Kırık Kalplerin Prensi Drake'in de Nihayet Başı Bağlandı! Hem de Bir Kraliçeyle!

747PAYLAŞIM

Yepyeni bir bir aşk filizleniyor, a dostlar! 

Hem de yıllardır "mükemmel aşık adam" profili çizen Drake ve kraliçeliği tartışmaya kapalı olan dev isim Jennifer Lopez arasında! Evet, bu ilişkinin gıybetlerinin bol olacağı şimdiden belli.

Toplanın yamacıma, sevgili Gıybet severler! Yine derin bir gıybet girdabına dalacağız. Aşk, entrika, ihanet, hırs, sevgi, dostluk... Hepsi burada! 😂

Drake'in, Rihanna ile arasında geçen "yarım kalmış aşk" ve "reddedilme" meselesini 2016 boyunca bol bol konuşup, yeterince de dalgasını geçmiştik.

Drake ve Rihanna Aşkının Sonu: Fazla Naz Aşık Usandırdı, Aşık da Zaten Ayran Gönüllü Çıktı - onedio.com
Drake ve Rihanna Aşkının Sonu: Fazla Naz Aşık Usandırdı, Aşık da Zaten Ayran Gönüllü Çıktı - onedio.com

Bu yüzden tekrar üzerinden geçmeye gerek yok. Drake, Riri'yi çok sevdi; fakat bu ilişki olmadı, olamadı... Drake de yeterince istekli değildi herhalde ki, Riri'den sonra yine her çiçekten bal almaya devam etti.

Drake'in aşk hayatına dair en son çıkan dedikodu ise Taylor Swift ile bir ilişki yaşadığı yönündeydi. Oldukça absürt bir dedikodu olarak da kaldı!

Çünkü Drake ve Taylor ne alaka?! Ayrıca Taylor'ın, Drake'in eskiden takıldığı pek çok isim ile arası iyi değil ve Drake'in ait olduğu camiada pek sevilmiyor. Örneğin Nicki Minaj ile küçük bir gerginlik yaşamıştı ve Drake'in kankaları sayılan Jay Z - Kanye West ve dolayısıyla Kardashian takımı ile de malum sebeplerden arası pek iyi değil.

İkilinin bir araya gelme sebebi tamamen ticariydi, anlayacağınız. Drake zaten herkesin gözünün içine böyle işveli cilveli bakıyor.

Adam flörtöz olunca da herkesle adı çıkıyor tabi! Oysa bir reklam filmi için plak şirketleriyle alakalı birkaç etkinlikle muhatap oldular sadece. Kullanılmak istenen konsept zaten Taylor ve Drake'in uyumsuzluğu-beyaz şirin kız ve siyahi rapper erkek zıtlığıydı.

Zaten Drake'in aşk konusundaki geçmişine şöyle bir göz attığımızda genelde güçlü ve siyahi kadınlara ilgisi olduğunu biliyoruz.

Taylor pek uygun değil yani...

Kazanan, dominant, bağımsız kadınlara eriyor Drake... Mesela Serena Williams için dibi düşüyordu!

Rihanna ise her zaman ayrı bir konu olmuştu...

Şimdi ise kalbini gerçek bir kraliçeye kaptırdı: Jennifer Lopez!

İlk olarak Instagram üzerinden Drake'in yorumsuz bir şekilde yaptığı bu paylaşımla beraber görüldüler.

Fakat Drake'in piyasadaki pek çok kadınla arası iyi olduğu için bu durum hemen pek yadırganmadı.

Ardından ise resmen sevgili pozu verdikleri bu fotoğraf yayınlanınca büyük şaşkınlık yaşandı.

Çünkü arada yaş mevzusu da var...

Hemen ekleyelim: Drake 30, Jenny 47 yaşında. 

