Görüş Bildir
Haberler
Kayseri'deki Görüntüler Paniğe Neden Olmuştu: Asansöre ve Zillere Büyü İçin Domuz Yağı Sürmüş

etiket Kayseri'deki Görüntüler Paniğe Neden Olmuştu: Asansöre ve Zillere Büyü İçin Domuz Yağı Sürmüş

Batuhan
10.04.2020 - 13:19

Kayseri'de, 12 katlı apartmanın girişindeki zil ve asansör tuşlarına bir madde sürerken güvenlik kamerasına yansıyan kadın gözaltına alınıp, adliyeye sevk edildi. Kadının binaya bulaştırdığı kimyasalın domuz yağı olduğu, apartmanda oturan eşinin sevgilisini kocasından uzaklaştırmak için domuz yağı büyüsü yaptırdığı ileri sürüldü.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Melikgazi ilçesi İldem Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan 12 katlı apartmanda görevli Baki Türkoğlu, önceki gün market dönüşünde bina girişindeki halı ile zil tuşları, asansör tuşları ve bina içindeki tutma yerlerine yağ benzeri bir madde sürüldüğünü fark etti.

Güvenlik kamerasına yakalanmıştı 🎥

Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen Türkoğlu, maskeli bir kadının binaya girip, elindeki poşette bulunan maddeyi söz konusu yerlere bulaştırıp, daha sonra apartmandan ayrıldığını gördü. Türkoğlu'nun haber vermesi üzerine gelen polis ekipleri, maddeden numune aldı. 52 ailenin yaşadığı apartman, daha sonra koronavirüs tehdidine karşı dezenfekte edilerek temizlendi.

Dün gözaltına alındı

Dün gözaltına alındı

Polis, apartmanda koronavirüs paniğine neden olan maddenin sırrını çözdü. Polisin yaptığı incelemede, güvenlik kamerasına yansıyan kadının Kezban M. olduğu belirlendi. Kezban M., polis ekipleri tarafından dün akşam saatlerinde evinde gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Geceyi karakolda geçirdi

Geceyi karakolda geçirdi

Geceyi karakolda geçiren Kezban M, işlemlerinin tamamlanması ardından sabah Devlet Hastanesi Adli Tabipliği'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

Sürdüğü maddenin domuz yağı olduğu ortaya çıktı

Sürdüğü maddenin domuz yağı olduğu ortaya çıktı

Kezban M.'nin binaya bulaştırdığı maddenin domuz yağı olduğu tespit edildi. Kezban M.'nin, kocası ile ilişki yaşadığını iddia ettiği kadının domuz yağı sürdüğü binada yaşadığı, kadını kocasından uzaklaştırmak için domuz yağı büyüsü yaptırdığı iddia edildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
451
262
130
65
29
26
12
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kzlt

Voldemort sen değilsen karanlık tarafa geçemezsin. Mahkemeye başvurmak yerine neden hurafelere mistik olaylara giriştiğine dair ihtimalleri düşünürsek bir t... Devamını Gör

Pickle Rick

Böyle bir toplumda doğmak için ne suç işledim amk.

Bulgurella

Başını kapat hani sorsan " Allah korkusundan" ama büyüyle uğraş , bu ne yaman çelişki ya.