Görüş Bildir

15 Temmuz akşamı televizyona çıkıp milleti sokağa çıkmaya çağıran ilk kişinin kendisi olduğunu iddia eden eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'Biz Ankara'da darbeyi önleyen kişiyiz' dedi. 

Gökçek ayrıca 'Elbette bu işin bir numaralı kahramanı Sayın Cumhurbaşkanı. Ama iki numaralı kahramanı Melih Gökçek'tir' ifadelerini kullandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin (ABB) görevden alınan eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, TV 100'de 'Pazar Siyaseti' adlı programa konuk oldu. 

Burada FETÖ ile ilişkili olduğu iddialarına cevap veren Gökçek, Ankara'da darbe girişimini önleyen kişi olduğunu savundu.

"Bir numara Erdoğan, iki numaralı Gökçek'tir"

"Bir numara Erdoğan, iki numaralı Gökçek'tir"

Gökçek programda, 'Eğer Türkiye'de darbe olamadıysa, olamamasında birçok insanın emeği vardır. Elbette bu işin bir numaralı kahramanı Sayın Cumhurbaşkanı. Ama iki numaralı kahramanı naçizane Melih Gökçek'tir' dedi.

Gökçek'in sözleri şöyle oldu; 

'Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde ciddi manada FETÖ'cü var. Eğer Türkiye'de darbe olmadı, olamadıysa bu konuda birçok insanın emeği vardır. Darbenin önlenmesinde bir numaralı kahraman sayın Cumhurbaşkanımızdır. İki numaralı kahraman ise Melih Gökçek'tir. Biz Ankara'da darbeyi önleyen kişiyiz. Türkiye'de ilk televizyona çıkan haydi millet sokağa diyen benim. Türkiye'de ilk tweeti atıp 'FETÖ'cüleri tükürükle boğmaya' diyen benim.'

📹

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
8
5
3
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Metin Akalp

Fotoğraf seçimi mükemmel.

Pasif Kullanıcı

ve 15 temmuzdan sonra kahraman ünvanını aldı kahramangötçek oldu :)

Ali Efe

Hassiktir lan ordan hahahahaha