Görüş Bildir
Haberler
Kalp Yarası 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kalp Yarası 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
10.12.2021 - 18:13

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası'nın 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ferit kendisine şüphe düşüren kızın peşinden giderken Hande ise akıl hastanesinde Yaman ile konuşmak ister. Ferit'in ev basıp adam dövmesi Ayşe'yi oldukça öfkelendirir. Ferit yüzünden ipler iyice gerilir silahlar havada patlar. İşte Kalp Yarası 24. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kalp Yarası Son Bölüm Özeti

Kalp Yarası Son Bölüm Özeti

Annesinin hatıralarıyla teselli bulmaya çalışan Ayşe, Ferit'ten hiç beklemediği bir davranışla karşılaşır. Bu sürpriz Ayşe'nin Ferit'e olan duygularını ortaya çıkarırken, Ferit Ayşe'yle birlikte olabilme ihtimalinin güçlendiğini anlar.

Sinan, Ferit ve Azade'nin konakta Adnan'ı yok sayması Adnan'ın ailesine karşı harekete geçmesi için bardağı taşıran son damla olur. Adnan'ın bu hamlesi Yaman'ın elini güçlendirirken kendisini geri dönüşü olmayacak bir yola sokar.

Elif'in bir an önce iyileşmesi için Ayşe'ye yaklaşan Şahin'in karşısına hiç beklemediği bir isim çıkar. Ferit ve Mirza arasında sular bir türlü durulmazken Ayşe aldığı kararı tekrar sorgulamaya başlar.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın