Klişeler İçinde Boğulacak mıyız Yoksa Ters Köşe mi Olacağız? Osman Sonant ve Binnur Kaya'nın Yeni Dizisi: Zengin ve Yoksul

31PAYLAŞIM

Kanallar maalesef klişelerden vazgeçmiyor ama bazı kadrolar da bizi şaşırtıyor. Klişeler içinde boğulacak mıyız yoksa ters köşe mi olacağız merakla beklediğimiz bir dizi geliyor. Neler biliyoruz bir bakalım.

ATV daha fazla Mardin dizisi, büyük aile dramı peydah edemez derken umutlarımız bu çerçeve gibi paramparça oldu. Dizinin adı 'Zengin ve Yoksul'.

Kral hiç yorulmasaydın, dizinin başlığı 'D.R.A.M.' olsaydı? Fakat enteresan olan, senaristleri başarılı iki yazar Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem.

 Gülcan Arslan &  Eren Hacısalihoğlu

Hatta yönetmeni de Ufak Tefek Cinayetler'de de yönetmenlik yapan Deniz Yorulmazer.

Evrim Solmaz

İsimden bir işkillendik, gaaaaaliba zenginlik ve yoksulluk çatışmasından bir sürü çıkmazlar meydana gelecek. :) Şaka şaka, belki de işin içine biraz orijinallik katarlar.

Gökhan Alkan Damla Colbay

Kızlar Gökhan Alkan'a dayanamaz. Daha önce denendi, başarılı.

Farklı hayatlara sahip ailelerin ortak hikayesi diye yola çıkıyorlar. Anasına babasına çemkiren çemkirene.

Elif Doğan

Herhalde Binnur Kaya'yı tekrar televizyona döndürmek, hem de alışılmışın dışında, dramla döndürmek için güzel bir hikaye gerek.

Sırf onun hatırına bile ilk bölüm izlenir. 😍

Bir de Osman Sonant var ki iyice hayretlerimiz şaştı. Sonuçta yıllardır hiç yanlış proje seçmemiş adam. Acaba dizi ters köşe mi yapacak nedir?

Henüz dizinin hikayesi hakkında çok şey bilmiyoruz ama tüm merak ettiğimiz dünyanın en klişe ismiyle ama enteresan bir kadroyla çıkıp, bir ters köşe yapıp yapmayacakları.

Çok yakında başlayacak dizi hazırlıklarını Star TV için yaptı , sonra bir anlaşmazlık sonucu ATV'ye transfer oldu.

Galiba hafta sonu seyircisi için deneyecekler ama günü henüz belli değil. Bol şans!

Nisan başında ekranlarda.

Bir de sen bak bakalım: Zengin ve Yoksul - İlk Tanıtım

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hseyin57544908

amk yandaşları izlemeyin

merdan-rozyyev

Isim üzerinde çok düşündüler mi acaba?

alwrich

Fragmanı ne olacağının özetidir. Fragmana bile dayanamadım. 👎👎 hep aynı şeyler. Hep aynı terane, dijital çağdayız o kadar seçenek varken oturup yerli dizi izlemek akıl kârı değil.

Gizli Kullanıcı

En sonunda yoksul sandığımız zengin,zengin sandığımız yoksul falan çıkar en fazla.Zaten 8-9 yıldır tv de hiç dizi izlemedim izlediğim dizi sayısı da bu süreçte iki elimin parmağını geçmez ki 15-20 bölümlük kısa dizilerdi.Öyle veya böyle hepsi boş iş vakit kaybı. Eee izlemedin de kendini geliştirdin mi demeyin kısmen geliştirdim ama istediğim noktada değilim ama o da benim tembelliğim benim problemim.

canbaz67

helal :) son cümle güzeldi.

kirik-toprak-testi

Aynı konular farklı oyuncular gerek yok izlemeye

Görüş Bildir