Şimdiiii; dürüst olalım, bu yaşları kadın ve erkek olarak tersine çevirseydik kimse yadırgamazdı. Lakin cinsiyetçi bir bakış açısı ile hemen "genç erkek-olgun kadın" kombinasyonunun olumsuz olduğu düşünülecek; bu çok bariz! Çiftin bu konudan dolayı biraz başı ağrıyabilir. Lakin Drake sevdiceğine laf ettirmez, Jenny de bu tarz meseleleri kafasına takmaz.

Instagram hesaplarına attıkları bu fotoğrafları senkronize şekilde paylaştıklarını da bilmeniz lazım. Kararlaştırıp aynı anda paylaşıyorlar...

Yani bu da "biri ifşa etmek istiyor, diğeri isteksiz, kim daha çok ciddiye alıyor?" gibi gereksiz ve küçük ilişki klişelerini engelleyen bir detay...

Açıkçası biz bu habere çok sevindik; zira kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyen gururlu Jennifer Lopez'in aşk hayatında pek de mutlu olmadığını biliyorduk.

Aslan burcu kadını olduğu için çaktırmamaya çalışsa da her şey ayan beyan ortadaydı.

Hollywood'un en hayırsız ismi, kumarbaz ve alkolik Ben Affleck ile evlilik atlatmış bir kadından bahsediyoruz sonuçta...

Ben Efendi zamanında Jennifer Garner'ın da kalbini paramparça etmişti. 

Kumar borçları, ihanet haberleri, alkol... Tam bir hayırsız enişte yahu!

Ayrıca Marc Antony ile de ilişkisi bittikten sonra, iki çocuğuyla ve kariyerinin çok durgun bir anında kalakalmıştı...

O zamanlar pek belli etmese de yıllar sonra nasıl zor bir dönem atlattığını itiraf edecekti.

Kısacası "güçlü kadın" diyorsak, Jennifer Lopez, Drake'in şimdiye kadar aşık olduğu tüm kadınları solda sıfır bırakır. Emekçi gadın ana Jenny!

Jennifer Lopez, Nicki olsun, Riri olsun, tüm bu "balık etli-esmer" kızların yolunu açan bir efsaneydi. Jennifer Lopez piyasaya çıktığında, tüm dünya sarışın ve sıska pop starları izliyordu. Jenny, kendi yolunu kendi açtı.

Şimdiiiii, asıl meseleye gelelim! Drama tam burada başlıyor. Riri bu durumu kıskandı ve Lopez'i Instagram'dan takip etmeyi bıraktı!

Oysa baya "kanka" takılıyorlardı. Sözde Riri, Drake'e hiçbir şey hissetmiyordu...

Ah be Riri, başkasının olunca mı birden kıymete bindi bu adam? Ayrıca biraz mutluluk Jenny'nin de hakkı değil mi?! Sen yine birilerini bulursun, ama Jenny de biraz genç oğlanla eğlenmesin mi?!

Çok ayıp!

Drake ve Lopez ise aşklarını gayet ilan ettiler ve hatta Noel'i beraber geçirdiler.

Bakın Noel kısmı önemli... Öyle partilerde fink atmaya benzemez Noel! Noel ailedir, gelenektir... (En azından biz filmlerde öyle gördük.)

Beraber çok mutlu olacakları şimdiden belli... Fakat aynı şekilde bolca gıybet üretecekleri de gayet açık görünüyor.

Çifte mutluluklar diliyoruz. Riri'ye de büyük geçmiş olsun...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cansubozkus

p r o m o

sismandegilimkemiklerimiri

ulan ne buluyosunuz şu çirkin herifte ya -,-

lazkizi53

Drake istanbuldaki dogulu zengin kirolara benziyor bir konussa dbakir sivesiyle karsilasacakmisim gibi sanki

nissyazar

olmuşlar bence riri de prensle olsun

maide.bozkurt

rihanna yapmış mı gerçekten böyle birşey ??!! balık burcu dengesizliği ve sanatçı şımarıklığı resmen hoşuna gidiyormuş ama kendi kaybetti.güzel çift olmuşlar

maide.bozkurt

yanlış yazmışım zaten dengesiz olan balık :D

Görüş Bildir