Komik Bayram Anılarını Paylaşarak Nostalji Yaparken Güldüren Takipçilerimiz

2.6bPAYLAŞIM

Bu hafta Twitter hesabımızdan takipçilerimize güldüren bayram anılarını sorduk. Pek çok eğlenceli yanıt aldık.

İyi eğlenceler 🙂

Soru burada...

1. Yanıtlar da şöyle...

aykut

2. 

nil ocaktan

3. 

yaparsın buse

4. 

halil ibrahim

5. 

eşref

6. 

melinabilgiç

7. 

şahsına münhasır

8. 

seyduna

9. 

zeynepçim

10. 

samet tozluyurt

11. 

cemile dallı

12. 

bain

13. 

duygu devecioğlu

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur-onal

Yahu bırakın gerçek mi uydurma mı diye düşünmeyi ya. Okuyun geçin işte. Instagram'da da aynı boku yapıp duruyor millet. Bir de bütün her şeye yalanmış gözü ile bakıp saçma sapan ön yargılara bürünüyorsunuz. Yapmayın abicim ya, komikse gül, değilse geç. İşin eğlencesine bakın.

asuman-kilic

Kurban bayramında kesildikten sonra kenara konulan ineğin gözünü,kafasını, paçasını kesip mıncıklardım. Kanın pıhtılaşmasını incelerdim,deney yapardım. Her yerini iyice İncelerdim. Vıck vıck diye ses çıkınca kızarlardı yapma etini yiyemiycez diye. Bir gün de kesilen hayvanın daha eti sıcakken atıp kesilen parçaları pişiriyorlardı.Ben de her parça için bak burası ensesiydi,burası karnının yanından çıktı,burası da sarı beneğinin tam altındaki yer diyordum.Kimse et yiyemedi,anneannem terlikle kovalamıştı beni.:) Canlısını gördüğüm ve başını okşadığım hayvanın etini yiyemem ama genel olarak canlısını görmediğim ete bayılırım :)

soyledim-gitti

7 yaş öncesi için bu gibi şekerler oldukça tehlikeli. Hemen boğulup ölmese bile akciğerlerine kaçacak olursa beyinde kalıcı hasarlara sebep olma ihtimali var. Ya da ciğerlerde iltihap yaparak süründürerek öldürme ihtimali var. Vermeyin çocuklarınıza böyle tehlikeli şekerlerden.

soyledim-gitti

Şeker toplamak için zengin bir arkadaşımızın oturduğu binaya gitmiştik. Dış kapıda rastgele bir zile bastık nasılsa tüm daireleri dolaşırız diye. Pencereye bir kadın çıktı "başka yere gidin" dedi. "Arkadaşımızın evine geldik" dedik. "Burada sizin gibilerin arkadaşı olamaz" diye kovaladı bizi. Sınıf farkının suratıma tokat gibi çarptığı ilk olay olarak bunu hatırlarım.

Gizli Kullanıcı

Kesin yaşanmışıtır bunlar ama paralel evrende :( ulan sallıyorsunuz bari destekli sallayın be :( koklayarak bulmuş muş da yok kolonya alev almışmış he yav he :((

Görüş Bildir