Kardeşinin Doğumuna Yardım Ederken Yaşadığı Heyecanla Herkesi Duygulandıran 12 Yaşındaki Kız

4.8bPAYLAŞIM

Kardeşinin doğumuna yardım ederken heyecandan tir tir titreyen ve bir yandan da duygularına hakim olamayan 12 yaşındaki kızın tepkilerini sizler için Daily Mail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Geçtiğimiz salı günü 12 yaşındaki bu minik kız, annesinin doğumunda ona yardımcı olurken fotoğrafları sevgi ile doldurdu adeta.

Jacee Dellapena'nın annesi Mississippi'deki Baptist Hastanesi'nde doğum yaparken, içeriye davet edildi. Anne Dede Carraway, doğum uzmanı Dr. Walter Wolfe'nin Jacee'yi annesini desteklemede çok hevesli göründüğünü söylediğini hatırladı ve bebeğin doğumunda yer almak istemediğinin sorulmasını istedi.

Jacee, bundan birkaç yıl önce erkek kardeşi Zaydn'in doğumunda da odada bulunmak istemiş.

Ama anne ve babası yaşının bunun için çok genç olduğuna karar vermiş ve odaya almamışlar.

Fakat, geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen bu bebek, ailenin son bebeği olduğu için Jacee'nin doğumda yer almasını istemiş aile.

"Ağlamaya başladım, çünkü çok kısa olduğum için bebeğin doğduğunu göremeyeceğimi düşünmüştüm." diyerek nasıl da duygulandığını anlattı Jacee.

Jacee doktor önlüğünü ve lateks eldivenlerini giyerek hazırlandı. Babası Jack ise, doktor Jacee'nin doğumu gerçekleştirmesine yardım ederken olan biten her anı yakalamaya çalıştı.

Carraway "Doktor Wolf 'Neden giyinmesine ve çocuğun doğumuna yardım etmesine izin vermiyorsun?' dedi. Ve ben de 'Ne? Hayır!' dedim." diyerek o an verdiği tepkileri açıkladı.

Carraway, Facebook'ta yayınladığı gönderisinde "Dünyanın en iyi doktoruna sahibim'" diyerek bir anlamda sevincini dile getirdi.

Yaklaşık olarak üç buçuk kilo doğan bebeğin adı Cayson oldu.

"Onu aslında ben doğurttum. Doktor gerçekten doğumda bir şeyler yapmama ve bebeği dışarı çekmeme izin verdi. 'Daha önce de doktorculuk oynamıştım.' diye düşünüyordum ama bu seferki gerçekti, gerçekten çok gergindim."

Facebook'ta yayınlanan bu fotoğraflar, birçok insanın tüylerini diken diken etti.

Gönderiye yorum yapanlardan biri "Kızınızın tepkisini görünce tüylerim diken diken oldu. Bu işin bir parçası olduğu için kardeşini çok daha fazla sevecek. Kalbim yerinden çıkacak neredeyse!" dedi.

Nikki Smith tarafından paylaşılan gönderi, 169.000 kez paylaşıldı ve 189.000'den fazla beğeni aldı.

Tebrikler küçük kız! Hep böyle sev kardeşini! 😍👊

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rana-alavna

kardeşim sezaryen doğmuştu. o doğduğunda 7.5- 8 yaşlarındaydım. onu temizleyip bir odaya aldılar. ardından makatından,ağzından bir sürü boru sokmaya başladılar. kızı görünce aklıma bu geliyor😂

beyza-yildirim23

bazen biz Türkler neden böyle anlamsız düşüncelere kapılıyoruz anlamış değilim. onlara zaten küçük yaşta her şeyin eğitimi veriliyor. Doktor da bilir herhalde zaten kötü bi durum olsa içeriye zaten almazlar.. Sonuç olarak orası Türkiye değil arkadaşlar,teyzeler ve amcalar ..

culog

Toplum olarak üremeyi yeni nesile leylek masalları ile öğrettiğimizden(ki aksi ayıp diye lanse edilir).Bu durum fazlasıyla garip gelebilir.Ancak ortada garip bir durum varsa oda dünyanın kırılgan korkak ve aciz bireyler yetiştiriyor olması.Gelişmişlikle cehalet arasında bir yerde yaşlanıyoruz.

kitapkokusu

annesi çok acı çekti ve deli gibi bağırdı, etraf kan gölüne döndü, bir terslik olabilirdi, bebek ya da annesi ölebilirdi bile. ve o çocuk her şeye tanık oldu. ve takıldığınız nokta annesini çıplak görmüş olması. gerçekten hastasınız siz.

kitapkokusu

ama şöyle bir şey var, ben birini o halde görmeye dayanamazdım. o ise bu mucize tanık olmayı çok istiyor ve bundan dolayı çok mutlu. bir terslik de olmamış. kardeşinin ilk nefesinde yanındaydı, onu doğuran doktoru yıllar sonra bulup teşekkür edenler var. bir de bu kişinin ablanız olduğunu düşünün, aralarında muheşem bir bağ kuruldu.

joliie

Bunun iğrenç olduğunu düşünenler evlenmeyin çocuk falan da yapmayın. Asıl sizsiniz iğrenç

fantaue

Bu mallar leylekle geldi sanki.

Görüş Bildir