Karısı, Sevgilisi ve İki Çocuğuyla Tüm Zamanların En Acayip Aile Saadetini Yaşayan Adam

1.3bPAYLAŞIM

ABD'nin Arizona eyaletinde yaşayan 27 yaşındaki Kori Baker, Instagram üzerinden tanıştığı Katarina Kearns'ı partneri Stephen ile de tanıştırdı. Birlikte çok iyi anlaşan üçlü aşklarını paylaşmaya ve Katarina'yı da ailelerine davet etmeye karar verdi. Katarina artık Kori ve Stephen'in iki çocuğuna annelik de yapıyor. Detayları DailyMail'den derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

10 yıldır birlikte olan Kori ve Stephen çiftinin iki de çocukları var.

Kori Baker ve ilişkiye yeni katılan Katarina, Instagram üzerinde yoga ve fotoğrafçılık ilgi alanları sayesinde tanışmışlar.

Geçtiğimiz Kasım ayından beri üç kişilik birliktelikleri süren aşıklar, kendilerine bir 'kabile' diyor. Anlattıklarına göre tıpkı iki kişilik ilişkiler gibi seks yapıyor, yemeğe çıkıyor ve eğleniyorlar.

Üçü de doğa sporlarını, kamp ve yürüyüş yapmayı sevdiği için sık sık dışarıda vakit geçiriyorlar.

Stephen geçtiğimiz Aralık ayında Katarina'ya bir söz yüzüğü takarak onu da aileye kattıklarını yarı resmileştirmiş. Çocukları Hadlee ve Payson ise ikinci annelerinden gelen ilgiyi çok seviyormuş.

"Çok aşklılık normalde bir kişiden fazlasıyla birlikte olmak demek. Ama bizim durumumuzda biz kapalı bir üçlüyüz. Biz üçümüz de birlikteyiz ve eşitiz. Herkes arzularını, isteklerini, ihtiyaçlarını açıkça ifade edebiliyor. Biz bir kabileyiz."

Katarina ve Kori birlikte yoga yapıyor ve geniş bir aile olarak bol bol eğleniyorlar.

"Çok mutlu, dışa dönük ve pozitif insanlarız. Doğa sporlarını seviyoruz, yoga, dağ bisikleti ve yürüyüşleri."

İlk buluşmalarında, Katarina, Kori'nin parkta yoga yaparken fotoğraflarını çekmiş ve Stephen ve çocuklar da onların yanında oyun oynamış.

Üç yetişkin o gün çok iyi anlaşınca, kısa sürede birbirlerine aşık olmuşlar ve poliamorik ilişkileri de böylece başlamış.

Kori ve Stephen'in iki çocuğu da iki annenin ilgisinden çok memnun. Katarina da ileride bu 'kabile' ile bir bebek sahibi olmak istiyor.

"Hepimiz çok iyi anlaşıyoruz. Birlikte vakit geçirmekten çok keyif alıyoruz ve her şeyi birlikte yapmaya özen gösteriyoruz."

Stephen'a göre üç kişilik bir aşk yaşıyor olmaları çok kolay değil ama hepsi sevgi dolu ve cesur insanlar oldukları için altından kalkabiliyorlar.

Üçlü yaklaşık 10 aydır birlikte ve aileleri de bunu kabullenmiş durumda.

Her şeyi açıkça ailelerine söylüyorlar ve Kori'nin babası hariç herkes onları tam destekliyor.

Kori'nin lezbiyen olan annesi ve eşi ona çok destek olsa da babası bunu anlamadığını söyleyerek ona pek pozitif yaklaşmamış.

Katarina'nın annesi ise pek pozitif ve anlayışlı değil. Ama mutlu üçlü, onların da yakında anlayacağını ve hak vereceğini düşünüyor.

İlk zamanlarda olan kıskançlık sorunlarını, iletişim ve paylaşımla aşan üçlü artık çok daha rahat ve mutlu.

Sosyal normları takip etmediklerini ve olağanın dışına çıktıklarını söyleyen aileyi takip etmek isterseniz şuradalar: instagram.com/dynamazing-triad

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir68994788

hep sevgilisini yanına almış yanlız karısı hep uzakta

jey

Kuma iste gk ne medeniyeti😂 o toplumda sapkinlik denilir ama burada geri kafali yobaz aile... ha gerci kizlar birbiriyle anlasiyormus kumalar anlasamaz... Sanki kadinlar birlikte olmak istemiste adami da aralarina almislar gibi. Döl lazım.

fatih2685

İşte bu olayın dini şusu busu yok. Şimdi buna güle oynaya destek veren varsa medeniyet diyerek, aynı şekilde din üzerinden 2.3. eş olan falan filan ona da destek verecek. Buna eyvallah ötekine yok, ötekine eyvallah buna yok olmaz. İnsanların istediği şekilde yaşamasına onay veriyorsanız şayet her yönüyle vereceksiniz. Birine sapıklık, birine medeniyet diyemeyiz.

Gizli Kullanıcı

kadının da gavatı oluyormuş. kumalık var vs diyeceksiniz de normalde başına bi kuma istemez bir çok kadın. rızaları dışında kuma gelir.

davulkahve

Aaaa "gavat" karı (eş-hanım) :O

Görüş Bildir