Kavgalar, Aşklar, İhanetler... Haftanın En Bomba Dedikoduları Yine Gıybet Kazanında Patlıyor! 🔥

-

Kaosa mütevazı bir katkı da bizden! Yine haftanın en bomba dedikodularını kazanımıza attık. Ünlüler bu hafta da aşklara, kavgalara ve dramalara asla ara vermediler...

Çekirdekler hazırsa başlayalım! 😂

1. Atar gider kraliçemizin gıybetleri tüm hafta boyunca gündemdeydi... Bakın Demet Akalın cephesinde neler neler olmuş!

Atar gider kraliçemizin gıybetleri tüm hafta boyunca gündemdeydi... Bakın Demet Akalın cephesinde neler neler olmuş!
Atar gider kraliçemizin gıybetleri tüm hafta boyunca gündemdeydi... Bakın Demet Akalın cephesinde neler neler olmuş!

Geçtiğimiz haftalarda kızları Hira için bir araya gelen çiftin barışacağı söyleniyordu fakat Akalın bunları sert bir dil ile yalanlamıştı. Bu hafta ise eski eşi Okan Kurt'un bir mekanda genç bir kadın ile baş başa yemek yediği ve ardından beraberce yeni evine gittiği iddia edildi. Okan Kurt bu söylenenleri yalanladı. Haftanın ilerleyen günlerinde ise yine Demet Akalın ile buluştu ve yine barıştıkları iddiaları gündeme gelmeye başladı. Bakalım bu iş nasıl olacak!

2. Bu fotoğrafın geçtiğimiz hafta yarattığı kaosun ateşi bu haftaya bile sıçradı! Bitmedi! Sandal da, Yereli de çok öfkeliydi!

Serel Yereli ve Mustafa Sandal'ın buluşma haberini manşetten, hem de "Mustafa dağıtma yaşını çoktan geçti" başlığıyla veren bir gazeteye ilk tepki Sandal'dan geldi...

"Serel ve benle ilgili dedikodu yapanlar... Benim yanımda orada iki evladım vardı. Gencecik bir müzisyenle 1 saat müzik konuştuk. Bu mu kafa karıştırdı diye başlık atılacak durum? 1 saat boyunca müzik ve prodüksiyon konuşmamızın, benim özel hayatımla ne ilgisi var? Serel'le müzik konuştuğumu, aranjelerini beğenip Londra'da kimlerle çalıştığını öğrenmek istediğim için görüştüğümü, Hürriyet muhabirine yazılı olarak açıkladım. Şu sayfanızı hazırlamadan önce kendi sitenize bakın ve okuyun ne demişim! Tabi bir de başlığına bakın, açıklamamı nasıl kaynatmışsınız ve gazeteye basmayıp web'de tutmuşsunuz bir görün!" dedi ve tüm bu çarpıtmaların bir algı operasyonu olduğunu söyledi.

Serel ise "Bu tamamen sapıklık! Bir fotoğrafta iki kişiyi görüyorsun, ikisi de müzisyen biliyorsun ama dağıtacak yaşı geçti yazıyorsun! Tek dayanağınız o fotoğraf mı? Onu da biz koyduk ulan..." dedi.

3. Mesut Özil ve Amine Gülşe ise aşklarını tam gaz yaşamaya devam ediyorlar. Yeni haberler var!

Geçtiğimiz hafta evlilik kararı alan çift romantik günler geçirmeye devam ediyor. Bu haftanın başında Mesut, Amine'ye bir jest yapmak için İsmail YK'yı evine davet etti ve şarkılarını Amine'ye dinletti. Haftanın ilerleyen günlerinde de düğünün detayları ortaya çıktı... İddialara göre çift tam tamına üç farklı düğün yapacaklar. Hem de üç farklı ülkede! Almanya, İsveç ve Türkiye'de son derece görkemli organizasyonlarla evlenmeyi planlayan çifti daha çok konuşacağız gibi duruyor!

4. Geçtiğimiz hafta magazin programlarına kadar düşen aile dramı ise bu hafta sevindirici bir haberle gündeme geldi...

Babasının ilgisizliğinden şikayet eden ve çocukluğunun acılarını paylaşan Yağmur Göçer'e, geçtiğimiz hafta babası Ferhat Göçer basın toplantısı aracılığıyla cevap vereceğini söylemiş fakat ardından vazgeçmişti. Sorunu aile içinde çözeceğini açıklayan Göçer, bu hafta kızıyla baş başa yemek yerken görüntülendi. "Bundan sonra sık sık bir araya geleceğiz" dedi. Haydi geçmiş olsun diyelim...

