz ha?? densizler menduhlar padişahımız kellelerinizi alsında akıllarınız başınıza gelsin.

oktay-ozdemir

Keyifli bir haber

melisitore

Bence bi daha hiç açılmasın bu arkdaşlara da el birligiyle yeni iş kuralım

decealo

seri közcü akepeli kardeşlerim yardım etsin

hanmergen

Düğünmüş, nargileymiş... Aman ne önemli şey! Siz para kazanacaksınız diye hastalık tüm hızıyla yayılmaya devam etsin, he mi?

Görüş Bildir