Koronavirüs Nedeniyle Sürekli Düğünlerini Erteleyerek Hem Maddi Hem de Manevi Çöküntü Yaşayan İnsanların İsyanları

1.4bPAYLAŞIM

Bu süreçte düğünler de ayrı bir dert vallahi.

Karantina, sosyal mesafe uygulamaları derken birçok sektör bu süreçten olumsuz yönde etkilendi. Etkilenenler arasında da kuşkusuz düğün sektörü de vardı. Aylardır kapalı olan düğün salonları da zarara uğrayan işletmelerden sadece biri.

Bununla birlikte bu yaz düğün yapmayı planlayan insanlar da ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Evler düzenlendi, birçok borcun altına girildi fakat ortada düğünle ilgili ne yapacaklarına dair en ufak bir bilgi yok.

"Düğün salonları açılacak mı?" ya da "Açılsa bile nasıl olacak?" soruları evlenecek bireylerin kafasında dönüp duruyor. Haliyle bu insanlar da isyan bayrağını çekmiş durumda. Hatta sosyal medya platformlarından da sayfalar kurarak seslerini duyurmaya çalışıyorlar.

Bu insanların aileleriyle araları bozulma noktasına bile gelmiş.

Maddi olarak sıkıntı yaşadıklarını söylüyorlar.

Sizce hakkılar mı? Ne düşünüyorsunuz bu konuyla ilgili?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oneydiyo

Yukarıda ağlayanların düğün salonu işletmecisi olduğuna yemin edebilirim, ama ispat edemem. Ben markete giderken 3 kere düşünüyorum, hangi market daha az kalaba, hangi ürün hangi reyonda kaç dakikada alıp çıkarım diye strateji geliştiriyorum, adamlar binlerce insanın içinde saatlerce bulunmayı hayal ediyor. :D

Gizli Kullanıcı

Alt tarafı abartı kıyafetler giyip ultra kalitesiz bir müzikle tepinemiyorsunuz diye mi lan bu kadar tantana ? Yapamadığınız düğün için daha şimdiden birbirinizi yemeye başlamışsınız amk. Bir de sorsak utanmadan "birbirimize çog aşığısss" falan dersiniz. "Sizin ben kafanızı sikeyim" (SAPIK İSMET SESİYLE)

kendineassassin

Düğünden tümüyle vazgeçip nikâha râzı gelirseniz hem maddî hem de mânevî çöküntü yaşamaktan kurtulursunuz, yolunu yordamını silktiklerim..

aycaipekci

Şu ayrılma eşiğine gelen çocuk, sana işaret gelmiş, Sana bir fırsat sunulmuş. Senin ne suçun var ablacım düğün yapamıyorsan ? Sal gitsin o kızı, bence...

thraciangirl1

Çok lazım sanki, neymiş oturmadıgı eve para oduyomus, nikahı basmışsın işte git otur evinde mk tutan mı var, milletin halay çekmesi için dünyaları öderken dert olmuyo da neyse konuşmicam

Görüş Bildir