Kız Kardeşi ile Girdiği İddia Sonucunda Babasıyla Ensest İlişki Yaşamaya Başlayan Kadın ve Baba Çıktıkları Mahkemede Ceza Aldı

-

Aralarında ensest ilişki bulunan baba ve kız mahkeme tarafından suçlu bulundu.

Nypost'a göre; Amerika'nın Nebraska eyaletinde yaşayan 21 yaşındaki Samantha Kershner, 17 yaşındayken annesine babasının kim olduğunu konusunda yaptığı ısrarlar üstüne 40 yaşındaki biyolojik babası Travis Fieldgrove ile tanıştı.

Omaha World-Herald gazetesinin mahkemeden elde ettiği bilgilere göre; Samantha ve üvey kız kardeşinin babalarıyla kim cinsel ilişkiye girecek rekabeti üzerine geçtiğimiz eylül ayında Samantha ve babası birlikte olmaya başladı.

DNA sonuçlarına göre Fieldgrove; Samantha'nın %99.999 oranında babasıydı.

Yazılı olarak verdikleri ifadeye göre; polisler olayı incelemeye başladığında, baba-kız 1 Ekim tarihinde Hastings'te evlendi.

KHGI TV'nin açıklaması, Kershner'ın ensest ilişki suçlamalarına itiraz etmediği yönündeydi.

Hapishane cezasından paçayı kurtaran Kershner, Hall County Mahkemesi tarafın 9 ay şartlı tahliye cezası aldı.

Geçtiğimiz ay 2 yıllık hapis cezasına çarptırılan suçlu baba, 1 yıl sonrasında kızıyla iletişime geçmeyeceğine dair denetim altında şartlı tahliyesine karar verildi.

Suçları bununla da bitmiyor...

Televizyonda yayınlanan raporlarına göre ikili, Adam County'de daha fazla ensest evliliklerin olması yönünde talepte bulundu. Bunun yanında Keshner, yanlış ifade vermekle de suçlanıyor.

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lol-hiphop

bunun gibi sonradan tanışma vakalarında baba-kız / anne-oğul sevgisi aşkla karıştırılabiliyor, iki taraf da doğar doğmaz birbirine aşık olduğu için (öreneğin kız babaya, erkek anneye aşıktır ya) bu yıllar sonra karşılaşmalarda da hormonlar aynı tepkiyi veriyormuş. Yani aslında birbirini sonradan bulan anne baba çocukların ilk etapta psikolog gözetiminde bir araya getirilmesi gerekiyormuş, yoksa duydukları sevgiyi aşk hoşlanma zannediyorlarmış. Enteresan değil mi?

deen-tharkuho

Kız da babasına benziyor lan

pedro-pascal

😱daha neler duyacaz...

yumus-ayi

Sıradan tipik amerikalılar

oktay-dereli

Editör sen de normal değilsin. Bu haberi nasıl yayınlayabiliyorsun. Üç beş fazladan tıklanma için bu tür aşağılık haberleri paylaşanda aşağılıktır.

monami

Bi normal sen varsın iyi ki varsın :) Dünyayı sen kurtaracaksın ona göre ;)

Görüş Bildir