5. Bir süredir gündemde olmayan Bahar Candan ise bu hafta yürekleri ağızlara getirerek kendisini hatırlattı!

Bir süredir gündemde olmayan Bahar Candan ise bu hafta yürekleri ağızlara getirerek kendisini hatırlattı!
Bir süredir gündemde olmayan Bahar Candan ise bu hafta yürekleri ağızlara getirerek kendisini hatırlattı!

Paylaştığı fotoğraflarda anoreksik derecede zayıfadığı görünen Candan'ın sağlık durumu merak konusu oldu. Candan, kendisine ulaşan magazincilere durumu açıkladı ve fotoğraflarını photoshop yöntemiyle manipüle ettiğini söyledi.

İlginç açıklamalarda da bulunan Candan, yine her zamanki halindeydi. :)

Yaptığı Korkunç Photoshoplarla Anoreksik Gibi Görünen Bahar Candan'ın Son Haline Çok Şaşıracaksınız! - onedio.com
Yaptığı Korkunç Photoshoplarla Anoreksik Gibi Görünen Bahar Candan'ın Son Haline Çok Şaşıracaksınız! - onedio.com

Yer yer Murat Boz'dan, yer yer nasıl da iyi bir avukat olacağından bahseden Candan'ın keyfi yerinde görünüyor.

6. Talat Bulut, yine birilerine saldırdı ve bu şekilde gündeme geldi... Meslektaşı Altan Erkekli'ye anlamsız bir yorumda bulundu:

Altan Erkekli geçtiğimiz hafta içerisinde verdiği bir röportajda, Türk dizi ve sinema sektörünün en emekçi oyuncularından biri olmasına rağmen maddi sıkıntılar yaşandığından bahsetti ve "Tek evim var, başka hiçbir şeyim yok. Şu borcum bitsin artık. Her gece borçlarımı düşünmekten bıktım." dedi. Bu röportaj da Instagram üzerinden bir magazin hesabında paylaşıldı.

Magazin hesaplarını takip etmeyi ve yorum yapmayı pek seven Talat Bulut ise, bu habere “Ah canım, kıyamam sana. Bu yüzden sen akbil kullanıyorsun. Her filmde oynamana rağmen 1 milyon dolarlık evin borcunu ödemek çok zor." şeklinde bir yorumda bulundu. 

Altan Erkekli ise kaliteli ve seviyeli duruşundan ödün vermeyerek, "Bu konuyu konuşmak istemiyorum. Nerede oturacağıma onlar karar versin, ona göre yaşayalım” cevabını verdi.

Bakalım Talat Bulut daha neler yapacak...

7. Bu barışma haberine ise hepimiz şaşırdık doğrusu! Hakan Çalhanoğlu ve Sinem Çalhanoğlu bir araya geldiler!

"Affedilmesi mümkün olmayan şeyler var" diyerek olaylı bir şekilde ayrılan çiftin arasında öyle sert kavgalar olmuştu ki, bir daha barışacaklarına kimse ihtimal vermezdi doğrusu. Fakat şaşırtıcı bir şekilde bu hafta barıştıklarını açıkladılar. Bebekleriyle birlikte mutlu bir beraberliğe yeniden yelken açıyorlar!

8. Bu çiftin barışmasının da ihtimal dahilinde olduğunu biliyorduk fakat içten içe istemiyorduk doğrusu...

Biliyorsunuz ayrılıkları Aslı Enver için son derece yıpratıcı olmuştu. Defalarca yeniden barışacakları söylenmiş ama her seferinde sonuçsuz kalmıştı...

Fakat resmen barıştılar!

Nihayet Barıştılar! Murat Boz ve Aslı Enver Arkadaşlarının Israrıyla Tekrar Bir Araya Geldi - onedio.com
Nihayet Barıştılar! Murat Boz ve Aslı Enver Arkadaşlarının Israrıyla Tekrar Bir Araya Geldi - onedio.com

Araya arkadaşların girmesiyle yeniden bir araya geldiği söylenen çift, sosyal medya hesaplarından da birbirlerini takip ediyorlar artık. Ne diyebiliriz ki...

9. Büşra Develi ve Burak Deniz'in geçen hafta buluşması ise barışmaya yorumlanmıştı... Oysa yanlış alarmmış! Durum çok başka!

Geçen hafta buluşan çift "son kez görüşmek istemiş" olabilir mi acaba?! Çünkü iddialara göre Büşra Develi, müzisyen Edis ile beraber! 

Siz ne dersiniz? Olabilir mi böyle bir şey?! 🤔

10. Ortaya atılan ve herkesi üzen o iddia ise bu hafta teyitlendi... Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli, gerçekten ayrılmışlar.

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun 3,5 yıllık aşkının bittiğine dair iddiaları zaten daha önce kazanımıza atmıştık. Bu hafta ise Burçin Terzioğlu bu söylentileri doğruladı ve “Herkes biliyor zaten ayrıldığımızı… Birlikteyken de konuşmuyordum. Ayrılınca da konuşmuyorum” dedi.

Geçmiş olsun...

11. Bir ayrılık da Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy çiftinden... İddialara göre Derya Şensoy, baya üzülmüş!

Bu aşk öyle bir aşktı ki, Levendoğlu'nun Birce Akalay ile evliliğinin bitme sebebi olarak gösteriliyordu. Fakat bu hafta bu aşk da bitti. Sebebi ise; 36 yaşındaki Sarp Levendoğlu'nun ilişkiden sıkılmış olması… Derya Şensoy son derece üzgünmüş, söylentilere göre!

Bu sırada Birce Akalay'ın Instagram hesabından yaptığı kına gecesi tadındaki paylaşım ise "nispet" olarak yorumlandı. Birce ise "Alakası yok, kızlarla kendi aramızda eğlendik sadece" dedi.

12. Veee haftanın en bomba dedikodusu! Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural, bu gece evleniyorlar!

Ama bunun öncesi de var tabi...

Bildiğiniz gibi Kıvılcım, 6 aylık hamile. Bu haberi alan Seçkin Piriler'in son derece üzgün olduğu söyleniyordu. Fakat sadece üzgünlükle de kalmamış ve oğullarını Kaan Tangöze'ye göstermemeye başlamış.

Kıvılcım Ural, düğünden önce gelinliğini işte böyle paylaştı... Kaan Tangöze ise düğünün ertesi günü adliyeye gidecek!

Zira Seçkin Piriler'e velayet davası açıyor! 

Bu aşk üçgeninin draması daha bitmeyecek anlaşılan!

13. Kazanımızı da iyi enerji bombası bir görsel ile kapatıyoruz: Aleyna Tilki ve Şeyma Subaşı bir arada! 😂

Subaşı'nın yeni kafesini ziyaret eden Aleyna Tilki işte bu görseli paylaştı. Tek kelimeyle bomba ikili değil de, nedir?! 😂

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
egyptianprincess

#3 Mesut Özil için İsmail YK’ya bile katlandıysa Amine sanırım gerçekten aşık

pedro-pascal

belki de ismail için mesuta katlanıyodur?.p

tintin

Cidden aşık olduğunu mu düşünüyorsun :)Yerli Beckham çifti olma niyetindedirler belki.

yaren_80

ismail yk çağımak mı tiktok ta çekmişlerdir Allah bilir o değil de Kıvılcım Ural’ın dolma ve pizzanın önünde poz vermesi 😂😂😂

pedro-pascal

anlaşıldı.kafeyi açtırmış,alacagını almış işini bitirmiş ondan boşanmayı kabul etmiş..oda sevmiyodu zaten..burak denizle büşra barışmasın dedik gitti busefer başka yakışıklıya..şu kızda ne buluyolar anlamıyorum,tek boyu var,tip 0.ferhat göçeri kızı affetmeseydi,keşke rezil etseydi,hak etti ama işte baba.vicdan.yazık kıza,çok üzülüyorum..sarp levendoglu mu kaldı aq ahı gitmiş vahı kalmış bide güzelim kızı begenmiyo,sıkılmış.siktiret sana erkekmi yok salak dicem,aşık heralde naaparsın,onca zaman geçirmiş..yalnız #7 dekiler kim?tanımıyorum.

ozikosan

ulan selfie usulü videolarıyla hükümete salladığı zaman herkes bayılıyodu şu talat buluta. sonra, ortaya daha KANITLANAMAMIŞ bi taciz iddaası atılıverdi şimdi adamın her hareketi batıyo millete

kalemine

eve ismail yk çağırıp dinlemek nedir abi sen mesut özilsin farkında mısın acaba

Görüş Bildir