Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kısa Saçın Kimselere Yakışmadığı Kadar Yakıştığı 24 Kadın

 > -
Abone ol

Kısa saçın her kadına yakışmadığı gerçeği var, yakıştığındaysa şimdiye kadar niye denememişim ki dedirtebilir. İşte bir kez yakıştığında her biri kısa saçlı prenseslere dönüşen o ayrıcalıklı kadınlar...

1. Audrey Hepburn. Kısa saçın bir kadında ne kadar güzel durabileceğini onunla öğrendik, en çok ona yakıştığı konusunu tartışmaya bile lüzum yok.

2. Audrey Tautou. Biz bu güzel Fransız'ı Amélie Poulain ile sevdik, bir de onu 39 yaşında bile sevimli gösteren kısa saçlarıyla.

3. Emma Watson. Harry Potter'da uzun saçlı halleriyle gönüllerde taht kursa da her fırsatta kısa saçlarıyla da ne kadar güzel olabileceğini göstermişti.

4. Winona Ryder. 90'ların kısa saçlarıyla özdeşleşmiş çıtırıdır, hala gönülleri fethettiği bilinir.

5. Carey Mulligan. Son birkaç yılda öyle bir parladı ki kısa sürede Hollywood'un aranan yıldızları arasına girdi, ismi akla geldiğinde kısa saçları göz önünde beliriverir.

6. Anne Hathaway. Tam uzun saçlı haline alıştık derken bir bakarsınız yine kısa saçlı haline dönüvermiş. Her iki tarzıyla da güzel mi güzel.

7. Janset. 90'lardan bu yana uzun saçlı halini nadiren görebildiğimiz, fikrimizi alsa kesinlikle kısa saçlı halinden vazgeçmemesi konusunda ısrar edeceğimiz özel kadındır.

8. Mia Farrow. 60'lı ve 70'li yıllarda kısacık saçlarıyla ikon haline gelip "Rosemary'nin Bebeği" filmindeki rolü ile de akıllarda yer edinmişti.

9. Jean Seberg. "Serseri Aşıklar" ile hayran olduğumuz 60'ların bir diğer güzeli. Daha 41'indeyken intihar etmesi üzmüştü, hiçbir zaman bu sevilirliği eskimeyecektir.

10. Charlize Theron. Kariyerinin ilk yıllarında çoğu zaman filmlerde kısa saçlı halleriyle onu izleyip bağlanmıştık. Özellikle de "Kasımda Aşk Başkadır" ile.

11. Michelle Williams. Son yılların ödül törenlerinde elde ettiği adaylıklarla adından söz ettirdi, bir de vazgeçemediği kısa saçlarıyla.

12. Sharon Stone. Her yaşta albenisini yitirmeyen ve de kısa saçın yakışabildiği ender kadınlardan biri,

13. Demet Sağıroğlu. Türkiye'de kısa saçın öncülerinden olduğu tartışılmaz, artık aksi bir saç modelini bünyemiz kaldırmıyor.

14. Evan Rachel Wood. Çoğu zaman uzun saçı tercih etse de ara ara kısa saçlı halleriyle de güzelliğine güzellik katıyor.

15. Rihanna. Tarzının değişim hızını takip etmesi kolay olmasa da kısa saçlarıyla daha çok aklımızda yer edindiğini biliyoruz.

16. Léa Seydoux. Fransızların göz nuru son model Bond kızında da kısa saçın iyi durduğu kesin, her ne kadar çok fazla tercih etmese de.

17. Halle Berry. Yıllardır vazgeçemediği kısa saç stili ile tam anlamıyla özdeşleşmiş durumda, rolü gereği bile saçını uzattığını görmek çok mümkün değil.

18. Sienna Miller. Nadiren tercih ettiği görülse de kısa saçlı hallerine kimsenin itirazı olmamıştı, fena şekilde yakışıyor sonuçta.

19. Juliette Binoche. Bir Fransız daha; yıllardır kısa saçlarıyla onu benimsedik, neredeyse ezbere saç modelini çizecek duruma geldik.

20. Meg Ryan. 90'larda kısa saç dediğimizde akla ilk gelen isimlerdendir, ah o Meg Ryan'ın oynadığı romantik filmler...

21. Aydilge. Müzikleri ayrı bir enerjik, karakteri ayrı bir enerjik. E saçları da böyle bir ruh haline uyan cinsten.

22. Shannyn Sossamon. "Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikayesi" filminde o kısa saçlı haline hangimiz aşık olmadık ki?

23. Natalie Portman. "V for Vendetta" döneminde kısa saçlı haliyle de ne kadar güzel olabileceğini görmüştük. Aslında yeniden denese hiç fena olmaz.

24. Tuba Büyüküstün. Biz onu yükselişe geçtiği "Ihlamurlar Altında" zamanlarında kısa saçlarıyla tanıyıp sevdik. Uzun zaman sonra yeniden ona kısa saçın ne kadar yakıştığını da göstermiş oldu.

Tuba Büyüküstün. Biz onu yükselişe geçtiği "Ihlamurlar Altında" zamanlarında kısa saçlarıyla tanıyıp sevdik. Uzun zaman sonra yeniden ona kısa saçın ne kadar yakıştığını da göstermiş oldu.
Tuba Büyüküstün. Biz onu yükselişe geçtiği "Ihlamurlar Altında" zamanlarında kısa saçlarıyla tanıyıp sevdik. Uzun zaman sonra yeniden ona kısa saçın ne kadar yakıştığını da göstermiş oldu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hazal-venus

Jennifer Lawrance? Shailene woodley?

melisa-ozturk_

alacakaranlıktaki ashley greene'yi bekliyordum onu bu listede görememek üzdü :(

greenthinkk

diana.

beylikeliquor

gözlerim didem soydanı aradı

paprika

bu kısa saçlı kadınların ortak özelliği kısa saçın onlara yakışması değil hepsinin zaten çok güzel bir surata sahip olmasıdır.(gonca vuslateri hariç)

Görüş Bildir