Görüş Bildir
Haberler
Kırmızı Oda Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı Mı? Kırmızı Oda 45. Bölüm İzleme Ekranı…

Kırmızı Oda Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı Mı? Kırmızı Oda 45. Bölüm İzleme Ekranı…

TV8 ekranlarında her cuma günü yayınlanan ve büyük ilgi ile takip edilen Kırmızı Oda dizisinde dün yine ilginç şeyler yaşandı. Derya, annesinin yanında kardeşi Deniz’i görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadı ve soluğu doktor hanımın yanında aldı. Son bölümde Süveyda ve annesi Asuman arasında ise büyük bir kavga patlak verdi. Kırmızı Oda dizisini kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler, ‘Kırmızı Oda 45. Bölüm İzleme’ linkini araştırıyor. Ayrıca Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı da merak ediliyor. İşte TV8 Kırmızı Oda dizisi ile ilgili son bilgiler…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Başrolünde Binnur Kaya’nın olduğu ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan Kırmızı Oda, yeni sezon bölümleriyle de izleyicileri televizyon karşısında kilitliyor. Doktor hanım, yeni gelen hastalarına yol göstermeye çalışırken, gerçeğe dayanan hastaların durumları ise dikkat çekiyor.

KIRMIZI ODA 45. BÖLÜM TEK PARÇA

Kırmızı Oda’nın yayınlanan son bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler, aşağıdaki link üzerinden tüm bölümü tek parça olarak izleyebilir.

Kırmızı Oda 45. Bölüm İzleme Ekranı

Kırmızı Oda Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kırmızı Oda Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

45. bölümün ardından merak konusu olan 46. yeni bölüm fragmanı TV 8 tarafından henüz gösterilmedi.

Kırmızı Oda 44. Bölüm Yaşananlar

Kırmızı Oda 44. Bölüm Yaşananlar

Rezzan (Nihal Yalçın) karakola götürülür ve orada olaylı bir gece yaşanmasını sağlar. Doktor Hanım'a Cafer'i vurduğunu söyleyen Rezzan'ın aslında bu olayı hayalinde yaşadığı anlaşılır. Doktor Hanım, Cafer'in evine gizlice girdiğini itiraf eden Rezzan hakkında oldukça endişelenir.

Süveyda (İlayda Alişan) bu hafta Kırmızı Oda'ya oldukça motive gelir. Doktor Hanım'a bir hediye getiren Süveyda aslında getirdiği hediyeyi hırsızlık yaparak elde etmiştir. Doktor Hanım'ın söylediği bir söz ile geçmişe dönen Süveyda o karanlık geceyi hatırlar ve gözyaşlarına hakim olamaz.

Asuman (Başak Daşman)Doktor Hanım ile konuşmak için yanına gelir. Süveyda'nın küçükken başına gelen olayı anlatan Süveyda 'ben nasıl anneyim?' diyerek kendine kızar ve sinir krizi geçirir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın