Kandırıldık! Instagram'dan Köpeklere Bağış Yaptığını Düşünen İnsanların Hayalleriyle Oynayan Hesaba Bakın

130PAYLAŞIM

Dört yanımız sahtekar olmuş, biz kime güveneceğiz?

Eğer Instagram'ı aktif olarak kullanıyorsanız bu paylaşımı bugün mutlaka görmüşsünüzdür, hatta belki siz de paylaşmışsınızdır. İddia şu: Bu hikayeyi kendi hesabınızda paylaşınca ve ilgili hesabı takip edince bir sokak köpeğine 0.01 USD karşılığı bağışta bulunmuş oluyorsunuz.

Peki gerçekten bunca insan bu şekilde köpeklere yardım etmiş olabilir mi? Eğer paylaştıysanız üzgünüz çünkü cevap hayır! Konunun detaylarını malumatfuruş isimli kuruluş araştırıp incelemiş ve detaylarıyla bunun bir aldatmaca olduğunu anlatmış. Buyurun detaylı akışa:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
slnbjk

ÇOK ŞÜKÜR TIKLAMADIM TIKLAYANA GEÇMİŞ OLSUN

gollum

İşte her gördüğünüz boka atlamayın sizde. Ben de gördüm bunu ama paylaşmadım çünkü detayını anlamadım. Bu tip çok sahte paylaşım dolaşıyor o yüzden kötü amaçlı kimselere hizmet etmemek için paylaştığınız şeylere lütfen dikkat edin. Detayını bilmediğiniz gönderileri paylaşmayın. Öyle bir döneme geldik ki sahte hesaplarla sözde hastalara yardım edeceğiz diye milletten para toplayanlar var. Yani dini imanı para olan insanlara hizmet etmeyin.

csa

Ben de paylaştım. Herkes de paylaştı. Önemsiz bişi. Yardım ediyorsa ne ala, etmiyorsa da cebimizden para çıkmadı, taş attık da elimiz kolumuz yorulmadı ya. Zaman değerli, basit bir paylaşım için araştırma yapacak hali yok kimsenin yani. Bir de harbiden anlama kıtlığı var milletin. Zannediyorlar ki insanlar 1 dolar gönderdi falan... Oğlum millet sadece paylaştı lan görüp bir tuşa bastı geçti. Kimse de düşünmemiştir, benim sadece aklıma anlık çakmadır kesin diye geldi ama önemi yok, doğru olma ihtimali de olabilir deyip paylaştım geçtim. Hiç birşey de kaybeden olmuyor hani :D

gzm-ynklr

Yazık ya valla çevremde çok paylaşan olmuş bunu.

z.kaanbdk

Sabah gördüm ötesini berisini bilmeden paylaşmadım. Şeytan dürtmüş

Görüş Bildir