Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kendine Has Tarzıyla Retro-Minimal Dövmeler Yapan Alican Görgü'den 22 Çalışma

8.6bPAYLAŞIM

Ortaokul ve lise yıllarında grafitiyle ilgilenen Alican Görgü üniversitede fotoğrafçılık okumuş. Diplomasının ona getirdiği işlere birkaç aydan daha uzun süre katlanamayınca iki seçeneği olduğunu fark etmiş tabii: Ya sabırla katlanacağı ve 9-5 çalışacağı bir iş ya da dövmeye adanmış bir hayat!

Dövme tutkusunu, mezun olduğu alanla birleştirdiğindeyse ortaya çıkan sonuç takdire şayan. Alican Görgü film afişlerini, unutulmaz sahneleri, posterleri ya da kişisel hatıra fotoğraflarını kendi tarzıyla yorumluyor. Kendisi bu tarza retro minimal adını vermiş. Yaptığı dövmeler için küçük bir alan kullandığını ve detayları en aza indirdiğini belirtiyor.

Şimdilerde minimal retro olarak adlandırdığı tarzını insanların vücudunda hayata geçirmekle meşgul. Umarız başarıları daim olur! 😌🤗

Kaynak: http://www.boredpanda.com/retro-minimal-...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

Alican Görgü'yü Instagram'da takip etmek isterseniz, şöyle buyurun👇

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oztrk-mtl

21 sen nasıl bir pisliksin

Gizli Kullanıcı

kopyaları artık dövme mi yaptırıyorsunuz yahu :D Şaka bir yana çok estetik duruyor

occupationalhealtandsafetyspec

#5 fotoğraftaki filmin adı neydi? Bilen yazabilir mi?

sinemyuncu

into the wild

nevisahsinamunhasirkadin

#1 #5 bayıldım...

edip

Kötü, kolay dövmelere ve yapanların durumuna bir isim bulmak lazımdı. Retro-Minimal. Gönder gelsin. Yersen. Umarım bu tarz dövmeleri görmeyiz. Zaten hali hazırda piyasada bolca var.

Görüş Bildir