Kendi Hayatını Satırlarda Görmek: 16 Yıllık Evli Kadın Okuduğu Romandan Aldatıldığını Öğrendi!

 > -

16 yıllık evli 2 çocuk annesi F.G., bir roman okudu ve sahiden hayatı değişti. Tesadüfen okuduğu bir romandan aldatıldığını öğrendi. Elinin terlemesinden, eşinin boyunun uzunluğuna, kullandığı cip ve gittiği kafeye kadar her şey kitapta yazıyordu. Eşine, kendisini kitabın yazarı ile aldattığını öne sürerek boşanma davası açtı ve 100 bin lira tazminat istedi.

Sabah'tan Ali Oktay'ın haberine göre, İstanbul Aile Mahkemesi'nde açılan davaya göre 16 yıllık evli iki çocuk annesi F.G. okuduğu bir kitaptaki karakterlerde kendisiyle eşi ve yazar arasındaki yasak aşk ilişkisinin anlatıldığını fark etti.

Kitabın yazarı gerçek bir hikaye olduğunu söylemiş

Kitabın yazarı A.I. bir röportajında kitabın gerçek bir yaşam hikâyesini anlattığını söyledi.

Müvekkilinin kitabı okurken yüreğinin parçalandığını belirten F.G.’nin avukatı, “Kitapta yazarın müvekkilimin eşi U.G. ile olan ilişkisi anlatılmaktadır. Müvekkilimin eşinin babasının denizde boğulup ölmesinden, müvekkilimin evinin tasvirine kadar her şeye detaylı olarak yer verilmiştir. Müvekkilimin elinin terlemesinden, eşi U.G.’nin boyunun uzunluğuna, kullandığı cip ve gittiği kafeye kadar her şey kitapta yazıyordu." dedi.

"Evdeki televizyondan, avizeye, yerdeki halıdan duvardaki desenli kâğıda kadar evin içi kitapta anlatılmış"

Müvekkilini üzen en büyük şeyin yazarın, müvekkilinin evinde eşiyle zina yapması olduğunu ve yazarın buna kitapta yer verdiğini dilekçesinde anlatan F.G.’nin avukatı şunları söyledi:

“Eşi müvekkilimi kendi evlerinde aldatmıştır. Evdeki televizyondan, avizeye, yerdeki halıdan duvardaki desenli kâğıda kadar evin içi kitapta anlatılmıştır. Müvekkilim evde olmadığı zamanlar eşi yazarı eve alıp zina yapmıştır. Müvekkilim kitabın yazarının eşiyle olan ilişkisini, yazarın sosyal medya hesaplarında, aynı yerde ve mekânlarda paylaştıkları fotoğraflardan da tespit etmiştir. Bu fotoğraf karelerinde birlikte olmasalar bile yan yana oldukları bellidir."

"Kitabın teşekkür kısmında ise açıkça eşi U.G.’nin adı yazılıydı"

Sosyal medyada her şeyin açıkça belli olduğunu anlatan F.G.’nin avukatı, "Müvekkilim F.G. daha sonra eşinin bu kitabı Twitter’dan paylaştığını görmüştür. Kitabın teşekkür kısmında ise açıkça eşi U.G.’nin adı yazılıydı. Yaşadığı olay karşısında büyük bir şok yaşayan müvekkilim, eşine derhal boşanmak istediğini söylemiştir." dedi.

"Eğer boşanırsa yüzünü tuz ruhuyla yakmakla tehdit etti"

Müvekkilinin tehdit edildiğini de aktaran F.G.’nin avukatı şöyle devam etti:

 "Müvekkilimin eşi boşanmak istememiş, eğer boşanırsa yüzünü tuz ruhuyla yakmakla tehdit etmiştir. U.G. adlı koca en son müvekkilimin kahvaltıya çağırmaması üzerine, ‘Çaydanlığı kafana dökerim. Seni içtiğin o suda boğarım’ diyerek müvekkilimi ölümle tehdit etmiştir."

Bugün basına yansıyan ilginç haber sosyal medyanın da gündeminde: 👇

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir