Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kızıl Saçlı Kadınların Apayrı Bir Güzelliği Olduğunu Kanıtlayan 15 Ünlü İsim

 > -
Abone ol

1. Amy Adams

Romantik komedilerin aranılan ismi olan Amy Adams'a, kızılın ayrı bir güzellik getirdiği su götürmez bir gerçek.

2. Christina Hendricks

'Mad Men' izleyicilerinin favorileri arasında olduğunu biliyoruz. Kızılın Hendricks'e kattığı güzellik tamam da, kendine güvenli duruşunun da altını çizmek gerekir.

3. Angie Everhart

"Bordello of Blood" adlı filmde canladırdığı vampir, halen birçoklarının hafızasındadır. E fotoğrafa bakınca, nedenini anlamak o kadar da zor olmasa gerek.

4. Gillian Anderson

Evet doğru tahmin ettiniz, karşınızdaki kadın Dana Scully. Bu arada gelecek yıl, büyük ihtimalle onu yine ekranda göreceğiz.

5. Julianne Moore

'Kızıl' denilince akla ilk gelen isimlerden birisi de kesinlikle Moore'dur. Belki biraz yaşlandı. Ama zaman ona halen cömert davranıyor.

6. Lauren Ambrose

98 yılında yıldızı 'Can’t Hardly Wait' ile parladığında, kısa zamanda ciddi bir hayran kitlesi oluşmuştu. Zaten nasıl olunmasın?

7. Nicole Kidman

50. yaş gününe sadece iki yıl kaldı. Ama şu güzelliğe bir bakar mısınız? Halen kızılların tacı onun elinde dersek, sanıyoruz abartmış olmayız...

8. Emma Stone

Şayet Nicole Kidman'ın bir veliahtı varsa, o kişi Emma Stone'dan bir başkası olamaz.

9. Nicola Roberts

İşte size, kızılla solgun beyazın harikulade birlikteliğine dair bir fotoğraf.

10. Lindsay Lohan

Evet belki sürekli saçını ve görünüşü değiştiriyor. Ama biz kızıl haliyle ilgileniyoruz. Yani 'Disney' günlerinden bahsediyoruz. O zamanlar ne kadar tatlı ve çekiciydi değil mi?

11. Jessica Chastain

Onu ya romantik komedilerde ya da korku filmlerinde görmüşsünüzdür. Zaten bir kez görenin, unutması da pek kolay olmaz..

12. Kate Mara

O da adını 'House of Cards' dizisiyle duyurmuştu. Ancak o günden bugüne epey bir yol katetti. E nasıl etmesin? Oyunculuk tamam. Güzelik deseniz ha keza öyle..

13. Florence Welch

'Florence And The Machine' adlı bir grubun adını daha önce hiç duymadıysanız, Welch'in yüzü suyu hürmetine, bir şans verebilirsiniz...

14. Alyson Hannigan

'Buffy The Vampire Slayer'  dizisiyle ilk kez karşımıza çıktığında ona hemen kanımız ısınmıştı. ' How I Met Your Mother' ile de gönlümüzdeki yerini iyice pekiştirdi. Belki o kadar güzel değil ama listemizdeki en tatlı kızıl olduğu kesin!

15. Ellie Kemper

Onunla ilgili yorumlarda en sık rastladığımız cümleler; ne kadar eğlenceli ve seksi göründüğü üzerinde yoğunlaşıyor. E çok da haksız değiller...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
almittara

Karen Gillan ne demek yok?

melisodair

Bizim Türklerden de Elçin Sangu var. Dizisini izlemiyorum ama arada denk gelince görüyorum çok güzel bir kız.

iclal-demir

ELÇİN SANGUYA NE OLDU ONİNKİ DOĞAL

orelia

Alyson Hannigan' a o kadar güzel değil demiş yaaa... :)

Gizli Kullanıcı

Deborah Ann Woll, Meryem Üzerli ve Holland Roden'da yok

Görüş Bildir