Kocasının Yetişkin TV Kanallarına Para Verdiğini Görünce Deliye Dönüp Kocasını Vuran Yaşlı Kadın

7PAYLAŞIM

Televizyon uydusu faturasında yetişkin kanallar için para verildiğini görünce kocasını vuran 69 yaşındaki kadının hikayesini sizin için Ladbible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-woman-...

65 yaşındaki Frank Hill, 69 yaşındaki karısı tarafından vurulduktan sonra polisler tarafından Arkansas'taki evlerinin barakasında bulundu.

Mahkemeye göre, Patricia faturada daha önce üyeliklerinin iptal edildiği yetişkin kanallarına tekrar para ödendiğini görünce öfkeden deliye dönüyor.

Daha önce iptal ettirdiği üyeliğin tekrar başladığını görünce hemen eve dönen Patricia doğruca silaha yöneliyor.

Kocası Frank yerdeki eşyaları almak için eğildiği sırada eline aldığı silahla iki el ateş ediyor. Polis Patricia'nın 911'i araması üzerine eve geliyor ancak hem üst hem alt vücudunda silah yarası bulunan Frank daha sonra hastanede hayatını kaybediyor.

Polisler silahı çiftin oturma odasında uydunun faturalarının yanında buluyor. Mermi kovanları da Frank'i buldukları barakada bulunuyor.

Patricia'nın avukatı Bill James mahkemede çiftin 'temelde yabancılaştığını' ve Frank'in porno izleme alışkanlığının müvekkiline 'kişisel bir hakaret' olarak gördüklerini açıklıyor. "Ona tekrar ve tekrar bunu alışkanlığını durdurması gerektiğini söyledi ancak o yapmaya devam etti. " diye de ekliyor. Frank durmadığı için Patricia'nın öfkeden deliye döndüğünü söylüyor.

Hakim, kocasını öldüren kadın hakkında bir sağlık raporu istiyor, akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesinden sonra ceza verileceğini söyleniyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ashirogi-muto

Bunu alkışlayan ruh hastalarına akıl fikir diliyorum.

Gizli Kullanıcı

O kuş ki,yıllara göğüs germiş,rüzgarlara karşı uçmuş,boyun eğmemiş ve başı hep dik.Ama gel gör ki,günün birinde acımadan,azmine saygı duyulmadan,kanatları kırılmış.Öldürülmüş,boynu büktürülmüş.Güle güle güzel kuş,hep azminle hatırlanacaksın.

merdan-rozyyev

Elvis binayı terk etmedi mi amca?

chuck-berry

Bırak adam izlesin ne var bunda?

walter-sullivan

Hasta la vista 🔫

Görüş Bildir