Konu Seks Olunca Kendinizi Daha Rahat ve Öz Güvenli Hissetmenizi Sağlayacak İpuçları

513PAYLAŞIM

Sizler için BuzzFeed'den derleyip, çevirdiğimiz bu içeriğimizin konusu cinsel hayat. Hayat kurtarıcı ipuçlarımız sayesinde artık kendinizi seks sırasında kasmayacak, kötü hissetmeyeceksiniz. Hadi bakalım...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/deliacai/kiss-t...

1. Eğer çok fazla konuşmuyorsa her şey yolunda demektir...

"Bir kadının sessiz kalması seks hakkında kötü şeyler düşündüğünü göstermez, muhtemelen her şey yolundadır. Üstüne gitme, acele etme." (Luana Shaedler)

2. "Böyle devam et" demek gerçekten o anlamdadır, "daha hızlı" anlamında değil.

"Uyum her şeydir. Bu yüzden partnerinizin düşüncelerine önem verin, onun üzerinde güç gösterisi yapmanıza hiç gerek yok." (Gabriele Bessa)

3. Nerede vazgeçmeniz gerektiğini bilin.

"Partnerinizin sizi uzaklaştırmaya çalışmasını beklemeyin, siz nerede bitirmeniz gerektiğini bilin çünkü bu durum onu hem sizden hem seksten uzaklaştırabilir." (Vick Gerolomo)

4. LÜTFEN partnerinizi dinleyin!

"Her kadın hem istekleri hem de tarzları konusunda farklıdır. Bu yüzden orada burada okuduğunuz oral seksle ilgili bilgileri onun üzerinde denemeye kalkmayın, çünkü modunda olmayabilir. Unutmayın 'iletişim' en önemli kural." (Haylana Rucker)

5. Show yapın...

@white_canvas01'in paylaştığı bir gönderi ()

"Erkeklerin aldığı zevk gördüklerine ve duyduklarına bağlıdır. Bu yüzden arada sanki enfes bir yemek tadıyormuş gibi iniltiler çıkarıp göz teması kurarsanız onlardan mutlusu olmaz ve sonunda siz de farkı göreceksiniz." (Fagner Macedo)

6. Dil hareketlerinizde cesur olun!

"Diliniz en güçlü silahlarınızdan bir tanesi. Küçük ve yumuşak hareketlerle doğru yeri bulduktan sonra diliniz sayesinde inanılmaz bir zevk yaşayacaksınız. Dilinizi kullanmaktan çekinmeyin." (Gabriel Bernardi)

7. Dikkatli olun!

"Penisin uç tarafına yapacağınız küçük dairesel bir masaj çok iyi gelecektir ama dikkat edin, testisler çok çabuk zarar görebilirler." (Luís Sá)

8. En önemlisi: Eğlenin!

"Başkalarının aldığı hazları düşünmekten vazgeçin. Kendiniz için yapın ve mutlu olun." (Anonim)

9. Ve yavaş gidin...

"Yavaş olmak her zaman daha iyidir, alınan zevki işkenceye çevirmek istemezsiniz." (Anonim)

10. Neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin...

"Seks hem zevk almak hem de zevk vermektir, bu yüzden eğer zevk almıyorsanız söyleyin. Yeni bir şey denemek istediğinizde kötü bir tecrübeye dönüşebilir diye korkmadan denemek istediğinizi dile getirin." (Vitória Isis Bortoluzzi)

11. Vücudunuzdan ve tüylerinizden utanmayın!

"Tüyleriniz biraz uzamışsa veya fazla kısaysa asla bundan çekinmeyin. Partneriniz sizi de, vücudunuzu da olduğu gibi kabul edecektir. Biri bana bunu daha önce söylemiş olsaydı, belki de kendimi daha iyi hissederdim." (Eliseu Cortez)

12. İyi bir seks birkaç tane "eh işte"den daha iyidir...

"Sayının hiçbir önemi yok, önemli olan ne kadar kaliteli olduğu." (Tahis Gonzalez)

13. Kendinize en çok uyan pozisyonu bulun...

"Her çiftin en çok zevk aldığı tam kendilerine göre bir pozisyonu vardır, fakat bu pozisyonu bulabilmek için denemeniz gerektiğini unutmayın!" (Anonim)

14. Sizin de zevk almaya ihtiyacınız olduğunu asla unutmayın!

Tpm (@revistatpm)'in paylaştığı bir gönderi ()

"Evet karşı tarafın haz alması sizi mutlu edebilir ama sizin de aynı zevki hissetmeye ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Seks iki taraf içinde haz veren bir şey olmalı." (Paula Leonardo Santiago)

15. İlk önce vücudunuzu tanıyın...

"Eğer siz kendi vücudunuzu gerçekten tanımıyorsanız, karşı taraftan da sizin vücudunuzu bilmesini bekleyemezsiniz. Bu yüzden kendi vücudunuzu önce kendiniz tanıyın." (Luiza Vieira)

16. Oral seksten iğrenmeyin...

"Oral seksten iğrenmeyin, size yapılması elbette güzeldir ama karşı tarafın da ihtiyacı olduğunu unutmayın." (Thairyne Andrade)

17. Kimseye sekste kötü olduğunu söylemeyin...

"Bir kere kötü bir seks deneyimi yaşadınız diye bu o kişinin yatakta kötü olduğunu göstermez. Belki de size uygun değillerdir." (Carolina Napoleao Valverde)

18. O an seks havanızda değilseniz, zorlamayın!"

"Bunun için kendinizi zorlamanın hiçbir anlamı yok. Partneriniz güzel veya seksi gözüküyor olsa bile her zaman seks modunda olamazsınız. Kendinizi ve partnerinizi başka bir zamana saklamayı bilmelisiniz." (Anonim)

19. Mutlaka korunun!

"Hem cinsel sağlığınız için hem de olası kazaları önlemek adına korunmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın." (Anonim)

20. Ve son olarak şunu asla unutmayın, kimseyi memnun etmek zorunda değilsiniz...

"Bir kadın olarak, seks konusunda kendi özgürlüğümü elimde tutuyor olmak gerçekten gurur verici. Bir başkasını mutlu etmek, iyi hissettirmek için seks yapmayın. Gerçekten istediğiniz zaman istediğiniz insanla deneyin." (Anonim)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burkay-nrl

Egitim şart

sosyala28057640

son madde kime hitap ediyor ? evli bir insana mı ? eğer öyleyse bunu yazan adamın akıl sağlığı yerinde değilmiş yazarken.

nagish

bence çok güzel bilgiler 🤙🏼

hobo-sapiens

#17 ve sonrasına gerek yok..

tuba-bulduk

iğrençsin

hobo-sapiens

sağlıklıyım

ahunaz

haramcılar gelmeden:DDD

Görüş Bildir