Kirli Zihinler Devrede! Uraz Kaygılaroğlu'nun Kızıyla Birlikte Paylaştığı Fotoğrafa Yapılan Acımasız Yorumlar

5.7bPAYLAŞIM

Dünya o kadar kötü bir yer olmaya başladı ki, insanlar iyi olan her şeye tepki gösterip kötü olan karşısında susmakta hiçbir sakınca görmüyorlar. Tıpkı dün Uraz Kaygılaroğlu'nun başına gelen gibi. Siz ne zaman bu kadar kötü oldunuz?

Uraz Kaygılaroğlu bildiğiniz gibi son dönemin en sevilen oyuncularından bir tanesi.

Sempatik kişiliği, mütevazı duruşu beğenildiği gibi aile hayatı da insanlar tarafından oldukça takdir ediliyor. Nasıl edilmesin, o kadar minnoş bir aileye sahip ki...

Biz Böyle Aşk Görmedik! Uraz ve Melis Kaygılaroğlu Çifti Herkesi Kendilerine Hayran Bırakıyor - onedio.com
Biz Böyle Aşk Görmedik! Uraz ve Melis Kaygılaroğlu Çifti Herkesi Kendilerine Hayran Bırakıyor - onedio.com

Uraz, Instagram hesabından sık sık 2 yaşındaki kızı Ada ile oldukça güzel fotoğraflar paylaşıyor. Son olarak da "Baba bak!" notuyla işte bu fotoğrafı paylaştı.

Fakat zihinler o kadar kirli ki, insanlar o kadar tuhaf ki, bu fotoğrafa bile o içlerindeki kötülüğü taşımakta hiçbir beis görmediler! Baksanıza!

Sevgi dolu bir fotoğraf için "Çocuk tecavüzleri çoğalacak" demek nasıl bir kötülüktür?

Bu fotoğrafa o kadar çok kötü yorum geldi ki, kızına sevgisini gösteren bir baba olarak Uraz Kaygılaroğlu açıklama yapmak zorunda kaldı.

Fakat bu kirli zihinlerden daha çok, içinde gerçek sevgiyi barındıran insanlar da vardı ve onlar da Uraz'a destek oldular.

Dünya gittikçe bu kirli zihinler yüzünden daha da kötü bir yer olmaya başladı. Umuyoruz ki bu insanlar bir an evvel sevginin ve kötülüğün ayrımına varıp tepkilerini hak edene gösterirler. Bu kadar kötü olmayın!

Uraz, Melis ve Ada'ya sevgilerinin daimi olduğu bir hayat diliyoruz. Siz güzelsiniz, insanlar kötü!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aynen-oyle

sizin gibiler ölsün inş bu foto dan bunu anlayan maldır

fenni-sunnetci

igrenc ,sapik tecavuzden baska hicbir sey dusunemeyen sapiklardan olusan bir ulke oldugumuzu son 15 yilda ogrendim,bu ulke ayakta kalamayacak

serap-avan-ucar

30 yaşımı aştım hala çocukluğumdaki gibi babamın göğsüne yatıp o kokusunu içime çekerek sırtımı kaşıtmayı çok severim.Sizin içiniz pis,beyniniz pis,niyetiniz pis,her yeriniz pis...........aynı ortamda babanızla olmayan ilişkilerinizi çok net görebiliyorum...

recep-senguler

adamı düşürdükleri durumdan ben utandım sevgi yoksunu cahil,yobaz pislikler .Böyle baba parmakla sayılıcak kadar olduğu için alışık değiller tabi .

hmturan

Pırlanta gibi bir baba melek gibi bir kız var ortada ama evlat sevgisinden mahrum olanların ve içinde içten içe bir sapığı barındıranların bu fotoğrafta güzel şeyler görmesi beklenemez zaten.

Görüş Bildir